Skocz do zawartości

Wyznanie pewnego faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla Was pewne wyznanie z facebooka, znalezione na "Wyznajemy"...

 

MdWRmPr.png

 

W skrócie: Chłopak opisuje w zasadzie swój sukces, uświadomił sobie, że kobieta jako żona, z rosnącym tyłeczkiem i seksem raz w miesiącu nie jest tak naprawdę tym wszechobecnie rozgłaszanym w naszym społeczeństwie szczęściem. Wolność, nawet jako gra w playa czy picie piwa jest lepsza od każdego przymusu, a szczególnie tego narzuconego przez zapatrzone w siebie Panie. On to zrozumiał, ma możliwość widywania się z Alą czy z Zosią bez wiązania się, a dostał niezłe baty od Pań zarzucających ciasne lassa na łakomych białych rycerzy...

 

qQbvAhK.png

 

Może i faktycznie pewnego dnia obudzi się bez Ali czy Zosi, skończy jako kawaler czy też nie zazna tej "prawdziwej" miłości. Ale dzięki swojemu obecnemu rozumowaniu, może z tą Alą i Zosią wychodzić i robić co chce bez wiązania się, może zarobić dużo $$$, zadbać o siebie i zainwestować w siebie. A wtedy ta "prawdziwa" miłość nagle się znajdzie, i to nawet nie w jednym egzemplarzu :lol:

Chciałem pokazać, jak facet myślący inaczej, nie tak jak jest ogólnie przyjęte i nie tak jak życzą sobie Panie, może być szykanowany i wyśmiewany.

Może to któryś z Nas? :P 

Edytowane przez Rexer
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży ojciec rodziny na łożu śmierci w otoczeniu najblizszych: całe życie ciężko harowalem, dbałem o was, karmilem, spełnialem zachcianki, by na łożu śmierci miał mi kto podać szklankę wody. I wiecie co teraz? 

 

Nie chce mi się pić!!! 

:D

Edytowane przez seba33
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Rexer napisał:

Może to któryś z Nas?

Nawet jeśli nie bezpośrednio, to jednakowoż "swój chłop" a i bez pisania wielu braci ma taką postawę. 

Oczywiście komenty pań jasne jak słońce przy ich strategii życiowej, czyli że przeważnie i tak za tą szklankę będzie musiał zapłacić po cenie złota.

 

p.s. Domy starców są pełne rodziców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zmarłego obchodzi czy ktoś go pożegna? Przecież jest trupem więc nie ma go fizycznie i emocjonalnie na tym świecie. Co za tępe baby :lol:

Ach ta mityczna szklaneczka wody, o ile nie ucieknie do nowego faceta gdy będziemy starsi z chorobami. 

Ciepło, bliskość. O kurwa, a wspomniały o shittestach, miesiączkach, foszkach? Bo opisują tylko "superlatywy", których jest mniej niż negatywów. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na LaszkoLogikę komentujących pań - same będą mówiły że im wolno żyć jak chcą i "jej ciało jej sprawa" ale jeśli cudzy styl życia godzi w ich interesy, to w ramach trzęsienia stringami, już mu nie wolno.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż w wolnej chwili sobie zrobie komentarz do ich komentarzy tutaj:

Cytuj

 Ta kobieta mogla wyjść za mąż za Ciebie, i to bylby jej życiowy błąd. 
Lecz na szczęście wybrała mężczyznę nie dziecko, ktorym Ty się okazales


Mężczyznę!? Czujesz to kurwa? MĘŻCZYZNĘ DO KWADRATU. Ty jesteś dzieciak bo nie dałeś się urobić na ślub i robić za woła roboczego!?
 

Cytuj

Myślenie typowego "forever alone" 1f609.png;) nikt Cię nie chce to trzeba się nagadać.

Niech idzie do okulisty bo nie widziała fragmentu z Alą i Zosią. Koleś może spotykać się i ruchać z kim zechce, a ta pisze, że jest samotny bo nikt go nie chce. 

 

Cytuj

 Wow masz fantastyczny sposob na spedzenie zycia! Granie w pleja i gnicie na kanapie popijajac piwko. Dziewczyna miala farta ze los Was rozdzielil tylko stracilaby zycie przy takim niedojrzalym facecie bez zadnych aspiracji i celow zyciowych.


Wow, wie już lepiej od kolesia co on robi w swoim życiu.  Co jej tak przeszkadza te granie w gry i popijanie piwka na kanapie? Lepsze to niż oglądanie odcinków gówno-seriali w TV. 
 

Cytuj

Takie macie żony, jakie potraficie sobie zrobić! 
Zachowanie żon, jest odbiciem Was samych. 
Wystarczy słuchać siebie na wzajem, szanować, ufać sobie, być szczerym wobec siebie, kochać się i miłować. Tyle! 


Odbiciem nas samych? Chodzi o ten słynny syndrom Kameleona czy kolejny mit puszczany przez cwane babska? :huh: Wychowanie żon owszem jest dobre, ale to też zależy od samca, a nie każda samica da się pokierować tak jakby się chciało. Komentarz napisała oczywiście kobieta ;). 

 

Cytuj

Mogłeś ale jeszcze nie masz jaj, by stać się odpowiedzialnym mężczyzna .


Odpowiedzialny mężczyzna z jajami dopiero po ŚLUBIE! Muszę to zanotować. Tyle lat żyłem w błędzie.. 

 

Cytuj

 To chyba dobrze, że wam nie wyszło skoro obydwoje mieliście inne cele w życiu 1f642.png:) Ja w poprzednim związku przez 3 lata miałam nadzieję na jakikolwiek ruch. Ciągłe stanie w tym samym punkcie podczas gdy inne koleżanki się zaręczały, zaczęły mieszkać ze swoimi partnerami, zachodzić w ciążę itd.


Patrzenie przez pryzmat życia innych i przerzucanie tego na własne życie, to totalna głupota, która może rozbić nawet najdłuższy stażem zwiazek. Typowa kobieta jest typowa. Koleżanka ma pierścionek? Mieszka ze swoim? W ciąży jest?! Ja też MUSZĘ kurwa bo inaczej mnie rozsadzi z zazdrości. Pewnie nie stać było ją na szczerą rozmowę ze swoim poprzednim facetem przez 3 lata. Tylko miała "nadzieję", czaicie to kurwa? NADZIEJĘ, że facet się DOMYŚLI o co jej chodzi. Do tego pewnie sypała gówno-cytatami na obrazkach na fejsie by facet skumał o co jej chodzi.

Yj3jjsL.png

 

Tutaj ciekawa sytuacja. Koleś szczerze napisał co myśli o sytuacji i ma rację. Kobieta już wciska mu w usta, że wg niego wszystkie są jędzami/marudami. Na koniec wisienka na torcie, żona klapciem próbuje uciszyć swego mężusia. Widać też niezbyt rozgarnięta intelektualnie. 

 

Cytuj

Mam wrażenie, że polskie społeczeństwo jeszcze nie dorosło do takich "wyznań". Mimo że podzielam w 100% zdanie autora, to okej, zgodzę się, że jednak większość ludzi marzy o tym, o czym autor nie marzy. ... No tylko że ma do takich marzeń prawo bo małżeństwo czy rodzicielstwo nie jest obowiązkiem ani testem czy ktoś jest dojrzały. Jest to decyzja na którą ktoś MOŻE się decydować, ale nie musi. Skąd więc w ludziac taka chęć przekonywania w stylu "zobaczysz, kiedyś.../zostaniesz singlem" ? Przykro mi Was rozczarować, ale jest to zwyczajnie kwestia podejmowania decyzji w zgodzie z własnymi potrzebami a nie każdy ma takie same potrzeby... Że też takie rzeczy trzeba ludziom tłumaczyć


Aby nie było, że jestem nieobiektywny, to są tam też kobiety, które mądrze prawią. Powyżej jeden z komentarzy od kobiety, gdzie trzeba przyznać, że wie co mówi. Takiej chylę czoła i oby trafiła na fajnego kolesia. 

 

Cytuj

Wszystko do czasu. Kiedyś wszyscy znajomi pozakładają rodziny i nikt nie bedzie chciał wychodzić na piwo czy grać w piłke no chyba że od święta. Nawet nie będzie komu zostawić tego czego dorobiło się przez całe życie i wtedy będzie myśl gdzie ja byłem mając 20 -30 lat

Komentarz faceta. Faceta, który nałykał się bzdur z Matrixa. Skąd wie, że WSZYSCY będą mieli rodziny? Stabilne rodziny, bez rozwodów, wojen o dzieci? Nie ma tej pewności. Skąd wie, czy kolega od wyznania nie będzie miał nowszych znajomych singli do wspólnego spędzania czasu? W tych czasach można łatwo poznać nowych znajomych z taką samą pasją jak nasze i umówić się na piwka przez social media. 

Nie będzie komu zostawić tego co dorobiłem się? Jezu, to ja zarabiam dla siebie czy dla wizji oddania tego potomkom? Bo wg mnie zarabiamy dla siebie by się rozwijać, czerpać przyjemność z życia takim jakim jest. Mieć hajs na rozrywki, które nam się zamarzą. Nawet jak będziemy miliarderami, to zawsze można przekazać fundacjom itd. Zresztą, co umarlaka obchodzi co stanie się z jego majątkiem? Jego już tu nie będzie więc gdzieś to ma.

 

Cytuj

Pewnie, że tak! Baw się! Tylko tyle Ci zostało z życia 1f601.png? 
Tylko Ala i Zosia tez kiedyś będą takie "nieszczęśliwe" jak Twoja była i takich samych już nie znajdziesz 1f601.png? będziesz musiał się zadowolić oglądaniem filmów bez otwierania ich w trybie incognito (bo kto Ci zabroni) lub lalkami imitującymi partnerki życiowe i seksualne, które wchodzą na rynek


Pogrubiłem kilka faktów, wśród nich jest jeden, o którym wspominał brat @Mosze Red w temacie o tym, że kobiety będą miały problem z facetami bo kupczenie dupą i łapanie na dzieci się skończy. Kupczenie dupą przez lalki wymienione w komentarzu, a dzieci przez pigułki dla facetów. 

Jak widać brat @Mosze Red słusznie napisał, że kobiety boją się tych lalek B).

 

Cytuj

Ale kiedyś będziesz miał 40-50 lat, wszystkie Ale i Zosie będą jak Twoja była, a ty? Będziesz się spotykał z 18-20 latkami które będą w ciszy chillowały na kanapie? Nie! Bo po co im taki stary dziad

Fuuj, jak śmiesz być taką szowinistką kobieto?! Co TY myślisz, że wszystkie po 40/50 są spasionymi świniami? Jak śmiesz?! Zauważcie jaka hipokryzja z tego bije. Oburzone bo byłą tak określił, że tyje dupa, ale jak mają obrażać 40/50-latki, to już jest spoko. 

"Bo po co im stary dziad" - Hugh Hefner też był "starym dziadem", a mimo to bzykał młode ciałka i chwalił sobie viagrę. Naiwne te kobietki. Myślą, że faceci mają ten sam problem z czasem co kobiety. 
 

Cytuj

 Mogłeś dodać jeszcze z brudnymi i śmierdzącymi gaciami przy łóżku w których chodzisz tydzień bo nie masz nikogo żeby Cię ogarnął . Tak sobie waśnie Ciebie wyobrażam . Umytego singla raz na tydzień przed wyjściem na randkę z Ala czy Zosia . Jesteś dupkiem i zostań tym singlem do końca życia bo nie zalogujesz nawet na to żeby przebierać zasrana dupe dziecka .

Chaotycznie napisany komentarz. Stwierdzenie, że jest śmierdzielem, obdartusem, niechlujem, jest standardowe. Tak jakby kobieta nas magiczną różdżką odczarowywała w pięknego, zadbanego w schludnym ubraniu Alvaro. 



 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, CalvinCandie napisał:

Pogrubiłem kilka faktów, wśród nich jest jeden, o którym wspominał brat @Mosze Red w temacie o tym, że kobiety będą miały problem z facetami bo kupczenie dupą i łapanie na dzieci się skończy. Kupczenie dupą przez lalki wymienione w komentarzu, a dzieci przez pigułki dla facetów. 

Jak widać brat @Mosze Red słusznie napisał, że kobiety boją się tych lalek B).

 

Dziwisz się? Przecież głównym polem, na którym panie konkurują między sobą jest pole atrakcyjności seksualnej. Przeżywają straszliwe upokorzenia gdy np. konkurują z inną kobietą o mężczyznę i poniosą klęskę. Bo ta druga była młodsza/ ładniejsza/ milsza, to przegranie konkurencji seksualnej z sex lalką będzie upokorzeniem do sześcianu. 

 

I taka refleksja mnie naszła, czy gdy straci atrakcyjność, zacznie się sadło, cellulit, zmarszczki, a mąż zacznie szukać zadowolenia gdzie indziej wolałaby statystyczna pani, żeby mąż zdradzał ją z kochanką lub chodził do agencji towarzyskiej czy też kupił sobie sex robota.

 

Co będzie gorsze dla takiej kobiety czy mąż zdradzający (o czym zazwyczaj wszyscy wiedzą) czyli upokorzenie publiczne/ wizerunkowe.

 

Czy mąż kopulujący z sex robotem o ciele 20 latki, niby dyskretnie, ale jak napisałem wyżej upokorzenie do sześcianu bo przegrywa z zabawką.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując ciepło rodzinne i chęć pogadania z kimś przy 40+.

To obwieszczam wszem i wobec  "Lexi " na drugą randkę przyniosła zdjęcia łazienki.

Nic w tym by nie było dziwnego, gdyby fakt iż jedna walnięta/przeciekająca rurka była ujęta w 4 sesyjnym formacie ukazującym dramatyzm całej instalacji łazienkowej. Łącznie z armaturą kanalizacyjną, złączem grzejnikowym,itd.

A ja głupi się bałem, że faktycznie przyniesie one foto rurki(z kremem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images.jpg.7b6cd64162ce8abeeedd9c71bceb281b.jpg

Marzenie każdej świni, idealny mężczyzna:

Jest odpowiedzialny (zapierdala, najlepiej za granicą, a pieniądze w całości wysyła do domu)

Ufa żonie, (wie, że ta się puszcza, ale nic z tym nie zrobi bo przecież każde podejrzenie to brak zaufania i takie niemęskie i dziecinada z jego strony)

Realizuje się jako prawdziwy mężczyzna, znalazł męski sens życia (utrzymuje swojego puszczalskiego nieroba i jej zachcianki zwane dziećmi, chuj tam, że nie jego, ważne kto wychowuje. kocha jak swoje)

 

On nie będzie potrzebował szklanki wody, przekręci się po 50-tce, spełniając swój "męski" sens życia. Zostawi wszystko kobiecie, która go wykończy. Całe swoje życie ustawił pod świnię i uważa że realizuję jakąś zajebiście ważną misję. Nawet zdychając będzie czuł, że odjebał kawał świetnej roboty zadowalając roszczeniowego nieroba. Jedyne co mu będzie psuć humor to tylko, że coś mógł dla swojej świni zrobić jeszcze lepiej, więcej itd itp

 

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@urodzony_w_niedzielę Szef mówił by nie używać określeń chamskich typu locha, loszka, świnia. To tylko świadczy o osobie, która musi wyrazić swoją nienawiść do kobiet w taki sposób. 

 

Wtedy osoby spoza forum nie wpadną na nie widząc takie wyzwiska w stronę kobiet. Uznają nas za mizoginów, stuleje co tylko wyzywają kobiety od loszek, swin.

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dziś już widzimy jak to jest z tą "bliskością i czułością" w małżeństwie. Nie ma jej tam. Laski gotowe są na wszystko by doprowadzić do ślubu. Udają, są miłe, zgadzają się na wszystko by gość nie zmienił zdania. A potem już nie muszą. I żal mi tych gości, bo to musi być jak scena z thrillera psychologicznego gdy kobieta ściąga "maskę" psychologiczną po ślubie. Sam byłem świadkiem czegoś takiego, na szczęścię bez ślubu. Przerażające. Wygląda niemal jak opętanie, tj. osoba którą znałeś nagle zaczyna zachowywać się inaczej, mówić innym głosem, mieć inną mimikę twarzy. Normalnie jak osobowość wieloraka. Mocne przeżycie.

 

Co warto zauważyć, dziewczęta z komentarzy stosują tzw. shaming czyli grę w zawstydzanie. Od wieków stosowana w celu manipulacji zachowaniem mężczyzn. Szczególnie charakterystyczne są takie zwroty jak "wydoroślej, bądź mężczyznę, zachowuj się jak facet" .

 

https://www.avoiceformen.com/mens-rights/the-catalog-of-anti-male-shaming-tactics/

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś pisałem, magiczne rozwiązanie problemu mitycznej szklanki wody:

 

eden_pure_nature_b.jpg

 

Jeden w sypialni, jeden w salonie i jeden na werandzie obok bujanego fotela :> 

 

Obsługa co 4 tygodnie przyjedzie z nowymi baniakami :> 

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to zanim tutaj pojawił się temat, jak jedna znajoma Pani skomentowała cos w stylu "bo do bycia mezczyzna trzeba dorosnac" (oczywiscie brzydka 30+, samotna...)

 

Rozwalony system, tyle co tam "ciemnogrodu" w tych ludziach, albo jak ktos napisal ze 20% ojcow wychowuje nie swoje dzieci, jakie oburzenie, białorycerzy ze złe wspomnienia i Pan z oburzeniem, byly nawet wyswiska "ty chamie" a ktos napisal tylko prawde, o testach DNA to juz w ogole....

 

 

a Szklanka Wody ! to chyba jest bardzie wartosciowa niz zloto bitcoin i zloty pociag, proponuje wejsc na giełde dobr luksuswych "SZKLANKA WODY" :unsure:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.