Skocz do zawartości

Podsumowanie ostatnich dwóch lat


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Rzeczy, które udało mi się osiągnąć od czerwca 2015 do dzisiaj:

 

1. Zmiana pracy na bardziej ukierunkowaną w zawodzie (IT), a co za tym idzie, sześciokrotne zwiększenie swoich zarobków (oczywiście wzrost następował stopniowo). 

2. Ukończenie studiów magisterskich w zeszłym roku. 

3. Schudnięcie 15 kilogramów - z 83 kg do 68 kg (w prawdzie przytyłem już dwa kilogramy w zeszłym roku, natomiast do tej pory waga utrzymuje się ta sama, nie mogę ani przytyć, ani schudnąć).

4. Intensywne uprawianie sportu, którym jest pływanie.  W okresie odchudzania było to 6 razy w tygodniu po godzinie, obecnie jest to 3 razy w tygodniu po godzinie. 

5. Intensywny rozwój w IT - trzy certyfikaty oraz masa szkoleń. 

6. Zwiększenie pewności siebie w każdej dziedzinie życia. Brak problemów z nawiązywaniem relacji z kobietami, nawet tymi bardzo ładnymi. Na związek się na razie nie zdecydowałem, gdyż mam dopiero 25 lat :D

7. Zakup własnego mieszkania. Co prawda będzie do oddania dopiero pod koniec 2018 roku, ale już jest zarezerwowane :)

 

Ogólnie rzecz biorąc moje życie bardzo się zmieniło. Największy rezultat zauważyłem po schudnięciu, bo poprawiło to moją pewność siebie oraz relacje z loszkami :D Spytałem trzy laski jak mnie oceniają w rankingu od 1 do 10 to otrzymałem oceny: 7, 8 oraz 10. Wydaje mi się, że nie jest źle, aczkolwiek w dalszym ciągu trzeba o siebie dbać. Niewątpliwie podbudowało mnie to jeśli chodzi o moją samoocenę. 

 

Jak pracowałem u Janusza w prywatnej firmie, w dodatku na czarno (za 1200 zł), to często słyszałem - skończysz te studia i pójdziesz gdzieś do pracy za 1500 zł. Jego synowie pokończyli "tumanistyczne" kierunki studiów w dodatku dziennie (ja studiowałem IT zaocznie) i pracują po magazynach i stolarniach. W sumie się nie dziwię, gościu wydał masę kasy, żeby wykształcić w dużym mieście trzech synów. Jak go ostatnio spotkałem, to zapytał gdzie pracuję i czy dobrze zarabiam. Jego mina była bezcenna :D

 

Fajną rzeczą jest, że rozwijam się w tym co lubię i dostaję dużo ofert pracy z innych firm. Wiem, że mam wybór na rynku pracy. 

 

Drugą fajną rzeczą jest, że mogę spotykać się z takimi dziewczynami, jakimi chcę. To ja wybieram :)

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.