Skocz do zawartości

Polskie fenomeny Joanny Krupy, Natalie Siwiec...


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

Dody, Oxany, Anje... I kilka inszych sexbomb polskiej sceny celeburakow.

Po pierwsze to wydaje mi się ze większości polskich mężczyzn bliższa jest po prostu Pamela Anderson. Ktoś je wykreował czy naprawdę polski mężczyzna widzi coś w Natali Siwiec. A może komuś podobała się miedzynarodowa piękność Angelina Jolie (zapomnialech jak się to pisze). No jeśli tak to ze mną jest coś grubo nie teges. Hmm chyba ze mówimy o energii jaka maja te panie, jak się przy nich czujemy, a tego nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś, że wszystkie lansowane babki mają kwadratowe gęby? Tak jakby ktoś chciał zniechęcić męską część populacji do "prawdziwych" kobiet [ciche, drobne (co nie znaczy że niekształtne), niewyżyte w łóżku oraz z delikatnymi kobiecymi rysami twarzy].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione kobiety, włącznie z Pamelą, rzeczywiście mi się nie podobają. Jasne, zgrabne ciało, ładna buzia, ale to nie mój styl, nie mój typ urody. Ze znanych Polek podoba mi się kilka aktorek z tych seriali co to lecą na polsacie (tfu!), tvn (tfu tfu!) i innych pożal się boże  tvp. Niestety nie znam nazwisk, ale śliczne dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w angli która znajduje sie w grate mekong union zauważyłem schemat nie do wypierdolenia.i nikt mi nie wypierdoli z hasłem "Przypadek?"odpowiadam klasykiem nie "sondze"%-)

anglia.ja tam byłem.hooyowa herbate piłem a co żem widział i słyszał w swych legendach zamiesciłem.

to ze ogólnie kreatorzy naszej rzczywistosci steruja masa bydła.specjalisci od nastrojów sterują nasza kasą i mówia nam co i jak.spece od marketingu z gówna wypromuja gwiazde i bohatera.całe sztaby ludzi wymyslaja i kopiuja wydajne schematy.ale co ja bede pierdolił wy o tym wiecie.

gwiazdki show biznesu sa jebane jako produkt.mordy maja jak klony.proste przykłady

tomgreen.jpg
tom green show

mamy-cie-akpa_19882080.jpg

mamy cie.wzorce zachowań nawet były takie same.Tom siedział zajebany mułem.Majewski też.pewnego czasu nawet identyko fryzury mieli.


ant-dec.jpg

brytwanka ma talent

s2_48161.jpg

2 niziołki w jednym.

0.jpg

brytwanka jury

maxresdefault.jpgukraina jury.fryzury nawet kurwa te same.nasza szpitalna zosia uroda odbiega ale farbowanie kudłów miała regulaminowe nawet na ten sam kolor



634452968787060695.jpg

nergala picowali do tego jego moscia

SPX-05061643385.jpg


i było tam pare innych ryjów albo picowanych

co było w uk widziałem unas.

pamietacie program w którym polscy wynalazcy z ulicy pokazywali swoje wynalazki polskim milionerom i oni mieli dawać siano na rozwuj tego pomysłu?był tam ten nasz hokeista w jury.no...to program był jebany na to samo kopyto w innych krajach z tymi samymi pomysłami




a znacie te nasze polskie hity?no wszystkie sa jebane z tego samego kopyta


czyja kopią jest dzoana i natalka?niechce mi sie szukać.ale sa produktami.hajs ma sie zgadzać
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczalnie wszystkie te tele 2.chuje muje z jeżdzącym telefonem to wszystko angielskie firmy.jakies wiwusy wongi z pozyczkami.wszystko z jebanej angli.ubezpieczenia na starosc i pogrzebowe od złotówki?to wjebany system angielski.nawet niektóre reklamy tych samych produktów mamy kropka w kropke wyjebane.znajde to dam przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twarzy i do kreowania gwiazd się zgadzam, ale nie zgadzam się z tym filmem od rmffm o rzekomych plagiatach. Wymienione utwory brzmią podobnie, a nie identycznie. Są to zupełnie różne utwory o podobnej tonacji, tempie i frazach. Artyści mogli się inspirować. Plagiat oznaczałby celowe upodobnienie się. Ale to byłaby teoria spiskowa,  a wszystkie teorie spiskowe są chuja warte. Uważam, że to jest przypadkowe podobieństwo, zaledwie niewielkich fragmentów utworów wyszukanych na siłę. Z resztą od rmffm, radia zet i eski nie kupuję niczego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kobiety zazwyczaj wyłapywane są gdzieś na igrzyskach, mistrzostwach, niby przypadkiem cycek jej wypadł. Fotograf zrobił zdjecie i tytuł "wybieramy najpiękniejszą dziewczyne mistrzostw w piłce kopanej na trawie" itp.

Tak jak mówisz Pikaczu tu nie ma przypadków. Czysty biznes. Tak sie sztucznie tworzy nowe modne wzorce, postawy, autorytety. A potem koniecznie do Playboya. Najwazniejsze pytanie to "za ile?"

Mają kobiety ułożone życie przez facetów.

http://www.eska.pl/hotplota/news/mundial_2014_najseksowniejsza_dziennikarka_na_ms_2014_vanessa_huppenkothen_robi_szal_w_sieci_zdjecia/78946

Myślałem że ta z Brazyli jest ładniejsza ...ale to, ten sam kwadratowy typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam cycek.idzie sobie gwiazdeczka z menem do mcdonalda i przypadkowo całowicie szczęśliwym trafem fotograf im strzela fotki%-)wiadomo ze sesja ustawiona pokazujaca ów niewiaste w normalnym swietle.

troche inaczej leci schemat w polityce unas.nagle Palikot chleje wóde i lata z wibratorem.Grodzki costam robi a Biedroń sie pojawia z nikąd i nagle nieznane persony sa promowane%-)


oooooo tak mi sie przypomniało

ta pania znamy%-)

1783_ed555a002.jpg

ale pierwowzoru produktu już nie.zachowania itd w teleturnieju jak lustro

hqdefault.jpg

no ale nasza Kazia to 2 w jednym

Gittings_Kameny_Fryer.jpg
http://pl.wikipedia.org/wiki/Barbara_Gittings
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu wiem o kogo Ci chhodzi ale nie pamietam nazw :) hahah ale zgadzam sie z Toba w zupelnosci, tu na ulicach mnostwo swiecidelek, kicz, tandeta, plastic I zero naturalnosci.Wszystko na full. Tu ludzie to istne klony  tych z British TV I innych talentow. Ostatnio przyszlo do nas dwoje ludzi do pracy, ni huja nie wiem czy to kobiety czy mezczyzni, nie potraficie sobie uzmyslowic jak ogromny wplyw na tutejsze spoleczenstwo ma TV I te wszystkie reality show .To juz nie woda z mozgu ale mocz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że ja nisko zawieszam poprzeczkę, bo taką Natalię S. albo Joannę K. bym...   :rolleyes: Mowa oczywiście o egzemplarzach w stanie obecnym, czyli po poprawieniu ich naturalnej urody przez chirurga plastycznego. Chociaż nie mam pojęcia jak prezentują się w realnym życiu, po samych zdjęciach czy występach na wizji przeszłyby do drugiej częsci  castingu do mojego haremu  :lol: Nie to żebym się szczególnie zachwycał, ale też nie powiem, że są przeciętne (chociaż sztuczne). Fenomen takich gwiazdek pewnie polega na tym, że przytuliły się do kogo trzeba, chociaż to już teoria spiskowa  :P

 

(...) wszystkie teorie spiskowe są chuja warte (...)

 

Nie zgodzę się, ale zdanie wyrwane z kontekstu więc i czepiać się nie będę  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas ruchac Ci sie chce, takie laski sa po to stworzone I wykreowane przez media aby faceci je pozadali bo wtedy jest popyt na taka tandete I spoleczenstwo jest utwierdzane w przekonaniu ze dziewczyna zrobiona przez chirurga praktycznie od stop do glow jest trendy : ) Moim zdaniem robione jest to celowo, wejdz na jakikolwiek portal spolecznosciowy badz tam gdzie oglaszaja sie panie, te mlodsze to praktycznie kopiowanie wszystkiego od zachodu jak to napisal Pikaczu. Jest poprostu popyt na takie rzeczy, zawsze to co najbardziej przyziemne I prymitywne najepiej sie sprzedawalo patrz ; Disco Polo na przyklad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKraina jest wyspą.w tv masz.pogoda tylko angielska.wiadomosci tylko z angli.wydarzenia tylko z angli.gwiazdy tylko lokalne.hity tylko lolalne albo tam gdzie brytole maczali swoje zapleśniałe parchate łapki.lokalne mody w uk sa zajebiste%-)


a na bydłu najlepiej sie zarabia kase,rzucasz produkt.promujesz go.jest fajny.bydło czuje ze go potrzebuje.zajebisty przykład moda.

Moja matka siedzi w angli.nie czyta zadnych kolorowych  pierdół.tv tez nie za bardzo sledzi.a juz wie co za rok bedzie modne.Przypadek?nie sondze :D

druga kwestia jest taka ze ma 11 worków lumpów z przecen itd których nigdy nie załozyła.a tłumaczenie jest takie"bo to takie tanie było"ona kupuje.kasa sie nabija tym którym ma sie nabijac.a na pytania czemu tego nie nosisz odpowiedz jest iscie fascynujaca "bo to nie modne już"

sztuczne zapotrzebowanie.sztuczna potrzeba.hajs sie zgadza.zmieniamy mode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy uwazaja sie za narod wybrany dlatego wszystko u nich jest na odwrot...ja osobiscie nie mialem nigdy jakiejs przykrosci ze strony Angoli, nigy nie czulem sie dyskryminowany wrecz przeciwnie, chodz znajac angielska dwulicowosc I hipokryzje niczego byc pewnym nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja angoli poznałem od jak najgorszej sytony,jaki naród wybrany?to ze zydzi stworzyli tam sobie najsilniejszy syjon to nie znaczy ze angole sa wybranym narodem.to samo z polakami katolikami którzy sobie wmawiaja ze sa narodem wybranym.jakos historia pokazuje to ze angole to bydło i to nie angole odcinaja sie od zewnetrznego swiata tylko to swiat sie od nich izolował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie nas atakuja, to podpalaja dom polakom, to bija jakas polke...Nie cierpia nas I to jest powod dlaczego wyjezdzam z tej grzyboladnii, straszni rasisci I falszywie usmiechnieci...Mi osobiscie nic sie nie przydarzylo ale kto wie czy w leb nie dostane na ulicy, trza uwazac ;) Chociaz ja ich sie nie boje...Oni sa mocni tylko w wiekszej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja boi sie wjechac do stref zamieszkalych przez czarnych a takze przybyszow z Azji, normalnie robia co chca, spoleczenstwo brytyjskie jest tak oglupione ze poza pijanstwem od czwartku do niedzieli I ruuchaniu wszystiego co sie rusza nie widzi nic...Podejrzewam ze jest o wiele bardziej zmanipulowane niz u nas w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.