Skocz do zawartości

Nietypowe ogłoszenie matrymonialne


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Wolna od zobowiązań swingerka poszukuje towarzystwa silnego mężczyzny. Wiek nie ma znaczenia. Jestem młodą, smukłą, atrakcyjną dziewczyną, która uwielbia się bawić. Kocham wyprawy do lasu, przejażdżki puckupem (mile widziany najnowszy model ze skórzaną tapicerką), polowania i wyjazdy na biwak. Podczas takich wypraw chętnie spędzam czas z miejscowymi. Uwielbiam, kiedy w ciepłą tropikalną noc godzinami gładzisz mnie po włosach i przeczesujesz je palcami. Podczas kolacji przy księżycu będę Ci jadła z ręki, ale Ty nie próbuj jeść z mojej. Nie należę do dziewcząt, które bez przerwy chcą rozmawiać o uczuciach - po prostu pogłaszcz mnie w odpowiedni sposób, a zobaczysz, jak będę reagować. Po powrocie z pracy zostaniesz mnie przy drzwiach frontowych albo u sąsiadów - będę miała na sobie tylko to, czym obdarzyła mnie natura. Pocałuj mnie, a będę Twoja. Przyprowadź ze sobą kilku przyjaciół. Zadzwoń pod numer 555-xxxx i zapytaj o Daisy.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Jest to cytat z książki Michaela S. Gazzaniga "istota człowieczeństwa", w której opisywał w temacie "Udana Randka z szympansicą?". Podał tutaj, ponownie cytuję "Nieco zmienioną wersję tego pierwszego (były dwa, ale podam jedną, może później drugą :) ) Można znaleźć na stronie internetowej snopes.com, poświęconej tak zwanym "legendom miejskim". Podobno zamieszczono je w jednym z dzienników wydawanych w Atlancie, podając numer telefonu miejscowego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Mówi się, że w ciągu pierwszych dwóch dni po publikacji towarzystwo odebrało 643 telefony. Daisy nie była nawet szympansicą, ale czarnym labradorem. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zaprzeczyło, jakoby kiedykolwiek zamieściło takiego ogłoszenie"

Mają to naukowcy pomysły...

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.