Skocz do zawartości

Zazdrość wsteczna


MrsM

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, MrsM napisał:

Myślę, że takie analogie nie są dobre w tych tematach. 

Błagam zatem o wybaczenie Jaśnie Pana, że nie trafiłem z analogią, która była by odpowiadała poziomowi Jaśnie Wielmożnemu Panu.

Zapewne lepsza byłaby analogia o dodatkowym ,,zaliczeniu" kolejnych panienek - ty śmiesz pisać, że ją kochasz?

Piszesz o jakimś szacunku, o ilości partnerów a zwyczajnie na Świecie nie zasługujesz nawet na to, abyś pucował lampy gościom, którzy stoją na światłach - to jest analogia dla ciebie idealna!

Takich jak ty, należy potępiać i gardzić - myślisz główką a nie głową.

Nie promujemy ani nie akceptujemy takich zachowań jak twoje.

 

Proszę o wybaczenie mojego mocniejszego tonu w ostatnim czasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Black

Chyba jako pierwszy na tym forum zwróciłeś uwagę na tak istotny aspekt, który wielokrotnie był pomijany.

 

Wydaje mi się, że właśnie coś w tym musi być. Wiążąc się na stałe z laskami, które sobie poużywały jako mężczyźni dajemy społeczne na to przyzwolenie. Kolejny raz dbamy więc o interes kobiet zamiast o własny. Niektórym to nie przeszkadza. Krytykują jednego Matrixa a tkwią w drugim. Jednak nawet nie to jest złe, że komuś to nie przeszkadza ale sam fakt, że dalej dajemy się ruchać w dupę bez mydła przez płeć piękną. One mogą a my nie mamy prawa rządać. Już w szczególności obłudą jest ślub gdzie biała suknia symbolizuje czystość przedmałżeńską. 

 

Przypomniało mi się jak ta pierwsza ex, którą opisałem wmawiała mi, że jest to problem niedoświadczonych mężczyzn a jak nabiorę pewności siebie to mi przejdzie. Poza tym ta cała śpiewka typu przeszłość nie ma znaczenia... po związku dowiedziałem się od jej byłych znajomych, że lubiła zmieniać facetów jak rękawiczki. Jak widać to kobiety wpajają nam te wszystkie bajki bo tak wygodniej. Przeszłość ma wpływ na to jak będzie traktować przyszłego faceta. Nieraz sobie myślę, że już zdrada w trakcie związku ale z pogodzeniem się jest lepsza niż ta "zdrada wsteczna".

 

Poza tym skoro facet chce mieć dziewice to powinien mieć dziewice i kropka a nie dostosowywać się do dyktatu kobiet. Sam gdybym nie musiał to nie latałbym za innymi. Wszystko się zmieniło bo prawo obyczajowe w Cywilizacji Zachodniej "leży i kwiczy". Trzeba mieć teraz farta aby znaleźć perłę w gęstym mule.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przykre jest to że każde inne traktowanie kobiet jak tymczasowego ,przejściowego ruchadełka wychodzi nam wcześniej czy później bokiem  czego efektem są podobne jak u Autora rozkimny. Z tego powodu mam bardzo duży dysonans ale same kobiety mnie tego uczyły, jak miałem je w dupie ,olewałem i przyjeżdżałem do niej ewentualnie na spust to było wszystko ok , jak zaczynałem je traktować jak ludzi, być w porządku i uwzględniać jej potrzeby to zaczynała się jazda. W chuj to smutne , może dlatego nie mam baby od 1,5 roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MrsM napisał:

@Odlotowy 

Napisał gość, który próbuje gardzić nieznajomym facetem w necie. ?

Trzymaj się twardzielu alfa.  

 

Nie wiem co mam napisać na ten temat. Akurat @Odlotowy daje dobre rady i warto się go słuchać. Jeżeli prosisz o radę tutaj to udaj się w pokorę i posłuchaj starszych, często po rozwodach. Sam robię głupie błędy z kobietami, ale opisując je tutaj nie liczę na klepanie po plecach i głaskanie po głowie. Pokory, @MrsM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, volcaniusch napisał:

Nie wiem co mam napisać na ten temat. Akurat @Odlotowy daje dobre rady i warto się go słuchać. Jeżeli prosisz o radę tutaj to udaj się w pokorę i posłuchaj starszych, często po rozwodach. Sam robię głupie błędy z kobietami, ale opisując je tutaj nie liczę na klepanie po plecach i głaskanie po głowie. Pokory, @MrsM.

Częściowo zgadzam się z Toba, z pierwszego postu, który napisał @Odlotowy również coś wyciągnąłem. Pokora jest ważna, lecz w moim przekonaniu nie oznacza przyzwolenia na próby traktowania siebie jak śmiecia. Być może problemy młodszych mężczyzn wydają się śmieszne dla bardziej doświadczonych, ale nie będę akceptował braku szacunku. Rady przydatne, lecz podważanie godności jest przynajmniej dziecinne, a tekst z rycerzem na białym koniu chyba już zbyt łatwo używany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prawiczek byłem w poobnej sytuacji i mentalnie wpakowalem sie w zwiazek seks z 16 latką w ktorej sie bardzo zakochalem i oszukala mnie na dziewictwo które stracilka gdzies jak sie wygadala pozniej w sylwestra po 15 urodzinach z jakims żigolakiem i poczułem ten sam ból co ty bo opowiadala o tym nie bedąc pytana i chodzilo mi to przez kolejne dwa lata w zwiazku od wewnatrz: dlaczego kurwa ja nie mogłem miec dziewicy?! i w tyym okresie moglem miec wiele dziewic bo im sie podobalem np jej kolezankom ze szkoły miałem wtedy 20 lat młody błyskotliwy no ale zwaliłem jednym słowem kody religijne w głowie nakazywaly mi wiernosc na cale zycie skoro wszedlem w jeden zwiazek ten a mialem bardzo chore kody z dziecinstwa z rodzicami swiadkami jehowy(naprawde unikajcie tej religii jak ognia) .

 

Moja rada poprostu gościu zostaw to. baw sie podrywaj zaliczaj baw sie! ja mam teraz 25 lat zaliczam jak leci milfy małolaty i pracuje nad uzyskaniem wolnosci finansowej zeby nie łamac kręgosłupa u wyzyskliwych januszy. Zadbaj o siebie i przyszłośc. Nie ma tu przykazań. najwazniejsze że poruchał jak to było o spejsonie w blok ekipie. Jest masa gosci znam do dzisiaj kolege koło 30 stki co nigdy nie zamoczył i ma do siebie ciągle żal. Doceń to co zrobiłeś :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eDavid9304 napisał:

Jako prawiczek byłem w poobnej sytuacji i mentalnie wpakowalem sie w zwiazek seks z 16 latką w ktorej sie bardzo zakochalem i oszukala mnie na dziewictwo które stracilka gdzies jak sie wygadala pozniej w sylwestra po 15 urodzinach z jakims żigolakiem i poczułem ten sam ból co ty bo opowiadala o tym nie bedąc pytana i chodzilo mi to przez kolejne dwa lata w zwiazku od wewnatrz: dlaczego kurwa ja nie mogłem miec dziewicy?! i w tyym okresie moglem miec wiele dziewic bo im sie podobalem np jej kolezankom ze szkoły miałem wtedy 20 lat młody błyskotliwy no ale zwaliłem jednym słowem kody religijne w głowie nakazywaly mi wiernosc na cale zycie skoro wszedlem w jeden zwiazek ten a mialem bardzo chore kody z dziecinstwa z rodzicami swiadkami jehowy(naprawde unikajcie tej religii jak ognia) .

Moja rada poprostu gościu zostaw to. baw sie podrywaj zaliczaj baw sie! ja mam teraz 25 lat zaliczam jak leci milfy małolaty i pracuje nad uzyskaniem wolnosci finansowej zeby nie łamac kręgosłupa u wyzyskliwych januszy. Zadbaj o siebie i przyszłośc. Nie ma tu przykazań. najwazniejsze że poruchał jak to było o spejsonie w blok ekipie. Jest masa gosci znam do dzisiaj kolege koło 30 stki co nigdy nie zamoczył i ma do siebie ciągle żal. Doceń to co zrobiłeś :D

Ech, ta religia. Ja akurat byłem blisko Kościoła Katolickiego. Teraz jestem antyteistą. Potrafiłem latać do spowiedzi co 2 dzień, bo nie wytrzymałem i obaliłem komunizm. (miałem 15 - 17 lat). Bałem się piekła. :D Paradoksalnie dążenie do zaprzestania tego pchało mnie bardziej do tego. Po odrzuceniu religii wszystko stało się prostsze. Nofap nie jest wyczynem. Od początku sierpnia czytam to forum i bardzo pomaga w życiu. Kobiet nie unikam, ale nie przyzwyczajam sie. A to czy dziewica czy nie to najmniejszy problem. Nigdy o to nie pytam. Po co? 

Edytowane przez volcaniusch
Wstawka o wieku
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wotankeld napisał:

@MrsM Poczytaj świerzakownię kolego, a w szczególności posty Odlotowego.

Rozumiem, że @Odlotowy jest tu autorytetem - szanuję. Nie oznacza to jednak przyzwolenia na "gardzenie i potępianie" młodszych, chyba, że się mylę. Forum samców, a widzę pretensję, kiedy ktoś stanie w obronie swojej godności. Dziwi mnie to podejście.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, volcaniusch said:

Ech, ta religia. Ja akurat byłem blisko Kościoła Katolickiego. Teraz jestem antyteistą. Potrafiłem latać do spowiedzi co 2 dzień, bo nie wytrzymałem i obaliłem komunizm. Paradoksalnie dążenie do zaprzestania tego pchało mnie bardziej do tego. Po odrzuceniu religii wszystko stało się prostsze. Nofap nie jest wyczynem. Od początku sierpnia czytam to forum i bardzo pomaga w życiu. Kobiet nie unikam, ale nie przyzwyczajam sie. A to czy dziewica czy nie to najmniejszy problem. Nigdy o to nie pytam. Po co? 

 

Otóż to. jednak  niestety dlugo jeszcze tee kody gdzies sie budza i utrudniają życie no ale nie mozna sie poddać. Audycje forum stały sie i dla mnie fajną oazą. Oj chłopak sie nie potrzebnie ksztusi ja w wieku jego miałem kochanke 24 była panną z dzieckiem a tak fajnie się rżnęła dawała naprawde nie ma co żałowac tylko brać doswiadczac i sie cieszyć! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eDavid9304 napisał:

 

Otóż to. jednak  niestety dlugo jeszcze tee kody gdzies sie budza i utrudniają życie no ale nie mozna sie poddać. Audycje forum stały sie i dla mnie fajną oazą. Oj chłopak sie nie potrzebnie ksztusi ja w wieku jego miałem kochanke 24 była panną z dzieckiem a tak fajnie się rżnęła dawała naprawde nie ma co żałowac tylko brać doswiadczac i sie cieszyć! :D

Jak to mówi mój dobry kumpel: dobra świnia wszystko zje. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Odlotowy said:

Piszesz o jakimś szacunku, o ilości partnerów a zwyczajnie na Świecie nie zasługujesz nawet na to, abyś pucował lampy gościom, którzy stoją na światłach - to jest analogia dla ciebie idealna!

Takich jak ty, należy potępiać i gardzić - myślisz główką a nie głową.

Nie promujemy ani nie akceptujemy takich zachowań jak twoje.

 

Proszę o wybaczenie mojego mocniejszego tonu w ostatnim czasie.

 

This. 

Przeginasz.

 

Kolega - brat jest świezy i ma matrix w glowie a Ty go obrazasz. Nie znam Twojej historii ale jesli masz duzy wklad w to forum jak niektorzy pisza to myslalem ze masz trochę szacunku dla ludzi którzy są z tą wiedzą i świadomością na barkier. Ale widzę ,że nie. I to ostatnie zdanie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrsM, z doświadczenia Ci powiem, że mało jest kobiet, których zdanie można brać na serio. Dziewice to żaden cud szczerze mówiąc. Posmakujesz rozkoszy z innymi - zrozumiesz. Dziewica jeszcze nie do końca wie jak konar działa i do czego sluży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, volcaniusch napisał:

@MrsM, z doświadczenia Ci powiem, że mało jest kobiet, których zdanie można brać na serio. Dziewice to żaden cud szczerze mówiąc. Posmakujesz rozkoszy z innymi - zrozumiesz. Dziewica jeszcze nie do końca wie jak konar działa i do czego sluży. 

Pewnie masz rację. Trzeba doświadczyć, żeby zrozumieć. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewica to przede wszystkim lepszy materiał na żonę niż taka co się pruje. Jak ktoś lubi sobie po prostu poruchać to nie powinien takiej dziewczynie mącić w głowie. Ze zwykłej empatii oraz szacunku zarówno do kobiet jak i męskiej solidarności. Bo to postawa typu ruchaj co popadnie sprawia, że kobiety zamieniają się w kur...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wywołałem małą burzę, niespecjalnie rzecz jasna, ale przeczytałem sobie jeszcze raz wpisy autora tematu, w tym wątku i zastanawiam się o co idzie cały problem?

Ale zacznę od tego, że nie spodziewałem się, że mogę mieć tutaj aż tak dobrą opinię, jak czytam - dziękuję za każde miłe słowo :)...ależ mi się atencja teraz włączyła :D Doceniam to oczywiście, jest to niezwykle motywujące.

Ale faktem jest, że przez kilka dni mojej ,,nieobecności" na forum - braku postów - dostałem nawet wiadomość od Brata @Tornado ,,czy przypadkiem nie jestem chory"? Dziękuję za troskę, mam się dobrze.

Zapewne tylko przypadkiem jest to, że dwa, podobne tematy, zostały założone na forum niemalże jednego dnia.

Zaznaczam, że nie zamierzam siebie w tym momencie wybielać, przyjmuję krytykę na klatę, ale chciałbym zwrócić uwagę na coś, co spowodowało, że nie trapię, nie toleruję, nie pochwalam zachowań takich jak autor tematu, ponieważ zwyczajnie w swoim życiu poznałem kilku gości, którzy robili dokładnie tak samo i pod przykrywką wszelkich przerw w związku z dziewczyną, zdradzali je na potęgę, wykorzystywali, nawet rozwalali małżeństwa.

Słowem - kierowali się ,,główką" w swoim życiu, prezentowali swoją postawę, która rzekomo na forum jest tępiona i osoby postępujące w ten sposób niezależnie już od płci nie powinni otrzymać, choćby jednej - złej - porady.

Autor tematu napisał, że:

- jest w związku od roku, który traktuje poważnie

- zrobił przerwę w związku, aby nabrać doświadczenia :)

- w trakcie przerwy w związku, ,,przeleciał" 4 inne kobiety, potem do do niej wrócił

- twierdzi, że złość na dziewczynę z uwagi na ilość partnerów seksualnych bierze się z jego ograniczonych i konserwatywnych przekonań seksualnych

Autor tematu w sposób nikczemny daje do zrozumienia, że wszelka ,,przerwa w związku" z dziewczyną - mimo, że nie wyjaśnił co to oznacza dla niego, aczkolwiek ja się domyślam - daje zielone światło to zdradzania na potęgę kobiety, którą pomimo przerwy, nadal uważam za swoją dziewczynę - ale to ja śmiałem ją obrazić? Genialna linia manipulacji, tak aby Bracia dali się wciągnąć w tą sieć zarzuconą na rybki.

Kilku innych Braci, również wyraziło swoją dezaprobatę, tylko, że ja zwyczajnie zrobiłem to dobitnie - wiadomo, że najlepszą linią obrony jest atak.

Autor tematu z pewnością przeoczył ten fakt, że dla tych ,,4 lasek, które przeleciał" jest również jednym z kilku partnerów seksualnych, o których być może, kiedyś zapytają ich partnerzy i przez takie zachowania, ktoś może zwyczajnie cierpieć. Tylko ktoś, kto nie zaznał bólu takie poczucia, nie wie co to znaczy - zwyczajnie wielu dobrych chłopaków, oddałoby niekiedy wszystko, choćby za 5 minut z jedną z tych 4 kobiet, które były narzędziem do zrobienia na złość wszystkim dookoła. Wiem co piszę - też kiedyś byłem takim dobrym chłopakiem, który cierpiał przez to, że ,,zły drań, źle potraktował kobietę, na której mi zależy" ale to ja obrywałem za tego drania.

Tak - autor tematu zachował się zły, zimny, wyrachowany, drań, którego efekty postępowania wyjdą dopiero za jakiś czas. W sposób egoistyczny chciał komuś pokazać, że on też tak potrafi. Mimo, że w jego mniemaniu - nic to nie zmieniło. A tym dobrym chłopakom życzę tego czego mi zabrakło w tamtym momencie - szybkiego przejrzenia na oczy w relacjach męsko-damskich.

1 godzinę temu, MrsM napisał:

Napisał gość, który próbuje gardzić nieznajomym facetem w necie. ?

Trzymaj się twardzielu alfa.  

Ależ spokojnie, z tą pogardą zostanę tylko tutaj, żółci na zewnątrz wylewać nie będę, tylko zapamiętaj sobie, że ten ,,nieznajomy facet" wszedł na forum w sprawie problemu, w którym największym problemem jest ten sam facet.

Nigdy się nie uważałem za alfę i prawdopodobnie to się nie zmieni, aczkolwiek bardzo cenię i chełpię posiadanie świadomości zachowań oraz sytuacji w relacjach i gdybym dostąpił zaszczytu jej posiadania ładnych kilka lat wstecz, to z pewnością nie tylko przez ,,4 laski" a większą ich liczbę, nie byłbym odczytywany i traktowany jako beta. Wszedłbyś na dowolne forum kobiece, z podobnym problemem - to zostałbyś doszczętnie zjechany oraz zbanowany za taką postawę.

Godzinę temu, MrsM napisał:

Rozumiem, że @Odlotowy jest tu autorytetem - szanuję. Nie oznacza to jednak przyzwolenia na "gardzenie i potępianie" młodszych, chyba, że się mylę. Forum samców, a widzę pretensję, kiedy ktoś stanie w obronie swojej godności. Dziwi mnie to podejście.  

Za autorytet również się nie uważam - jest na forum kilku lepszych, mocniejszych i zdecydowanie bardziej zasłużonych Braci.

Dziwi mnie podejście oszukiwania swojej dziewczyny, zdradzania jej pod przykrywką ,,przerwy" a potem oczekiwanie, że ktoś tego nie poprze.

Dziwne masz pojęcie godności, ale widać sporo jeszcze przede mną aby nic nie mogło robić na mnie wrażenia.

 

Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu wyjaśniłem swoje reakcje, powody czy inne motywacje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ksanti napisał:

Dziewica to przede wszystkim lepszy materiał na żonę niż taka co się pruje. Jak ktoś lubi sobie po prostu poruchać to nie powinien takiej dziewczynie mącić w głowie. Ze zwykłej empatii oraz szacunku zarówno do kobiet jak i męskiej solidarności. Bo to postawa typu ruchaj co popadnie sprawia, że kobiety zamieniają się w kur...

Różnie można na to patrzeć. Skąd pewność, że dziewica po ślubie nie zdradzi i nie włączy się ciekawość jakby to było z innym? Ja się trzymam zasady: jestem z kimś w relacji bliższej: seks tak i na czas trwania relacji z jedna osobą. Nie ma ruchania po bokach. Nie uznaje przygodnego. Bycie czy nie dziewica nie jest wg mnie żadnym wyznacznikiem wierności. Jeżeli jestem sam - nie uprawiam seksu. Na divy jestem jeszcze za młody. :D Zauważyłem sprzeczne rady na forum, bo czytałem, że dziewice powyżej chyba 22 lat są zwichrowane. Bądź człowieku mądry i pisz wiersze. 

 

@MrsM, @Odlotowy napisał coś bardzo ważnego. Weź te rady przyjmij. Nie ma przerwy w związku. Jest zerwanie. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by zakończyć dywagacje z mojej strony i zobrazować inaczej/bardziej obrazkowo co miał na myśli @Odlotowy, zapodaję:

Kiedyś osobiście za młodu zdarzyło się wpaść(mi) do wyra jednocześnie dwóm koleżankom.

Żadnej nic nie przeszkadzało(dosłownie)ale padł tekst ,że one tak tylko po bożemu.

I coś,jakoś,takoś,mnie powstrzymało przed odwiertami skalnymi jednej i drugiej.

Po czym jedna się ulotniła natychmiast a druga wytrzymała miziaństwo do bladego świtu.

Mina wkurwienia nie wykorzystania brzoskwiniowego portalu BEZCENNA.

Do dziś pamiętam tą mimikę twarzy(po za tym każda ma taką samą).

Morał :Od tamtej pory to może bym jakieś dwa lata temu skończył płacić alimenty na niechciane dzieci.

Tylko gestapo robiło bardziej ostętacyjne łapanki .

 

Kto mieczem wojuje ten ma wyrobiony biceps a zginie od sztyletu życia zatrutego jadem samicy/pani. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@volcaniusch 

Każdy taka mówi, że kobieta musi się wyszaleć... zaraz zaraz, czy rzeczywiście mężczyźni tak mówią czy po prostu usłyszeli te frazesy od kobiet? Należałoby się zastanowić czy to nie jest przypadkiem celowo rozprowadzany mit aby zwiększyć poparcie społeczne dla takich praktyk. W krajach poza europejskich już widzę jak się palą do tego aby się wyszaleć. Nauczyłem się, że jeśli każdy o czymś mówi, że tak jest to znaczy, że jest dokładnie na odwrót. W większości rzeczy sprawdza się ta zasada. Jednak faktycznie 100% gwarancji na nic w życiu nie ma. Wolę być z laską, która będzie miała jeden skok w bok z ciekawości niż taką co się wiele razy przede mną pruła. Oczywiście nie toleruje żadnych tego typu akcji, jednak to coś w rodzaju ostatniej szansy na poprawę. Przy czym musiałaby być ze mną szczera, wyciągnąć lekcje na przyszłość i bardzo żałować swojego czynu. Oczywiście miałaby u mnie od tej pory nieco pod górkę ze wszystkim póki bym nie uznał, ze odpracowała swój "dług" za wierność. Na forum jest wiele sprzecznych opinii bo każdy ma w końcu swoje zdanie. Są i tacy, którzy niestety lubią ruchać zajęte laski... Wcześniej się do tego nie odniosłem, ale sam autor tematu niewłaściwie postąpił z tymi dziewczynami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczyłeś motywy swojej krytyki @Odlotowy. Również przyjmuję ją na klatę, bo mam świadomość, ze to zachowanie nie było dobre. Tutaj nie ma dyskusji. Powodem tej burzy był sposób w jaki się wyraziłeś i brak szacunku do Brata z forum. Błędy popełnia każdy, ty również i nie jest to powodem do tekstów tego poziomu: 

4 godziny temu, Odlotowy napisał:

Piszesz o jakimś szacunku, o ilości partnerów a zwyczajnie na Świecie nie zasługujesz nawet na to, abyś pucował lampy gościom, którzy stoją na światłach - to jest analogia dla ciebie idealna!

Takich jak ty, należy potępiać i gardzić - myślisz główką a nie głową.

Jak sam widzisz, jesteś tu dla wielu autorytetem. Nie wiem, czy takie wypowiedzi dadzą im dobry przykład. 

 

49 minut temu, Odlotowy napisał:

Kilku innych Braci, również wyraziło swoją dezaprobatę, tylko, że ja zwyczajnie zrobiłem to dobitnie

Dobitnie - bez szacunku, z nawoływaniem do pogardy. Nie toleruję tego. 

 

 

Na przyszłość, nie wsadzajmy sobie w usta słów, których nie wypowiadaliśmy. 

 

49 minut temu, Odlotowy napisał:

Autor tematu w sposób nikczemny daje do zrozumienia, że wszelka ,,przerwa w związku" z dziewczyną - mimo, że nie wyjaśnił co to oznacza dla niego, aczkolwiek ja się domyślam - daje zielone światło to zdradzania na potęgę kobiety, którą pomimo przerwy, nadal uważam za swoją dziewczynę - ale to ja śmiałem ją obrazić? Genialna linia manipulacji, tak aby Bracia dali się wciągnąć w tą sieć zarzuconą na rybki.

Nie ma żadnej manipulacji w moim tekście, suche fakty, tworzysz negatywną ramę mojej wypowiedzi, w której starasz się przeciwstawić moją osobę forumowiczom, po czym mówisz o manipulowaniu. Bądźmy poważni. 

 

49 minut temu, Odlotowy napisał:

Dziwi mnie podejście oszukiwania swojej dziewczyny, zdradzania jej pod przykrywką ,,przerwy" a potem oczekiwanie, że ktoś tego nie poprze.

Oczekiwanie, że ktoś to poprze. Nawet sam na to nie wpadłem. 

 

@Tornadoma rację, koniec dywagacji. 

Edytowane przez MrsM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.