Skocz do zawartości

Popek chce zostać posłem?!


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, and napisał:

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Jak pokazuje przykład Liroya który też miał taką łatkę, a okazał się jednym z najbardziej pracowitych posłów. Nie jestem fanem Popka, ale może zaangażuje młodych ludzi do pójścia do urn, bo obecną władzę wybierają w większości przypadków osoby 40+, które wolą socjal i inne zdobycze państwa opiekuńczego - wszystko na koszt młodych.

Ja też się z Tobą nie zgadzam. Porównywać Liroya do Popka, to jak porównywać krzesło do krzesła elektrycznego. Liroy nie siedział latami w więzieniu, nie okradał i nie bił ludzi, nie walił koksu publicznie na filmach, nigdy nie był tak agresywny jak Popek.

 

Poza tym Liroy zawsze miał jakiś tam intelekt, a Popek co może mieć, jak chwalił się że czytał tylko jedną książkę w życiu?

 

Poseł to ktoś, na kogo nie może być nacisków - a na Popka mogą być, i będzie robił co mu każą, a nie to co będzie chciał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@and  Liroy =/= Popek pamiętaj. @Stulejman Wspaniały ma rację jeśli chodzi o to, że Popek rozegra Korwina. Korwin to już odrealniony dziadek, który szuka już byle kogo aby zdobyć poparcie polityczne. Mam nadzieję, że ani Korwin ani tym bardziej Popek nie wejdą do parlamentu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.