Skocz do zawartości

Biały Rycerz w stanie spoczynku


Kapitan Horyzont

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Bracia Samcy! Znalazłem ten portal nieco przypadkowo, poprzez kolejne linki i wyszukiwania w G. Jestem pod wrażeniem i doskonale się bawię, czytając niektóre teksty i historie. Postanowiłem się zarejestrować  i może coś wniosę do forum.

 

Minimum info o sobie: samiec po 40-tce, dzieciaty, po rozwodzie (ale to już dość dawno), w trakcie małżeństwa Rycerz z Zakonu Białych, po - zamiast narzekać na złą kobietę postanowiłem się jednak ogarnąć i sprawdzić, dlaczego nie wyszło - najpierw trafiłem na DeAngelo, potem czytałem "The Game" itp. pozycje. Ogólnie chyba czuję temat, ale resztki białorycerstwa pozostały (i chyba pozostaną na zawsze - kwestia wychowania i wartości).

 

PS. A, jeszcze wspomnę, że podoba mi się zdrowy, męski szowinizm - prawdziwy oddech od lansowanych w mainstreamowych mediach "postępowych" wzorców.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.