Skocz do zawartości

Czesc, jestem Ania.


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Ania. Mam 25 lat. 

Trafilam do Was przypadkiem. Z racji moich poglądów politycznych doszukuje się winy zaistniałej sytuacji na świecie w 3 fali feminizmu. Grzebiąc w informacjach na ten temat trafiłam tu. Szkoda, że mogę się udzielać tylko w rezerwacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam.

 

  W rezerwacie jest dużo przestrzeni, rzuć tematem to pogadamy z Braćmi.

To że nie możesz się wypowiadać na 'męskich' tematach to akurat dobrze, mogła byś zebrać parę gorzkich słów prawdy.

Tak że ten, witamy.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf, widziałeś jakie tematy są w rezerwacie? Nie chce rozmawiać z nikim o makijażu, ciuchach czy kuchni. Wali mnie to. Mnie jara sok z lewaka, historia świata i Polski, polityka, społeczeństwo, filozofia, wódka. Uwielbiam wódkę. Mogłam ukryć płeć :D rzucę tematem, póki co będę czytać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lalka napisał:

Uwielbiam wódkę. Mogłam ukryć płeć :D rzucę tematem

 

   Jesteś osobą o zapędach feministycznych?:D

Rzuć tematem, nie koniecznie

2 minuty temu, Lalka napisał:

Nie chce rozmawiać z nikim o makijażu, ciuchach czy kuchni. Wali mnie to.

 

 No jak jesteś postępowa to dawaj o tym co Cię rajcuje. I nie obrażaj koleżanek z rezerwatu. One lubią pitu, pitu, na kobiece tematy.

To naturalne i kobiece.:)

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lalka napisał:

Adolf, widziałeś jakie tematy są w rezerwacie? Nie chce rozmawiać z nikim o makijażu, ciuchach czy kuchni. Wali mnie to. Mnie jara sok z lewaka, historia świata i Polski, polityka, społeczeństwo, filozofia, wódka. Uwielbiam wódkę. Mogłam ukryć płeć :D rzucę tematem, póki co będę czytać.

 

Czyżby chłopczyca? :D Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ah jesteś taka inna i wyjątkowa. Nie jesteś taka jak "one". Bo Ty jesteś lepsza i interesuje się czymś innym niż inne kobiety. Daj swój popis w rezerwacie, a jak nam udowodnisz, że jesteś inna i zafundujesz nam dyskusję opartą na faktach i logicznej argumentacji to osobiście dopilnuje, by zafundować Ci operację płci.

 

Ps: Znam delikwentki tak jak Ty lubiące wódkę i to wyrażenie często pada z ust dziewczyn nie kontrolujących swojego nałogu. 

 

Chcesz nam sprzedać wizję tego jaka Ty jesteś swojska, fajna i lepsza niż inne. 

 

Czyli jak typowa pani :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Nie uwazam się, że jestem lepsza od Pań ani od Panów. Mam inne poglądy ot co. Nie jestem feministka, uważam, że cały ten syf jaki teraz mamy na międzynarodowej scenie politycznej zaczął się od fal feminizmu. Nie jestem też chłopczyca. Uwielbiam chodzić w szpilkach. Nie boję się krytyki bo mnie to nie interesuje. Mozesz się śmiać. Mam 25 lat, pracuje po ponad 200h miesięcznie, żaden facet nigdy za mnie nie płacił i nie oczekuję tego. Jestem w stanie sama się utrzymać. Lubię wódkę ale nie mam problemu z alkoholem ;) maluje obrazy, głównie nagie kobiety ;) ale nie jestem lesbijka, lubię silnych zdecydowanych mezczyzn mających swoje zdanie. Przyprowadził mnie tu jeden post, pod którym podpisałbym się rękami i nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lalka napisał:

Nie chce rozmawiać z nikim o makijażu, ciuchach czy kuchni. Wali mnie to. Mnie jara sok z lewaka, historia świata i Polski, polityka, społeczeństwo, filozofia, wódka. Uwielbiam wódkę. Mogłam ukryć płeć

Może koleżanka jest jednym z tych lejdibojów co się Paweł w nagraniach z Markiem wyśmiewał :D

 

 

Witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Selqet napisał:

Chodzenie w szpilkach nie świadczy o kobiecości :D

 

Jeszcze jeden dowód iż facet nauczy się wszystkich kobiecych umiejętności jak będzie chciał, odwrotnie to niekoniecznie :lol: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.