Skocz do zawartości

ustawienia systemowe


Rekomendowane odpowiedzi

Oto link, będący przedmiotem mojej obserwacji - http://ustawieniasystemowe.blogspot.com

 

No właśnie to, co w tytule. Autor bloga moim zdaniem pisze w sposób bardzo rozdmuchany, powiedziałbym nawet, grafomański, ma jednak jakichś klientów, prowadzi spędy, gdzie komercyjnie próbuje naprostować różne zagubione duszyczki (lektura komentarzy sugeruje, że wśród klienteli dominują kobiety, albo jako słuchacze, albo jako te, które namówiły do jego "nauk" swoich partnerów). Ogólnie, jak podsumuje się wszystko, co tam stworzył, to nasuwa się następujący wniosek, autor promuje tezę, że jedynym akceptowalnym celem życia faceta jest wyłącznie bycie w związku i wspólne życie z kobietą, że godne pogardy i niedojrzałe jest czerpanie szczęścia z innych powodów niż rodzina, wszelkie odstępstwa, tj single, mgtow, homo etc to ślepa uliczka ewolucji, zasługująca na zignorowanie, lub nawet delikatną pogardę, że jedynym kryterium wartości mężczyzny jest uznanie przez kobietę, która wg jego słów "ma być lustrem, w którym się on przegląda" (przyznam uczciwie, że akurat to sformułowanie mu całkiem wyszło).

 

Teraz najciekawsze. Ja tego faceta znałem kiedyś osobiście, około 10 lat temu pracowaliśmy w jednej firmie. Mniej więcej znam historię jego stosunków damsko-męskich, wiem jakich doznał doświadczeń i jaką postawę na tej płaszczyźnie wykazywał w pracy. Mam jednak wątpliwości natury prawnej, czy mogę tak publicznie na forum przedstawiać swoją wiedze i wnioski na jego temat.

Obecnie jest żonaty i dzieciaty (ma też potomka z poprzedniego związku), sytuacja materialna zdaje się nie najgorsza. Od początku widać było u niego potworne pragnienie przylepienia się do kogoś, co dość zaskakuje, bo np wielu uczestników niniejszego forum próbuje u siebie wypracować coś kompletnie odwrotnego.

Wg mojej obecnej wiedzy, autor podanego bloga nie zna niniejszego forum, ani żadnej ze stron z nim związanych.

 

Qu'en pensez-vous ? Blog ma możliwość komentowania, ma ktoś pomysł, jak kulturalnie i inteligentnie przedstawić na jego łamach inne punkty widzenia?

 

P.S. Kompletnie nie mam pomysłu, do jakiego działu zaliczyć mój wątek, z braku lepszego wrzuciłem tutaj, aczkolwiek nie obrażę się, gdy moderatorzy go przeniosą w jakieś stosowniejsze (w ich mniemaniu) miejsce.

Edytowane przez No Gods No Masters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.