Skocz do zawartości

Oczami Mężczyzny - co to ku*wa jest?


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie wkurwia?

To, że jakiś głąb podpisuje się jako cała rasa mężczyzn pod wiernopoddańczym blogiem na facebooku...

Najlepsze jest to, że mówi on o tym jaki powinien być mężczyzna, robi z niego sługę dziewczynek, które tak pochlebnie się o tym fanpejdżu wyrażają...

Spośród moich znajomych tylko kobiety lubią to.

 

Czytając to gówno wkurwiam się nie miłosiernie, a jedyne co z tego wynika, można opisać jednym zdaniem: "Facet jest po to, aby służyć kobiecie".

 

Chuj głupi... truje łby i wybija ego dziewczyn poza granice jakiegokolwiek horyzontu, a chłopaki szczególnie młode w to wierzą i stają się sługami lasek.

 

Jeszcze dziewczyny to udostępniają, posty, które mówią jaki powinienem być. Boże!!!!!!!

  • Like 7
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest jego retoryka....wymuszone wulgaryzmy,promowanie nie miłości tylko uzależnienia od drugiego człowieka, przemowy w stylu nieomylnego człowieka, który gardzi ludźmi o innym sposobie myślenia.  I przede wszystkim kasowanie moich komentarzy w których nikogo nie obrażam a jedynie cytuje de mello :) i to go chyba zabolało.....a ja jedynie pokazuje jego fanom trochę inne spojrzenie na rzeczywistość...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że na mnie ten blog oddziaływał na początku tak samo, dostawałem kur... skurczu :P Potem uznałem, że koleś jest po prostu kolejnym białym rycerzem, albo pisze to kobieta, ewentualnie facet/babka jest po prostu świetnym biznesmenem bo wie, że pisząc takie pierdoły można robić na kobietach niezły hajs - zwłaszcza dzisiaj w dobie feminizmu. Pisz ciągle, że faceci to dno a kobiety to najwspanialsze istotki, potem wydaj jakąś książkę, w której w sumie napiszesz znowu to samo, byle czytając można było łechtać swoje ego... I $$$ jest.

 

Zgadzam się, że to wróg naszej płci :) Trochę też kobiet bo dzięki niemu kobiety staną się coraz bardziej zadufane w sobie, a księżniczkom podziękujemy.

 

Generalnie przestałem go czytać bardzo szybko, bo i po co? Szkoda czasu na ten nędzny kontent.

 

Może też koleś ma fetysz bycia kobiecym sługą? Kij tam wie :) W sumie z treści wynika, że można byłoby zmienić domenę na oczamisługusa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Carl93m napisał:

Wiem wiem, było o tym blogu, ale mój kolega, który zerwał z dziewczyną niedawno i taki pokrzywdzony jest, udostępnia posty tego gościa. :angry:

Widać szuka pocieszenia poprzez udostępnianie tego gówna - może wywrze to wpływ na jego byłą, przemyśli, wróci do niego i będą szczęśliwy aż do śmierci xD hahahha albo też szuka ludzi którzy go wesprą, napiszą komenta i podbudują jego ego z tym tylko że w jego sytuacji nic to nie da jak nie wyciągnie wniosków.Kiedy ja swoją pogoniłem o tak tak tą chłopczyce o której był tez temat ona wrzuciła linka z tekstem niejakiego Kushina - To koniec i komenty były tylko adresowane że to moja wina, że nie doceniałem jej itd a nikt z nich nie znał wewnątrz co się działo - nikt nie wiedział o jej problemach z alkoholem, puszczalstwie itd Naturalnie mało mnie to interesowało wręcz śmieszyło a takie strony tylko pokazują że my samy jesteśmy najgorsi a kobiety oh ah i każdy ma robić wszystko by im dogodzić

Edytowane przez marios27
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten facet albo chce zarobić na naiwności ludzi albo myśli tak naprawdę. W kazdym razie z jego postów bije bezsilność, złość, sztucznie napompowane poczucie wyższości czyli jednym słowem bije od niego słabość...poznałem kilku takich facetów oni nie kochają swoich kobiet tylko się od nich uzależniają są zaborczy, niepewni swojej pozycji w związku zdesperowani a rozmowy z nimi są bez sensu bo albo Cię wyśmieją albo będą obrażać :) nie jest to dobry materiał na kumpla sprzedadzą Cię przy pierwszej okazji.....unikać takich ludzi jak ognia..

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SennaRot napisał:

Kobiety w większości nie rozumieją swojej natury

Bo żeby to zrozumieć trzeba minimum logiki a jak wiemy znaleść u jakiejkolwiek choć troche logicznego myślenia bez emocji to rzecz niemożliwa. Omijam takie strony , w ogóle ich nie czytam, ogólnie dużo taniej manipulacji jest, granie na emocjach itd. no co nam to ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.