Skocz do zawartości

Oczami Mężczyzny - co to ku*wa jest?


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteś w związku i kolejny raz płaczesz przez swojego faceta kopnij go w dupę i powiedz mu żeby spieprzał. Życie to nie warzywniak. Ty potrzebujesz mężczyzny, a nie człowieka, który jest zwykłym burakiem i cebulą.

Rafał Wicijowski

 

Jakie to głębokie, jakie prawdziwe...

Panie, weź Pan skończ pisać te dyrdymały, bo mącisz Pan w głowach młodych mężczyzn. Jak człowiek czyta te wszystkie wpisy, to się zastanawia czy się śmiać, czy płakać, czy może rzygnąć? 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ty zasługujesz na dużo więcej - na kogoś, kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia, kto będzie myślał o Tobie nieustannie, zastanawiając się, co w tej chwili robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś i czy czujesz się dobrze.

Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym, czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko, a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś, kto sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła...

- Cecelia Ahern

 

A zwłaszcza Twoje wady, wyrosną skrzydła .. :huh:

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cytatu pokazują tylko, że ludzie uwielbiają słuchać populizmu i frazesów - podążają ślepo za syrenim śpiewem. Człowiek chce być po prostu oszukiwany. Wręcz prosi się sam o to!

Na miłosnym blogu napiszą, że prawdziwą miłością jest pokochanie wad; miss polonii powie, że chce walczyć o pokój i brak głodu na świecie; polityk ogłosi, że za jego kadencji zniknie bezrobocie, bezdomni, kolejki do lekarza i ludzie to łykają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Życie to nie warzywniak. Ty potrzebujesz mężczyzny, a nie człowieka, który jest zwykłym burakiem i cebulą."

Kurde co oni mają z tymi burakami i cebulami, przecież to bardzo dobre i zdrowe warzywa!!!

Edytowane przez Ksanti
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ksanti napisał:

"Życie to nie warzywniak. Ty potrzebujesz mężczyzny, a nie człowieka, który jest zwykłym burakiem i cebulą."

Kurde co oni mają z tymi burakami i cebulami, przecież to bardzo dobre i zdrowe warzywa!!!

 

Bo jako alternatywę proponują mentalny fastfood. :o 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ksanti napisał:

Kurde co oni mają z tymi burakami i cebulami, przecież to bardzo dobre i zdrowe warzywa!!!

Otóż to. Niech jeszcze czosnku się zaczną czepiać tylko.

Może to sprawka firm farmaceutycznych? Wiedzą, że to samo zdrowie więc chcą żebyśmy mieli negatywne skojarzenia.

Lepiej łykać substytut w tabletkach. Cholerne lobby.

A autor tego cudnego bloga jeszcze ich wspiera. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2017 o 00:03, Quo Vadis? napisał:

Polski Coelho w akcji :lol:

Cwany pseudoCoelho z miksem daaaaaaaaaawnego, spasionego i rzucającego "kurwami" Grzesiaka oraz Wawrzyniaka "Kto ci, kurwa, ukradł marzenia?" stajl.
Czyli zszokować, pojechać po samoocenie, zbudować napięcie, by potem rozwiązać je dając rozwiązanie w postaci białorycerskich prawd od guru. Oczywiście wszystko na tle czarno-białych kolorów kojarzących się z prestiżem, męskością i reklamami garniturów.

Nie wiem na ile autor rzeczywiście pisze te teksty osobiście, ale czytając niektóre tworzy mi się obraz takiego maminsynka-"zadaniowca", któremu złamano męskiego ducha i nauczył się po prostu być taką wydmuszką faceta - "facet ma robić to, to, i to, to będzie nagroda - wykonać". Taka fasada na zasadzie "jeśli będziesz grzeczny, to mamusia będzie cię kochać i będziesz jej małym mężczyzną".
Stąd ta narracja w stylu "wstyd mi za was, pizdy" - to piękne oddzielenie od reszty mężczyzn. Tutaj nie ma zrozumienia dlaczego tak jest, nie ma wsparcia czy mentorstwa, tylko zachęcenie do powielania tej fasady - kwiaty, szampan itd. czyli matrixowy bypass, nakarmienie emocji i zakopanie problemów pod dywan.

A kobiety w większości to wiadomo - podoba im się, bo ktoś znowu łechce ich ego, zwalnia z nich odpowiedzialność i zrzuca na drugą stronę.

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2017 o 23:12, Quo Vadis? napisał:
"poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła..."

- Cecelia Ahern

 

A zwłaszcza Twoje wady, wyrosną skrzydła .. :huh:

Tam był błąd w tym cytacie. Miało być "poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Mu rogi..."

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas upłynął i stwierdzam, że "bratnie" portale powstają jak grzyby po deszczu. Właśnie przed chwilą facebookowa koleżanka udostępniła posta funpage'a: intymność.

https://www.facebook.com/intymnoscmysli/

 

Nic tak mnie od dawna nie rozbawia, jak przegląd komentarzy, w których panie, o lekko mówiąc urodzie nie pierwszej jakości żalą się o to jacy mężczyźni są źli, że ich nie noszą na rękach i nie kupują kwiatów. Nie przyszło im jednak do głowy jak nosić na rękach 90kg żywej wagi :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie potrzebują takich romantico-pierdoletów od ich dostawców, żeby finalnie zrealizować fizyczne pożądanie z typami, którzy im ich nie dają, bo i nie muszą. Klasyka gatunku w postaci "alpha fucks, beta bucks" z tą różnicą że waluta jest nieco inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mialam takiego co nie pytal ile kurs, tylko jechal ze mna dla bezpieczenstwa i wracal sam. Takiego co przyjezdzal kiedy bylam sama chora w domu i gotowal rosol, ktorego przepisu nie znal, robil drogie prezenty... niestety, wszystko to na nic przy malej kusce...

Jeden z komentarzy na tej stronie... ma rozmach.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszedłem sobie dziś z ciekawości i w końcu znalazłem coś inspirującego.

Cytat

Jedną z najmądrzejszych i zarazem najtrudniejszych decyzji jakie możesz podjąć w życiu jest odpuszczenie sobie gównianych ludzi.

- Rafał Wicijowski

Nie wiem jak Wy, ale ja zamierzam się zastosować. Co prawda nie będzie to zbyt trudne, ale nie zawsze wszystko musi być idealne ;)

 

Edytowane przez Ancalagon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2017 o 11:20, Zacny napisał:

Jeden z komentarzy na tej stronie... ma rozmach.

Ten komentarz, który przytoczyłeś doskonale pokazuje, że to co pisze ten bloger "Oczami Mężczyzny" ma się nijak do rzeczywistości. On pisze, że mężczyzna ma pomagać i usługiwać kobiecie, a gdy taki rzeczywiście się znajdzie to kobieta dyskredytuje go ze względu na małego penisa. "Nauki" tego blogera zorały zaorane :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny mundry... 

 

Cytat

 

Coraz częściej mam wrażenie,
że spodnie w dzisiejszych związkach noszą Kobiety.

Kobieta odpowiada za zakupy,
czystość w domu, porządek w dokumentach,
ładny ogródek, czysty samochód, 
przyrządzony obiad, czyste i wyprasowane ubrania,
lekcje dzieci, i całą kurwa zasraną resztę.

 

 
Jakub Czarodziej 
 
 
PS: Jestem już naprawdę wkurwiony za przeproszeniem. Mam wrażenie, że to już jest jakaś krucjata mająca na celu zaprzęgnąć mężczyzn do roboty i zwolnić z obowiązków księżniczki.
 
PSx2: Najlepszy jest komentarz jednej laski, która mówi o tym, że faceci boją się wychowywać jej dzieci, bo są słabi. A jak się puszczała w wieku 17 lat to była silna :huh:
Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.