Skocz do zawartości

Sytuacja jakich wiele (qausi_sponsoring)


Rekomendowane odpowiedzi

@Edek_Z_fabryki_kredek przykro mi, ale złamałeś kilka razy regulamin - piszesz post pod postem, wklejasz cytaty niepotrzebnie. Dam Ci ostrzeżenie i przeczytaj proszę nasze zasady. Na początek jedno, bo masz spory problem, ale później nie będzie taryfy ulgowej.

 

Co do Twoich lęków, to myślę że masz 100% racji - z tego mogą być spore kłopoty. Małe miasto, miejscowa piękność, dzieci się przyjaźnią - można założyć że każdy miejscowy zabijaka, chciałby jej włożyć ptaka. Gdy jej się nie uda jakaś wizja wobec Ciebie, szepnie komuś że się do niej dobierałeś, i niestety może się skończyć gorzej niż obmówieniem, znacznie gorzej.

 

Dlatego musisz to rozegrać bardzo sprytnie. Przede wszystkim opowiedz żonie o tym. Po drugie, nagrywaj rozmowy, zabezpiecz wasze smsy, na przyszłość. 

 

Ja bym proponował (na teraz, bo może później wpadnę na lepszy pomysł), powiedzieć jej że prosisz o ten hajs, ponieważ wszystko co zarobisz oddajesz żonie i ona wszystkim zarządza. W ten sposób samochód i dom nie będzie tej wersji kłamstwa przeszkadzał. I że żona się ciska o te pieniądze, że będziesz musiał jej o tym powiedzieć w końcu jak Ci nie odda. 

 

A jak nie odda, niech żona zadzwoni z awanturą do niej o hajs - i rozgada o tej sprawie innym. Taka sytuacja zmniejszy prawd. zemsty na Tobie, ale unurza w szambie żonę.

 

Źle zrobiłeś że z tą laską się spotykałeś. Nie ma przyjaźni między chłopem a super dupą.

 

 

Uwaga! Nigdy nie mów nikomu na forum skąd jesteś i co robisz. Nie musisz się nikomu tłumaczyć.

 

@Maszracius_Iustus Po co dopytujesz nowego gościa o takie dane? Po co Ci to potrzebne?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały jak już sam Mistrz wspomniał musisz rozegrać sprawę taktycznie, sprytnie. Do tego co wyżej o finansach zarządzanych i kontrolowanych przez żonę dodałabym (poinformował niby przypadkiem w jakieś rozmowie) Twoją "nową" znajomą, że dom, majątek, samochód i wszystko jest własnością żony a Ty nie masz po prostu nic, ewentualnie można coś dodać o jakiś długach jakie ciążą na Tobie po np nieudanej działalności gospodarczej czy inną bajkę aby pomyślała, że jesteś golas.

 

Laska snuje pewnie wizje mieszkania w pięknym domu i mieć bankomat przynoszący hajs zamiast siedzieć pokątnie z rodzicami i zapieprzać za 1,5k.

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym wszystkim zastanawia bierna postawa twojej żony.

Atrakcyjna, samotna kobieta po trzydziestce z dzieckiem. Do tego opowiada Ci o swoich problemach osobistych.

Twoja żona powinna od razu wyczuć co się może takiej osobie roić w głowie i szybko tu uciąć.

Przecież sama jest kobietą i wie jak to działa w przyrodzie u samic. Wszystkie chwyty dozwolone.

 

Odbijanie dobrze usytuowanych mężczyzna na wsiach to nic nowego.

Ty będziesz martwił się o swoją reputację i będzie Ci najzwyczajniej wstyd.

Taka kobieta natomiast będzie dumnie przechadzała się z uniesioną głową, jako ta która odbiła innej faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko 120 zł !!!. Ja znam gości co 10-20x tyle oddali bezpowrotnie Pannie z dzieckiem.

Dziecko wiadomo to koszty, więc jakoś radzić sobie musi samotna matka, dlatego nie oceniam.

Ogólnie jest taka niepisana zasada, że nie pożycza się pieniędzy samotnym matkom.

Daruj sobie i zerwij kontakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały

 

Drogi Adminie, miło by było, żebym nie miał bana wcześniej od Ciebie to bym wcześniej się odniósł do ew. zarzutów. 

 

Wszystko co powyżej z mojej strony jest prawdą.  Pannę zaprosiliśmy z żoną bo nasze dzieci chodzą do jednej klasy. 

Nie mam i nie miałem z nią romansu, wszelkimi informacjami dzielę się z żoną. Dlatego nie jest i nie była zazdrosna. 

Nie wie tylko o pożyczonej kasie. Bo to by ją akurat wpieniło. 

Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, PewnySiebie said:

To tylko 120 zł !!!. Ja znam gości co 10-20x tyle oddali bezpowrotnie Pannie z dzieckiem.

Dziecko wiadomo to koszty, więc jakoś radzić sobie musi samotna matka, dlatego nie oceniam.

Ogólnie jest taka niepisana zasada, że nie pożycza się pieniędzy samotnym matkom.

Daruj sobie i zerwij kontakt.

 

Płakac mi sie chce.

Ja niejednej matce dalem kase ale tylko wtedy gdy i ona mi dala.

Dawanie forsy za darmo demoralizuje obdarowaną.

Zaczyna jej sie wydawac ze to tak ma byc ze dostaje forse za nic, ze to normalne.

 

Jakos nikt nie rzuca sie z dawaniem kasy mnie a ja o to nie prosze.

Jesli mnie ktos prosi o 2-5 zlotych mowie - dam ci 20 ale umyj mi samochod, tak z grubsza tylko.

To odpedza wiekszosc potrzebujacych jak swiecona woda diabła.

 

Jesli zrobisz cos 3 razy a nie zrobisz kolejny raz - obdarowana strona ma pretensje bo ją przyzwyczailes ze dajesz wiec to od tej pory jest twoim obowiazkiem, ona liczy na te kase.

Po drugie - mezczyzna moze spieprzyc to czy owo ale przyjmuje na klate rezultaty swoich dzialan bo to i tak wyplynie.

Zdziwisz sie ale twoja zona moze miec lepsze mniemanie o tobie gdy sie o wszystkim dowie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, przy świadkach np. rodzicach tej samotnej lub przedszkolankach, powiedz głośno: "słuchaj, nie ma sprawy z tą pożyczką, macie ciężko, zatrzymaj. W sobotę jadę z moją żoną do miasta. Nie możemy wziąć syna. Przypilnujesz go 2 godzinki póki sprawę załatwimy. A te 120zł... Jak mówiłem,  zapomnij."

 

Zabierz żonę na kawę na 2h.

 

Żonie bym nie mówił, bo... wyjdzie, ze sie boisz wioskowej baby, co bedzie pierwszym krokiem do uznania Cie za słabego. Dalej z górki.

 

Zrób z niej nianię (teraz to Ty nianczysz jej córkę). A żonie zaproponuj na tej kawie...trójkąt z nianią... Żart. Zbyt wcześnie na kozaczenie w Twoim przypadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I akurat zagadałeś do najbardziej wypindrzonej lalki w gminie... Edek Ty diable... Sprytna lisica, ktora doji Byka... Przedstaw to żonie, ona juz będzie wiedziała co robić hihi i teraz ona będzie jeździć na zakupy i odwozić syna...hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edek_Z_fabryki_kredek Prosiłem Cię grzecznie, żebyś przeczytał regulamin - i po ostrzeżeniu znowu łamiesz zasady. Nie piszemy postu pod postem. Kolejny raz proszę żebyś trzymał się tutejszych zasad, bo chłopaki się ich trzymają, a Ty niby dlaczego masz je łamać? Ostrzeżenia lecą, bo ignorujesz czyjąś życzliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edek_Z_fabryki_kredek

Żonie lepiej powiedz, bo jak tamta kobieta zacznie Ci obrabiać dupę to będzie gorzej jak dowie się z innego źródła. Jeśli macie osobną kasę, to przecież nie musiałeś Jej mówić co robisz z kasą, ale jeśli macie wspólną to nie rozumiem czemu od razu nie powiedziałeś.

O tych 120 zł to lepiej zapomnij i po prostu następnym razem jak będzie chciała kasę to powiedz, że jest Ci dłużna 120 zł i więcej nie pożyczysz do czasu jak nie odda, albo wcale. Przecież za to, że nie pożyczysz Jej kasy to nie będzie robić jakichś akcji raczej.

Kontaktu nie musisz urywać, bo skoro dzieci się dobrze bawią razem to po co im to psuć. Po prostu bądź bardziej asertywny jeśli chodzi o kasę i tyle.

Fakt, że dziwne, że żona nie reaguje wcale na tą znajomość, albo jest bardzo Ciebie pewna, albo ma to gdzieś - obie wersje nie wróżą najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji zawodu obecnie wykonywanego mam możliwość sprawdzenia spójności teorii Markowych na przypadkowych/obcych myszach(Ludziach).

98% jest schematyczne i powtarzalne i tylko fakt o nie posiadaniu dodatkowych danych powoduje mylny obraz całości.

Warianty:

1 Chciałeś podświadomie kupić sobie chełpienie jak to ci dobrze, jaki to z ciebie dobry zaradny samczyk itp itd.

2 Z nudy(podświadomie) potrzebowałeś dramatu w waszym życiu rodzinnym.

3 Laska jest podstawiona bo twoja Pani kroi/bądź się szykuje do grubszego numeru. Zaczyna zbierać dokumentacje na ciebie.

4 Samica cię osłabia widocznie jesteś obecnie za silny prawnie.

 

Pozytywy jedynie 120 PLN to mniej niż jedno wyjście na ballllllety.

Szybko załapałeś o ciut mocnym popuszczeniu ramy.

Olewanie zasad regulaminu na twoim poziomie edukacyjnym jednoznacznie daje do zrozumienia o początku pożaru DUPY jaki masz.

Pomyśl o istotnych faktach, które mogłeś  przeoczyć bo wydają ci się błahe.

Teraz jest typowy moment dziecka , kiedy to już nie będzie ciążyć opieka mamusi. Szkoła dopuszcza podróże od 3 klasy samodzielnie.

Aż dziw bierze, że samica wpuszcza inna na swoje terytorium???? Bez zysku ? Nie możliwe !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, PewnySiebie said:

@JoeBlue Ja to wiem, Ty to wiesz, ale odzyskanie kasy od samotnej Panny z dzieckiem jest trudne, bo już się do tego przyzwyczaiła. Być może nawet sobie wkręciła, że to kasa za samą rozmowę (zaszczyt). Obstawiam na stratę kasy. Szkoda nerwów.

Tak jest. Wrzuc to w koszty dzialalnosci.

Jesli jednak dasz wiecej za nic - dla mnie bedziesz idiota.

Moze cie straszyc, owszem, jeszcze jeden shit test.

Powinienes wiedziec co z tym robic. O testach duzo jest na tym forum i w necie.

Zawsze tez jest mozliwosc kontry.

Nagrac lale gdy cie straszy i postraszyc ją policją.

Proste jak pier...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor z małżonką tak wiele wysiłku włożyli w budowanie mitu o swej wyższości intelektualnej i wysokim jak ego statusie przed okalającym go z każdej strony plebsem i motłochem, że utrata choćby kawałka tej bajki jawi się im jako największa tragedia.Czar pryśnie i co w tedy? Fraternizacja?

Skąd w ogóle jakiekolwiek opinie o sąsiadach, skoro ograniczacie się tylko do zdawkowej wymiany uprzejmości.Fakty są takie, że chciałeś wyruchać urodną samotną mamuśkę, ale okazało się że dyskretnie tego zrobić się nie uda i zacisnęła ci tipsy na jajach - szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, PewnySiebie said:

@JoeBlue Przecież nie ma umowy nawet. Policja nic nie da. Żona też nie. Samotna matka walczy jak lwica. Chce Ci się walczyć o 120 zł ?

 

Kompletnie nie zrozumiales.

Ja tez radze odpuscic te 120 zlotych.

Swego czasu odpuscilem 20 razy tyle bo nie bylo szansy tego odzyskac a w dodatku mialem miekkie serce i wiare ze dziewczyna sie zachowa jak nalezy.

Nie zachowala sie. Nigdy tak nie ma jesli chodzi o kase.

Nagrac ją sugeruję po to ze jesli zacznie go szantazowac ze powie zonie - on jej odtworzy nagranie i powinna schowac sie we wlasna cipe ze strachu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue   Ale ja nie chcę od niej tych 120zł, no nie żartujmy. Machnąłem ręką praktycznie od razu na to. Za mało, bym się w to babrał i tracił czas/nerwy/reputację.

                  Ten wątek powstał raczej po to, by dowiedzieć się jak umiejętnie się z tego wykpić, by nie było tak, że co miesiąc łożę na jej utrzymanie. 

                   Nie wchodzi w grę wariant typowego sponsoringu w zamian za seks, bo nie interesują mnie takie tematy.

                   Gdyby mnie interesowały to bym poszedł do dobrej agencji i za kilkaset złotych bez jakichkolwiek zobowiazań i incognito się rozerwał.

 

@Brat Jan   Żona jest jak najbardziej hetero, takie układy jej nie w głowie - zapewniam. Zaprosiliśmy Pannę z dzieckiem, bo nasze dzieci chodzą do jednej klasy. 

 

@Jebak Leśny   Sorry, ale mniej lub bardziej świadomie przegiąłeś pałę. Nie odgradzamy się od plebsu i motłochu, normalnie rozmawiamy z ludźmi ale na poziomie umożliwiającym jakąkolwiek dyskusję z ich strony. W 90% tutejsza ludność wstaje rano o 4.30 do oprzętu trzody i wyjazdu w pole. O czym innym, jak pogoda mam z nimi rozmawiać będąc z zupełnie innej bajki? Nie znaczy to jednak w żaden sposób, że nimi gardzę. Po prostu ktoś musi zajmować się wywozem gnoju, żeby ktoś mógł przekładać papierki za biurkiem. Tyle. Nie dopisuj proszę własnej ideologii do tego.

 

Edytowane przez Edek_Z_fabryki_kredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.