Skocz do zawartości

snoopy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia,

 

Szukając ostatnio nowej, ciekawej aplikacji do telefonu i przeglądając top50 najczęsciej sciąganych natrafiłem w rankingu na apkę: zaadoptujfaceta

 

Pomyślałem WTF ? Co to k*** jest ?...pewnie jakiś kolejny feministyczny żart, nie mogłem w to uwierzyć, że coś takiego istnieje.

Szybko "wygooglowałem" i dotarło do mnie, że to nie jest żaden żart...

 

Okazuje się, ze apka nie jest wcale nowa, a jedynie ja mimo relatywnie młodego wieku jestem mocno zacofany w tych tematach...

 

https://www.spidersweb.pl/2016/01/zaadoptuj-faceta-opinie.html

http://www.cosmopolitan.pl/w-twoim-swiecie/7142/sklep-z-facetami-czemu-nie

 

Jako przeciwnik korzystania z portali randkowych oraz absolutny laik w podrywach internetowych, uważam, że idea tej strony przekracza wszelkie granice dobrego smaku, 

zaś obecność na takim portalu mężczyzn świadczy o ich moralnym upadku...

Jednak jestem w stanie, to zrozumieć, kolejny raz biologia i pragnienie sexu wygrywa przysłaniając samcom szacunek do siebie samego. 

 

Jest to oczywiście moja prywatna opinia, nie chcę nikogo oceniać, dlatego pytam z czystej ciekawości: 

 

Korzysta/ł ktoś ? 

Jakie wrażenia ? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z ciekawości na chwilę założyłem konto. Nie wstawiałem zdjęcia nic. Ot przeklikałem, popatrzyłem co tam jest i po paru dniach wywaliłem. Nie podobała mi się formuła - a było to za czasów przed "forumowym".  Już wtedy mi ta nazwa "adoptowania" śmierdziała. Nie wiele z tego pamiętam. Może dla celów społeczno-eksperymentalnych być ciekawe - a po za tym to szkoda czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o inicjatywę mężczyzn, mogą oni jedynie wysyłać tzw. zauroczenie – kilka takich dostałam, ale czy napiszę do delikwenta czy nie, to już całkowicie zależy ode mnie. Jeśli nie zacznę konwersacji (nie wezmę „produktu do koszyka”), on nie ma możliwości do mnie napisać! A zatem dziewczyny, koniec z natrętami i chłopcami wysyłającymi setki niechcianych wiadomości! Widać, że ZaadoptujFaceta.pl jest robione „pod nas”. Jest też dla nas zupełnie darmowe! "

 

Opis tego portalu. Białorycerze kobiece ego wystrzelili w kosmos. Celem już nie jest księżyc a inna galaktyka.

 Już na forum pojawił się temat o gwieździe robiącej zdjęcia facetom na ulicy, którzy ją podrywali, och, ach jaka pokrzywdzona, teraz już nawet pisanie jest "fe"

O jasny gwint. Spie.dolenie bab przekracza bariery, ale należy powiedzieć wprost, większość facetów to .... a szkoda gadać:mellow: do czego to doszło

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mi podniosły ciśnienie te kur...oj... kobiety... nie to, że ich nie nawidzę, ale ... no szlag mnie trafia od paru dni na to. Wszędzie widzę jebanie po facetach... Pierwszą miłość dzisiaj sobie włączyłem ... co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi - mężczyzna pokazany jako złodziej, pajac, kretynek nic nie potrafiący, zero autorytetu ojca ...

Moja prognoza jest taka, że kobiety coraz bardziej będą nasiąkały samouwielbieniem i uwielbieniem białasów. Nie ma ch*ja, żeby się ta tendencja odwróciła... i jeszcze to wynoszenie na piedestały gejów razem z kobietkami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Paradoksalnie dla nas to korzystne :) Wielu z nas i tak ma wy***ane na związki, kobiety zaś mogą sobie tych mężczyzn adoptować ale wiadomym jest, że prędzej czy później taka samica prawdopodobnie owym samcem pogardzi (prawdopodobnie to portal dla desperatów).

 

Dlaczego więc to dla nas korzystne? Wiadomo, na forum jest dużo frustratów (bo wielu z nas dopiero zaczęło swoją drogę, cierpliwości), ale jest też sporo osób, które świetnie sobie radzą w życiu - i generalnie rzekłbym, że forum to kuźnia świadomych, pewnych siebie mężczyzn przez duże M :) Takich mężczyzn kobiety jakby nie patrzeć chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, zuckerfrei napisał:

Popyt/podaż. Nie wiem po co te nerwy. Nas to niedotyczy.

I tu się mylisz. To jest kolejne przekraczanie pewnej granicy,

co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie - takie porzekadło.

Kobieta może dać w papę mężczyźnie, kiedy się zdenerwuje, ale

niech jej odda stanie się katem, "przemocowcem". To wszystko

jest pewną całością. Ograniczanie praw mężczyznom i dawanie

większych kobietom - choćby kwestia rodzicielstwa. Mężczyzna

w naszym świecie jest narzędziem, przedmiotem, nie podmiotem

a tym bardziej nie jest równoprawnym partnerem. To wszystko się

łączy i jeśli nie ciebie lub mnie dotknie, to innego mężczyznę i dlatego

nie można wychodzić z założenia - mnie to nie tyczy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś w TV była reklama tego "portalu".

 

Sama nazwa zaadoptuj już się źle kojarzy, a co dopiero zakładać tam konto... Przecież to z góry skazuje faceta na śmieszność i umniejsza jego możliwości na każdym polu.

 

Ja nie popieram żadnych stron internetowych promujących flirtowanie, czy poznawanie ludzi. Większość tego typu wynalazków jest skonstruowana za zasadzie konieczności płacenia za dodatkowe opcje, które dajmy na to, po miesiącu wygasają, i operację trzeba powtarzać, a więc jest to zwykły biznes oparty na ludzkiej głupocie.

 

Istotne jest dla mnie też to, że faceci szukający w ten sposób wrażeń, to zwykłe niedorajdy, które nie potrafią w realnym świecie nawiązać relacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My jesteśmy zdecydowanie na tak co do takiego sklepu. Nareszcie powstał portal randkowy na miarę współczesnych czasów, a korzystanie z niego to nie obciach ani akt desperacji. To po prostu dobra zabawa, w dodatku odwracająca tradycyjne role i oddająca nam – kobietom – właściwy status. To również połączenie dwóch rzeczy, które lubimy najbardziej – facetów i zakupów!"

 

Sprzedawanie upokorzenia facetów jako dobrej zabawy i wciskanie że to nie obciach czy desperacja. Zręczny zabieg marketingowy i szczyt hipokryzji.

 

Do tego zacytowana wypowiedź, będąca wyreżyserowanym hasełkiem artykułu sponsorowanego, odsłania kawał prawdy - jesteśmy dla kobiet funkcjonalnością i towarem użytkowym za który płaci się dupą. Dość blado w takim świetle wypada "oddanie kobietom właściwego statusu", bo go zwyczajnie urealnia, obniżając. Zresztą wydaje mi się, że formuła tego (typu) portalu ma za zadanie również żerować na potrzebie dominacji sfrustrowanych jej brakiem w życiu codziennym, pań.

 

System bardzo się troszczy o neoproletariat, chucha, dmucha aż do rozedmy ego. 

rozdymka-222089.jpg

 

Raczej nie założę tam konta nawet w celach eksperymentalnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem tę aplikację bo sklep Google polecał zainstalować. Jak to ujrzałem, to automatycznie wyświetlił się w głowie tekst "Google, bitch please B)".  

Dla mnie to ma podtekst SEKSISTOWSKI/DYSKRYMINACYJNY. Brzmi to jakby faceci byli jakimiś zabawkami do wynajęcia albo zwierzakami do adopcji ze schroniska. 

Samców, którzy tam siedzą nie pozdrawiam serdecznie bo tylko upewniają samice, że zawsze się znajdzie jeleń na takim portalu.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie, prawda jest taka, że kobiety przepychają swoje postulaty w bardzo prosty sposób. Jak wiadomo wszem i wobec a można to i zobaczyć z obserwacji - postulaty przepycha się przez darcie mordy a nie przez dyskusję. Co z tego, że statystyki mówią co innego - tam nie ma dyskusji merytorycznej. Czy wygrywają ludzie, którzy zbierają podpisy, piszą projekty, zgłaszają badania i logiczne argumenty? Nie. Wygrywają ci, którzy rzucają kamieniami, palą opony i drą mordę. Tak też właśnie jest z kobietami.

Druga sprawa i bardzo ważne zdanie - "od stania w miejscu niejeden już zginął". Najgorsza jest bezczynność, którą mężczyźni pokazują. Dlaczego? Bo mają wyjebane na takie absurdy i ciekawsze rzeczy do robienia. I niestety za ich plecami rozwija się gniazdo żmij...

Oczywiście, że w drugą stronę by to nie przeszło. Zaraz by były porównania kobiet do suk itp...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Święte słowa. Dlatego też uważam, że nieświadomych mężczyzn w kwestii naszego zniewolenia należy masowo "oświeć" choćby puszczając im audycje Radia Samiec czy czytać książki. Tak naprawdę feministki byłby łatwe do pokonania gdyby nie całe hordy facetów gotowych walczyć w imię "godności, honoru i czci" kobiet. Jakby kilka milionów mężczyzn w tym kraju się zjednoczyło we wspólnej walce to szybko nastałaby normalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.