Skocz do zawartości

Odpowiedni moment


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam udało mi się z dziewczyną dojść do takiego etapu  ,że mam dość dużą pewność że jest gotowa na małe co nie co mimo tego że jest nieśmiała przy mnie się otworzyła ale do rzeczy.

Przy znajomych narazie nie chce tego ruszać ale jedziemy na weekendzie na imprezę i w sumie to nie mam takiego doświadczenia, kiedy wyjść na zewnątrz i np zacząć od pocałunku. Jakie jest najlepsze miejsce, czas?

Jadę po nią swoim autem i odwożę nad ranem do domku, jeśli to może pomóc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czały klucz:

musisz sam to poczuć, kiedy będzie odpowiedni moment i zaatakować. Możliwe ze będzie spalony, no ale gra sie dalej...

 

Szarmancko otwórz drzwi do auta, a potem skradnij buziaka w policzek w aucie i obserwuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Młody98 Dam ci radę z własnego doświadczenia. Kiedy wydaje ci się, że jest dobry moment to jest właśnie TEN moment. 

Oczy maślane, uśmiecha się, spogląda na ciebie. Takie znaki i jedziesz. A jeszcze ci sprzedam stary trik - podziękujesz później. Rozmawiaj z nią i co chwile mów jej coś do ucha (taka wiesz - konspira niby). I dotykaj ją niby mimochodem ustami po płatkach uszu. Niagara spłynie niżej a ty co rusz będziesz coraz wolniej z tego ucha uciekał aż w końcu po policzku i usta. No nie ma chuja żeby poszło inaczej :) 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrego momentu, to Ty musisz wyczuć sytuację.

 

Kobiety wysyłają wiele sygnałów świadczących o tym, że możesz działać. Śmieje się z Twoich żartów, spogląda na Ciebie, ma "maślane" oczka, przeczesuje włosy, przygryza wargi, sama Cię co rusz dotyka. Oczywiście w trakcie "akcji" pewne sygnały nie są widoczne na pierwszy rzut oka, dlatego to zadaniem faceta jest je wychwycić i zinterpretować.

 

Jeśli za pierwszym razem się nie powiedzie, to nie załamuj rąk, i nie daj po sobie poznać, że Cię to ruszyło. One czasami nawet gdy tego chcą, to zachowują się inaczej, aby nas przetestować i sprawdzić, czy będziemy próbowali dalej.

 

Takie to już są te nasze Panie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo jeśli tobie się wydaje to znaczy, że już jesteś lekko spóźniony.

Secundo "sokół fet pono " w aucie !!!!!!

@Tomko akcja z wędrującym jęzorem jest zajebista ,ale pamiętaj o jednym : nie spotkałem jeszcze laski która by nie określała faceta po pierwszym pocałunku(pocałunek to rozgrywka pokera na usta i charaktery, występują bloki,ataki,blefy,sprawdzenie,wymuszenie,sztuczki i etykieta  ) . Nawiasem pisząc jeśli  go spierdolisz to może być Ambafatima.

Do auta na wyposażenie polecam: kocyk,podgrzewacze(świeczki)*2 ,chusteczki higieniczne,butelka wody mineralnej(myjącej).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado Wszystko przez receptory na jezyku kobiety. Mózg analizuje skład chemiczny śliny i wyrzuca odpowiednie hormony do ciała. Jeśli samiec jest rokujący, geny mogą się wymieszać, jest zdrowy - panie czuje "coś". Jeśli nie, to chociażby był modelem z okładki a geny się dobrze nie połączą - będzie niechęć a nawet obrzydzenie. Tak po krótce :)

 

Ale nie straszmy chłopaka. Nie myśl tyle tylko dajesz @Młody98. Sam fakt, że chce jechać z tobą świadczy, że masz czerwone i żółte światło do startu. Wszyscy zjechali już z ronda, zaraz ruszasz, nie spierdol tego :)

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten pierwszy raz zrobić w kuchni, jak laska np sypie kawę do kubka to podchodzę od tyłu, łapię za włosy i lekkim pociągnięciem odwracam jej głowę i całuję. 

Jak się wzdrygnie po złapaniu włosów, to chuja z tego będzie i traktujesz dalej jako koleżankę korzystając z jej gościnności. 

 

A wyczuwanie momentu pierdol, jak się drugi raz z tobą umawia to nie bez powodu ;)

Edytowane przez radeq
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Albo możesz zaprosić ja na kanapę/łóżko że niby będziecie oglądać razem film... Włączasz film, chwilę oglądacie. Zaczynasz ja delikatnie, bez pośpiechu dotykać ją po dłoni czy po włosach... Możesz po tym przejść do pocałunku albo zrobić przerwę i znowu wrócić do tego. Powiedzieć że ma mile w dotyku włosy, spojrzeć w oczy i zacząć całować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.