Skocz do zawartości

Wiadomości od mężatki


Icerock87

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Master napisał:

 

Ja bym doprowadził do spotkania i spróbował się z nią przespać, a jak nic by nie wyszło to bym ją olał.

Myślę że ona nie jest taka głupia i dobrze wie w jakim celu byłoby to spotkanie, a mówienie o tym, że to szuka przyjaciela to taka próba usprawiedliwienia się przed samą sobą.

 

Oczywiście, też myślę, żeby sie spotkać. Oczywiście ja to traktuję jako spotkanie czysto koleżeńskie, a ją jak już wspomniałem jako materiał eksperymentalny. Ja żadnych ruchów we wiadomym kierunku robić nie zamierzam. Będę ją nagrywał, jakby rzeczywiście jakąś chorą akcję chciala odwalić (sam wiem, że po babach sie mozna wszystkiego spodziewać :) ). 

 

Myślałem o tym, żeby ją zapytać, czy mąż wie o tym, że ze mną pisze i że chce się spotkać i czy napewno nie ma nic przeciw temu, ale po namysle stwierdzilem, że moglaby to wykorzystac przeciw mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Icerock87 Nie rozumiem po co się z nią chcesz spotykać w takim razie. Moim zdaniem jedyny sens umówienia się z nią to w celu doprowadzenie do seksu (w prezerwatywie oczywiście), o którym nikt oprócz Was się nie dowie. Jak masz ją nagrywać, albo prawić jej morały, że jest zła bo zdradza męża to może faktycznie lepiej odpuść :)

Z tymi relacjami koleżeńskimi też nie bardzo kumam, do tego lepiej kolegę znaleźć, zamiast mężatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.