Skocz do zawartości

Dziecko i walka o normalność


jaco0007

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, jaco0007 napisał:

dostrzegam że suczy, znowu się znudziło.

Widzisz, ona ma z tego nękania Ciebie emocje, haj i to nie zniknie bo "Panie" tym się żywią.

To je nakręca życiowo, nie mam natomiast pomysłu w jaki sposób to ukrócić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco0007 Za dużo zer masz w nicku przynajmniej o dwa, a p ostatnim powinieneś postawić przecinek :P(heheszki).

Sprostowanie: mniej więcej kumasz tak na 0,7 .

To raczej z nim, to tylko i wyłącznie twoja(nasza)stara logika postrzegania świata.

Emocje nie podlegają hiper dawkowaniu. Nowy bolec + Ty to jest X+Y=Emocje XY or Emocje X+Y, zależy czy jesteście podobni do siebie czy odmienni(bolce).

Natomiast shit test na odrabianie lekcji ma 3/4 dna :

- Zbicie autorytetu jako, że nie umiesz pani/panie robią lepiej. 

- Ma kontrolę nad tobą(małą ale zawsze)i zacznie ją z czasem powiększać.

- Wymusza na tobie absurdalne zachowanie w stosunku do jej konkurentki(zazdrość do innej samicy pilnującej jej potomstwa).

- Podtrzymuje z tobą kontakt/wnerwia cię/ otrzymuje feed back(reakcje zwrotną)jako miernik co się u ciebie dzieje(wkurwienie/posłuch/relacje z nowa partnerką itp) wszystko do wyczytania z podtekstu informacji zwrotnej.

 

Jedyne co można obecnie zrobić to użyć techniki z podrywu przeramowania.

NP: sms y 

ona - czy dziecko odrobiło lekcje?

ty - wbijamy gwoździe .

- jakie gwoździe ?

- metalowe.

- co ty bredzisz ?/lekcje dziecka ?

- ja nie bredzę ty do mnie non stop piszesz .

Mam nadzieje, że załapałeś mechanizm zbijania i skakania bez grawitacji po wątkach . 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado , dziękuję Bracie.. 

Bardziej rozumiem.. Wezmę Twoje podpowiedzi też do siebie, shit testy już odrzucałem, zbijałem..

 

Zauważyłem jak napisałem oficjalnie na Librusie (to taki dziennik on-line do kontaktu nauczyciele rodzice) że ex. nie pozwala i przeszkadza w realizowania planu wychowawczego wszystko ustało, wczoraj byłem szczęśliwy, odebrałem synka ze szkoły, były zabawy itd., później lekcje odrobił z chęcią dziś rano szkołą uśmiechnięte poszło do szkoły..

Czułem się bardzo dobrze, znowu byłem spełniony bez emocji od ex. bez przypierdalania się od niej. Super.

 

Brat @radeq z 2giego postu świetnie mi podpowiedział, upublicznienie jej sqrwienia, to było to, ona nawet kryła się z rozwodem wśród znajomych. Zaangażowałem nauczycielkę (wychowawczynię) wiem że ex. przedstawi pewnie jakąś niesamowitą historię o mnie (wiadomo jajniki trzymają się razem), tylko myślę że bardzo to trafiło w ex. że usprawiedliwiałem to że ma nie odrobioną pracę domową bo ona to zaniedbała. 

 

Te forum jest naprawdę wspaniałe, dawno nie widziałem w internecie takiego miejsca gdzie ludzie sobie pomagają nie ma hejtu i jest super.

@dziękuję Wam Bracia za pomoc.. Wiele cennych rad otrzymałem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.