Skocz do zawartości

Kobiece zachowanie na imprezie


Kingboss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przejdę odrazy do żeczy. Jakiś czas temu wybrałem się z kolegami do klubu ( ja akurat mało chodziłem bo na siłkę się chodziło chciałem być postrzegany jako silny samiec ) więc sprawa wyglądała tak  dużo ludzi jak to w klubie ja pewny siebie uderzyłem do dziewczyny na początku było spoko taniec gadanie itp wszystko szło spoko dziewczyna na trochę zniknęła po jakim czasie patrzę i nie wieże tańczy z inna panią mówię no spoko koleżanka pewnie przyglądam się tak z boku trochę za nimi połaziłem to co się dalej działo to już totalna masakra dziewczyny poszły w ślinę coś się dalej działo niewidzialem nie mogłem w to uwierzyć pytałem siebie jak dlaczego mówię sobie przecie marek mówił że kobieta czyje pociąg do silnego samca a nie do innej kobiety.

Jak się okazało mój najlepszy kolega który trochę w klubach bywa mówi że takie żeczy się dzieją 

Więc pytam was dlaczego takie coś się dzieje  silny samiec po siłowni z dużym portfelem przegrywa z inna kobieta gdyby to był inny koleś bym powiedział ok może jest lepszy może przy nim ma wierzę emocje nie ogarniam to przez lewaków ? Marek nagrasz o tym audycję dlaczego kobiety wolą inne kobiety z tego co wiem ona nie była homo bo mówiła że miała chlopaka 

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Insightful napisał:

Wrzuć avatar bo Ci temat zablokują.

No i zablokowali.

 

@Kingboss Wstaw awatar. Zapoznaj się z regulaminem. Przejrzyj co napisałeś zanim wrzucisz. Jest to trochę nieczytelne i zdecydowanie odbiega od naszych standardów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.