Skocz do zawartości

Biseptol, ile czasu go brać?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, biorę biseptol na zatrucie pokarmowe od ryby makreli, ale już się trochę lepiej czuję. Czy jest sens walić minimum 5 dni (tak piszą w ulotce) antybiotyk, skoro jestem zdrowy? Czy jak już zacząłem, to lepiej skończyć żeby wszystko wybiło co trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy mogły ustąpić, ale mała ilość żyjątek może jeszcze wegetować w jelicie. 

 

Czy jest sens przeglądać pogorzelisko w szukaniu ostatniej iskierki? Może straż powinna odjeżdżać w momencie jak już nie widać dymu?

 

Mogłoby się wydawać, że im mniej chemii tym lepiej, ja bym zrezygnował pewnie, ale bardzo bardzo ostrożnie podchodził do jedzenia czegokolwiek. Z tydzień jeszcze tylko gotowany ryż z tartym jabłkiem i to na ciepło z piekarnika. Higiena, higiena to podstawa. Żadnego piwka z biedry w tym czasie. 

 

Organizm z wiekiem coraz gorzej radzi sobie z infekcjami. Po 35 trzeba już uważać co i jak się je, bo potrafi się to odbić na zdrowiu w najmniej odpowiednim momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.