Skocz do zawartości

Dziewczyna sławnego youtubera dokonała aborcji


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Fazi ładnie pokazał brak klasy i honoru Cypisa wspominając o wciąganiu osób trzecich w ich konflikt, pisałem o tym na forum na długo zanim pojawił się filmik "11 minut dla gnoma policyjnej parówy".

Podejrzewam, że Cypis ma sporo za uszami i będzie milczeć jak zaklęty, ale pożyjemy, zobaczymy.

 

Miałby teraz wg mnie moralne usprawiedliwienie upubliczniając pogrążające Cypisa materiały vide "to co jest cesarskie daję cesarzowi, to co jest prostackie daję prostakowi", ale pewnie

ma za dużo klasy, mimo wszystko tego nie zrobi. Nie najeżdżam na Cypisa, ale widać, że nie był w porządku w paru kwestiach.

 

Szkoda, że Spawacz nie wyjdzie, ale ma być w innym składzie. Tylko, że po tych akcjach pozostanie trochę niesmaku, jeśli ta płyta faktycznie zostanie wydana.

 

A co do tej aborcji, to właśnie w komentarzach pod materiałem z czopkatv widziałem, że ludzie podłapali temat, ale nie zwróciłem na to większej uwagi.

 

Za to widziałem, że nitrozyniaka ostatnio zbanowali na yt(nie wiem na jak długo). To zabawne, że potrafił powiedzieć "ja nikomu źle nie życzę", ale gdy jakiś gimbus

go baitował w gierce on-line, życzył, żeby mu matka zmarła. :lol:

 

Dzieje się ogólnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.