Skocz do zawartości

Nie jest ojcem, a musi płacić alimenty!


rarek2

Rekomendowane odpowiedzi

On 12/10/2017 at 3:33 PM, Stulejman Wspaniały said:

Żeby temat nagłośnić, trzeba pieniędzy. Przekupywać autorytety, księży, naukowców - za kasę zrobią wszystko. Nagrywać filmy, pisać książki, recenzować w superlatywach, prowadzić bitwy w studiach tv i NADE WSZYSTKO zatrudnić kobiety - bo tylko kobiety mogą walczyć o utratę przywilejów kobiet. Tylko kto na to da hajs? Latami walczę i mam nerwicę, walnięte zdrowie, hejterów którzy życie osobiste mi splądrowali i prawie przyjaciółkę zabili oszczerstwami, a kwoty darczyńców nie pokrywają obsługi forum, nie mówiąc o YT.

 

To bezsensowna sprawa.

 

Napisałem tekst, nagrałem audycję - kilka lajków. Panna pokaże cycka, ma kilkaset lajków. Ktoś się spierdzi na wizji - kilka tysięcy. I jak z tym wygrać? Ludzie mają na to wyjebane. I ja powoli też mam dość bycia buntownikiem i wojownikiem o dobro innych, kto to docenia, szanuje? 

My to szanujemy Marek i jeszcze wielu innych.

 

I nie jest to bezsensowna sprawa - jestem pewien, że pieniądze da się znaleźć. Próbowałem niedawno rozpocząć dyskusję o tym, że niektórzy będą musieli podeprzeć to, o czym tutaj piszemy swoim autorytetem i twarzą ale nie spotkało się to ze zrozumieniem. Ale sam widzisz, że nie ma raczej innej drogi - anonimowe nicki na forum niewiele zwojują. Tak, jak napisałeś - książki, filmy, rozmowy w studio, audycje, dyskusje, protesty. Jest też całkiem sporo kobiet, które popiera nas punkt widzenia i walczy z lewacko-feministycznym spierdoleniem matrixa. Nie jest to bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką znalazłem ciekawostkę:

http://www.chowrangi.pk/husbands-in-pakistan-cannot-deny-paternity-even-with-dna-evidence.html

http://www.theoldspeak.com/2017/07/muslim-law-does-not-vest-husbands-with.html?spref=fb

 

Oszukanie na ojcostwie jest w 100% legalne w Pakistanie. Sąd nie może uznać badania DNA jako dowodu do zaprzeczenia ojcostwa dla żonatego mężczyzny. Klepnięte decyzją Sądu Najwyższego. Dedykuję newsa wszystkim, którzy myślą że islam to wyzwolenie dla mężczyzn, jak i wszystkim którzy sądzą, że tylko kobiety ulegają dyskryminacji w islamie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.