Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
rarek2

Nie jest ojcem, a musi płacić alimenty!

Rekomendowane odpowiedzi

azagoth    91
On 12/10/2017 at 3:33 PM, Stulejman Wspaniały said:

Żeby temat nagłośnić, trzeba pieniędzy. Przekupywać autorytety, księży, naukowców - za kasę zrobią wszystko. Nagrywać filmy, pisać książki, recenzować w superlatywach, prowadzić bitwy w studiach tv i NADE WSZYSTKO zatrudnić kobiety - bo tylko kobiety mogą walczyć o utratę przywilejów kobiet. Tylko kto na to da hajs? Latami walczę i mam nerwicę, walnięte zdrowie, hejterów którzy życie osobiste mi splądrowali i prawie przyjaciółkę zabili oszczerstwami, a kwoty darczyńców nie pokrywają obsługi forum, nie mówiąc o YT.

To bezsensowna sprawa.

Napisałem tekst, nagrałem audycję - kilka lajków. Panna pokaże cycka, ma kilkaset lajków. Ktoś się spierdzi na wizji - kilka tysięcy. I jak z tym wygrać? Ludzie mają na to wyjebane. I ja powoli też mam dość bycia buntownikiem i wojownikiem o dobro innych, kto to docenia, szanuje? 

My to szanujemy Marek i jeszcze wielu innych.

I nie jest to bezsensowna sprawa - jestem pewien, że pieniądze da się znaleźć. Próbowałem niedawno rozpocząć dyskusję o tym, że niektórzy będą musieli podeprzeć to, o czym tutaj piszemy swoim autorytetem i twarzą ale nie spotkało się to ze zrozumieniem. Ale sam widzisz, że nie ma raczej innej drogi - anonimowe nicki na forum niewiele zwojują. Tak, jak napisałeś - książki, filmy, rozmowy w studio, audycje, dyskusje, protesty. Jest też całkiem sporo kobiet, które popiera nas punkt widzenia i walczy z lewacko-feministycznym spierdoleniem matrixa. Nie jest to bezsensowne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EnemyOfTheState    2738

Taką znalazłem ciekawostkę:

http://www.chowrangi.pk/husbands-in-pakistan-cannot-deny-paternity-even-with-dna-evidence.html

http://www.theoldspeak.com/2017/07/muslim-law-does-not-vest-husbands-with.html?spref=fb

Oszukanie na ojcostwie jest w 100% legalne w Pakistanie. Sąd nie może uznać badania DNA jako dowodu do zaprzeczenia ojcostwa dla żonatego mężczyzny. Klepnięte decyzją Sądu Najwyższego. Dedykuję newsa wszystkim, którzy myślą że islam to wyzwolenie dla mężczyzn, jak i wszystkim którzy sądzą, że tylko kobiety ulegają dyskryminacji w islamie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez brushedsteel
      Witajcie Bracia,
      pragnę zapoczątkować temat w którym dzielilibyśmy się spostrzeżeniami na temat pozytywnego programowania naszych dzieci. Oczywistym jest jak ogromny wpływ na nasze życie ma nasze wczesne dzieciństwo, wielu rodzina okaleczyła na lata mimo najlepszych chęci. Dzisiejszy świat jest nastawiony na bardzo wczesne zaszczepienie w dziecku braku wiary w siebie i konsumpcyjnego podejścia do życia. 
      Aby rozpocząć zamieszę luźny spis metod jakimi ja staram się pracować z moją córką która niedługo skończy 4 lata:

- głośno i z wielkim zaangażowaniem chwalę ją nie tylko za sukcesy ale i za porażki, za podjęcie jakiegoś trudu
      - pozwalam jej na dużą dole samodzielności, kontroluję ją w tracie zabawy (np na placu zabaw) z dystansu 
      - sam praktycznie nie oglądam przy niej telewizji i ona też ogląda ją ok 1-2 h w tygodniu
      - często podkreślam że jest mądra, zdolna, wartościowa, pracowita
      - popycham ją do próbowania nowych rzeczy, łamania swoich granic
      - nie boję się dotyku, dużo ją przytulam
      - pozwalam jej na odczuwanie złych emocji (pokazuję jej przykładowe drogi jak może rozładować złość)
      - kiedy jednak przekroczy dość jasno wyznaczone granice spotka ją kara

Co sądzicie o tych metodach? Macie jakieś swoje pomysły? Zastanawiałem się nad jakimś delikatnym przekazem który mógł bym jej wypowiadać gdy usypia, podobno wtedy podświadomość łatwiej przyjmuje sugestie. Tylko jak to dobrze sformować żeby podświadomość dziecka zrozumiała to dobrze. Najbardziej zależy mi na zbudowaniu w niej poczucia własnej wartości i takiego uczucia że bardzo wiele może w życiu zrobić. 
      To co mogę po czasie zauważyć to fakt że córka przyjmuje moje zasady, stawia się to oczywiste ale wobec mojej żony jej zachowania są zupełnie inne. 
    • Przez Mnemonic
      Czy ktoś z Braci ma doświadczenie w zamknięciu spraw alimentacyjnych?
      Jestem 10 lat po rozwodzie, przez cały ten czas ciąży na mnie wspomniany obowiązek, z którego comiesięcznie się wywiązuję. Córka w tym roku skończyła uczelnię, przynajmniej na razie nie planuje studiów podyplomowych, i niedawno podjęła pierwszą pracę.
      Noszę się z zamiarem po Nowym Roku wystąpić o uchylenie obowiązku.
      Czy podjęcie przez młode zatrudnienia to wystarczające przesłanki?  
    • Przez gnukij1
      Witam serdecznie! 
         Nie znalazłem podobnego tematu, dlatego podejmuję rękawice w tej kwestii. W trakcie lektury pewnej książki, został poruszony temat o autorytecie własnego Ojca, czyli najważniejszego mężczyzny w życiu syna.
      Ukłuło mnie strasznie, gdyż prawda o tym jak siebie postrzegam, zabolała. Chodzi o to bracia samcy, iż nie czuje się pewnie w roli faceta. Pomimo "rozwoju osobistego", w którym tkwię parę lat, gdzieś podświadomie nadal tkwią we mnie przekonania samca beta. Moj tata jest facetem, który dał sobie wejść na głowę i teraz za to niestety bardzo mocno pokutuje. W książce pana Elridge, " Tęsknoty męskiej duszy" był ciekawy fragment, traktujący o roli ojca, gdy kształtują się wzorce młodego mężczyzny. Odczuwam pewnego rodzaju dysonans pomiędzy przekonaniami które zdobyłem, a tym co faktycznie czuje. Bardziej wygląda to tak, że szukam potwierdzenia bycia facetem, wśród otoczenia i rodziny.
      Odczuwam pewna pustkę, że ojciec nigdy nie zasugerował mi do podświadomości, ze jestem facetem i powinienem dominować. Macie może podobne odczucia? też brakuje takiego potwierdzenia wypływającego tylko od was, że nic wam nie brakuje? 
      pozdrawiam i zapraszam do dyskusji  
    • Przez Łysy_**uj
      Witajcie Bracia Samcy !!

Pomóżcie rozwikłać  o co chodzi?

Jestem w trakcie rozwodu z drugą żoną. Krótkie to było małżeństwo bo tylko 1,5roku. Kobieta z dwójką dzieci obiecywała przed ślubem wszystko co chciałem usłyszeć. Po ślubie okazało się, że nie chce i nie może mi dać dziecka. Roztyła się. Z pięknej kobiety zamieniła się w starą babę, której musiałem fundować sztuczną szczękę. Nie chciała się przeprowadzić do mnie tylko szybko miałem sprzedawać mieszkanie by kupić nowe w jej miejscowości.

W tej miejscowości już wcześniej wynajmowała mieszkanie do którego wyprowadziła się po zdradach pierwszego męża. Zamieszkała z  moim poprzednikiem, którego wykopała po dwóch latach gdy stracił pracę.

W czasie naszego małżeństwa ona płaciła tylko czynsz za wynajęte na nią  mieszkanie, a ja resztę wszelakich kosztów. Szybko nastały kłótnie o  to że mam na wszystko płacić , a nie mam mieć nic do powiedzenia.  Więc wkurwiony wyniosłem się z tego lokum na trzy miesiące. Potem jednak „MIŁOŚĆ” zwyciężyła i znowu byliśmy razem. Po powrocie okazało się, że moja żona w czasie rozstania dążyła do zdrady wysyłając fotki do różnych mężczyzn ( mam zrzuty z jej poczty ). Mi zarzucała, że siedziałem na portalach randkowych, gdzie widziała mnie niby jej koleżanka. Ale po krótkim przebaczeniu wróciło stare. Znowu awantury o to wynajmowane dla niej i jej dzieci mieszkanie. Awantury o synalków co chcieli tylko pasożytować.
      Postanowiłem rozegrać to taktycznie. Udając, że wszystko w porządku nakłoniłem ją do podpisania rozdzielności majątkowej i że potem zgodnie się rozwiedziemy bo mamy  inne cele. Ja wyjeżdżam z kraju na wiele lat, ona ma dzieci. I czując się pewnie wyniosłem się.

I tu przekonałem się, że nie ma nic bardziej złośliwego niż odrzucona kobieta!!

Zaczęła grać przed otoczeniem PORZUCONĄ i maltretowaną. Sąsiad niby sam zaproponował, że będzie świadczył o awanturach i przemocy domowej. Dodatkowo „zaprzyjaźniła” się z moją pierwszą żoną by ta pewnie potwierdziła mój gwałtowny charakter ( miałem założone niebieską kartę). Nawiązała współpracę z koleżanką prawniczką. Tydzień po rozstaniu zablokowała dostęp do mieszkania zamkiem,  do którego nie miałem klucza „BO SIĘ MNIE OBAWIA”.

I teraz po takich przygotowaniach złożyła pozew bez orzekania o winie, bo niby ona taka dobra, ze nie chce prać brudów. I tak też się rozstawała z pierwszym mężem, który ją łoił jak się skurwiła.

BRACISZKI POMÓŻCIE skumać o co chodzi?
      Czy chce ugrać przyszłe alimenty?
      Czy tylko zabezpieczyć się bym ja nie pociągnął rozwodu z jej winy?
    • Przez MoszeKortuxy
      Dominikanin Adam Szustak przebił już nawet Gonciarza, który w swoim szczytowym momencie zdobył 33 tysiące złotych od swych patronów. Szustak zdobywa niemal 60 tyś złotych. 
      Link - https://apynews.pl/adam-szustak-patronite
      treść:
      YouTube to platforma, która służyć może do realizacji przeróżnych celów. Jednym z nich jest propagowanie ważnych wartości i dzielenie się z innymi swoją wiedzą. Taką ambicję posiada niewątpliwie ojciec Adam Szustak, który właśnie odniósł ogromny sukces w serwisie Patronite.  

Adam Szustak od blisko trzynastu lat realizuje się w powołaniu Ojca Dominikanina - przez ten czas swoim charakterem oraz umiejętnością przemawiania zjednał do siebie naprawdę ogromną liczbę osób. Kilka lat temu postanowił rozpocząć działalność na większą skalę i zainicjował internetowy projekt "Langusta na palmie". Od 2012 roku materiały ojca Adama obejrzane zostały ponad 94 milionów razy, a sam kanał na YouTube subskrybuje blisko 250 tys. osób. Oczywiście, realizowane produkcje w głównej mierze przeznaczone z myślą o ludziach wierzących w Boga, lecz równie duża część klipów traktuje o wartościach obejmujących każdego człowieka - wszystkie te kwestie poruszane są w zrozumiały sposób przez doświadczoną osobę, co zapewne jest głównym powodem takiej popularności tej twórczości. 

Z tego też względu tą popularność postanowiono wykorzystać do jeszcze dynamiczniejszego rozwoju projektu - dlatego też założony został profil na portalu Patronite. Ten krok okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem od początku września ludzie postanowili wesprzeć twórczość ojca Adama Szustaka wpłacając łącznie prawie 60 tys. złotych! Patronów na ten moment jest 3450, a wszystkie progi zostały już zrealizowane. 

Na co mogą więc liczyć osoby oglądające projekt "Langusta na palmie"? Przede wszystkim można już śledzić drugi kanał o nazwie "Paśnik", gdzie rozpoczęte zostały całkowicie nowe serie. Co więcej, z początkiem października ruszy trzeci profil, o którym niestety jeszcze nie wiemy zbyt wiele. Wiosną przyszłego roku zainicjowane zostaną również spotkania na wielką skalę organizowane w całej Polsce, gdzie każdy chętny będzie mógł przyjść i posłuchać ojca Adama. 

Obok takiego sukcesu nie sposób przejść obojętnie. Świadczy on nie tylko o zaangażowaniu społeczności, ale pokazuje, że ludzie potrzebują tego typu treści na polskiej scenie YouTube.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.