Skocz do zawartości

Dziadek ma cztery żony


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny przykład normalizacji islamskiej, w Szwecji wydano nową książkę pod takim tytułem "dziadek ma cztery żony".

Książka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-6 lat wydana w języku szwedzkim i somalijskim.

Bardzo piękne hidżaby dla policji, teraz również będą dla wojska i straży pożarnej. Również w Szwecji.

W tym roku odnotowano 72 przypadki przemocy fizycznej na urzędnikach migracyjnych. Przyznano niektórym ochronę. Też Szwecja.

Ci co mają obywatelstwo z Afryki/ Azji głosują na partie lewicowe. Jest już jakas parta muzułmańska?

Popcorn, piwo i szyderczy śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnie tematu ale kilka razy już obiło mi się o uszy o programowaniu od najwcześniejszych lat dzieci (akurat temat Gender). Wystarczy mieć minimalną wiedzę o zasadach działania podświadomości i kotwiczenia w niej wzorców aby wiedzieć jak głębokie i mocne skutki będą miały dla tych dzieci (nawet i zwłaszcza za wiele lat ich życia) te pozornie niewinne książeczki.

 

To nic innego jak kreacja szeroko pojętej osobowości tych dzieci. Skutki będę jednak widoczne za kilkanaście lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz podprogowy.... i kojarzenie określonych zachowań, postaci, rzeczy czy spraw jako dopuszczalne.... baaaa miłe i dobre. Kotwiczenie wzorców. Czysta "manipulacja" na podświadomości. Manipulacja to za mocne słowo? Praca na podświadomości. Większość ludzi tej planety nigdy jej nie dostrzeże. Człowiek to istota programowalna a rzeczywistość w pojęciu cywilizacja czy społeczeństwo nie jest dziełem przypadku tylko kreacji według planu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książeczki made in france więc wiadomo że znajdą się tam kolorowi. Co do książeczek ze Szwecji. To jak czytałem chodziło o to że dzieci imigrantów mogą się zdziwić odwiedzając dziadka w afryce że posiada kilka żon. Gdy w Szwecji poligamia jest formalnie zakazana. Tak że czasami nie ma po co szukać ciągle drugiego dna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SennaRot napisał:

Przekaz podprogowy.... i kojarzenie określonych zachowań, postaci, rzeczy czy spraw jako dopuszczalne.... baaaa miłe i dobre. Kotwiczenie wzorców. Czysta "manipulacja" na podświadomości. Manipulacja to za mocne słowo? Praca na podświadomości. Większość ludzi tej planety nigdy jej nie dostrzeże. Człowiek to istota programowalna a rzeczywistość w pojęciu cywilizacja czy społeczeństwo nie jest dziełem przypadku tylko kreacji według planu.

Według mnie nie jest tak źle, coraz więcej ludzi się budzi, chociażby to forum a jak się rozejrzysz to jest pełno takich inicjatyw.

Ja myślę, że ewolucja świadomości już trwa i nic jej nie zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.