Skocz do zawartości

Na śpiocha


ObiŁan

Rekomendowane odpowiedzi

Robiło się kiedyś ewolucje na rowerku i na trzepaku, spadło się na asfalt i spoks, teraz będąc dzieckiem trzeba kask zakładać.

Kwestia poprawności politycznej ale nie tylko. W niemczech doprowadzno do tego że ludzie nawet nie potrafią korzystać z mapy.

 



Czosnek w dzisiejszych czasach jakiś bez smaku. Kiedyś aż szczypał w język.

Chrzan, majonez i musztarda to samo.

Miętówki aż zatykały, landrynki kaleczyły język. Teraz panie wszystko wydelikacone w celofaniku kolorowym.

naukowcy w kitlach juz nad tym pracuja i m.in. probuja odzyskac geny odpowiedzialne za smak pomidorow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Rzucili się na chłopa dystrybutorzy cudzych plemników. Weźcie się jak przyzwoitki nie zachowujcie. Niech se wali nawet w skórce po kaszance.

Śpiocha nigdy nie uprawiałem. Ja to jak zasnę to jak kamień - budzę się rano :) A rano to wiadomo - faja stoi, chce się ruchać to jazda na rozbudzenie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, nie zauważyłem aby ktokolwiek tu próbował zarządzać zawartością jąder brata @ObiŁan ;)

Problemem było to, że nie wyjaśnił na wstępie istotnych technikaliów potencjalnie prokreacyjnych igraszek  z kobietą - '' seks przyjaciółką'', (a nie z kobietą co do której mniej lub bardziej  świadomie godził się, że ta zostanie matką jego potomstwa- ten detal stanowi tu kolosalną różnicę ;) ) . 

Bo taka seks-przyjaciółka może chcieć wprowadzić własne poprawki do waszego życiowego rozkładu jazdy (nawet gdy jest śpioszkiem), więc warto przemyśleć ew. konsekwencje takich sytuacji i właśnie tu knaga jest pogrzebana...  ;)

 

I nie chcę tu przymulać i psuć radosnego nastroju spontanicznego knagowania miłego nam  kobiecego  ciałka , bo życzę braciom I sobie ;) różnych smacznych igraszek z atrakcyjnymi Paniami, ale warto ruszyć nieco głową zanim zacznie się posuwać główką. Oczywiście i mi zdarzały się chwile spotanicznej namiętności, po których był pewien czas nerwowej rozkminy czy aby właśnie nie zostaję ojcem skoro okres u Pani się waha (wyciągnąłem z tych niewielu sytuacji odpowiednie wnioski).  Lepiej mieć taką ewentualność z góry świadomie przemyślaną tj. godzić się na ryzyko / odpowiednio zabezpieczać się /wybrać nieprokreacyjny otworek ;) Hough! 

 

Edytowane przez Komti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakich gumiaków używacie? Pytam o markę. :)

Nigdy nie próbowałem bez, bo paraliżuje mnie strach przed ciążą.

Nigdy też nie zalewałem kapturka w środku, tylko wiałem czym prędzej, kiedy czułem, że zaraz coś będzie.

A i tak później miałem lekką spinę.

Dziwne to, czy normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Tony Montana napisał:

Panowie, a jakich gumiaków używacie? Pytam o markę. :)

Nigdy nie próbowałem bez, bo paraliżuje mnie strach przed ciążą.

Nigdy też nie zalewałem kapturka w środku, tylko wiałem czym prędzej, kiedy czułem, że zaraz coś będzie.

A i tak później miałem lekką spinę.

Dziwne to, czy normalne?

I dobrze robisz. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ReddAnthony napisał:

A tam od razu warna, tyle razy waliłembez gumy, że to cud iż jeszcze tatą nie jestem :D

 

O sobie mogę powiedzieć to samo :D Stare błędy, które mogły mieć opłakane skutki. Jednak siła wyższa jeszcze mnie lubi :ph34r:

 

Co do seksu "na śpiocha" , praktykowałem, lubię, popieram, polecam :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na śpiocha" jak najbardziej. Z zaskoczenia, na ślinę. Bez budzenia obracam ją tyłkiem do siebie jednym ruchem i nim się zorientuje już jestem w niej. Lubi.

O czym to świadczy?  Nie każda się przyzna, ale w mojej opinii, lubią być brane, bez pytania, z zaskoczenia. Na pralce, gdy właśnie zaczęła wypakowywać pranie. w łazience, podczas uroczystości rodzinnej, gdy na chwilę wyszła żeby poprawić makijaż, na spacerze w parku późną nocą. Odmawia, buntuje się, uznałbym, że nie jest mną do końca zainteresowana, a jest ze mną z innego powodu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ObiŁan napisał:

 

 

 

Ni panowie ale nie otym mowa miało być o braniu na śmiocha, z liscia ktoś dostał?

Ja dostałem, ale nie z liścia tylko z łokcia. Bo brałem ją na boczku od tylca. Wszystko szło dobrze, do momentu kiedy nie wsadziłem jej w dupala z zaskoczenia...nie takiego kompletnego bo już wcześniej miałem tam palucha i było odpowiednio mokro, ale co kutas to kutas :D  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
2 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

Nominacja do 

Ja wcześniej dostałem tą nagrodę, także czuj się zaszczycony :)

@borys911

3 godziny temu, borys911 napisał(a):

Nigdy nie próbowałem i dla mnie to dziwne.

Czemu dziwne, odwróć kota ogonem, chciałbym mieć opędzlowanego loda w momencie jak śpisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 19:16, Kiroviets napisał(a):

Nominacja do 

Ja wykopałem ostatnio temat z 2015 roku i nie dostałem nagrody :(

W dniu 24.01.2024 o 20:01, trop napisał(a):

Mnie tam ciekawi co wpisał w wyszukiwarce forumowej że mu wyskoczył ten wątek

 

 

 

Jak uprawiać keks ;)  bs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2017 o 23:25, Tony Montana napisał(a):

Panowie, a jakich gumiaków używacie?

 

Tych takich przeźroczystych. Noszę zawsze.

 

Ściągam tylko na sikanie i uprawianie seksu.

 

Ale oprócz tego noszę zawsze.

Przecież muszę być bezpieczny!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.