Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
ObiŁan

Na śpiocha

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Metody napisał:

parenaście, kilkadziesiąt minut

Gratulacje jak zostanę kiedyś namiestnikiem u siebie w mieście dostaniesz order wytrwałości :D za to religijne poświęcenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snk    96

Robiło się kiedyś ewolucje na rowerku i na trzepaku, spadło się na asfalt i spoks, teraz będąc dzieckiem trzeba kask zakładać.

Kwestia poprawności politycznej ale nie tylko. W niemczech doprowadzno do tego że ludzie nawet nie potrafią korzystać z mapy.

Czosnek w dzisiejszych czasach jakiś bez smaku. Kiedyś aż szczypał w język.

Chrzan, majonez i musztarda to samo.

Miętówki aż zatykały, landrynki kaleczyły język. Teraz panie wszystko wydelikacone w celofaniku kolorowym.

naukowcy w kitlach juz nad tym pracuja i m.in. probuja odzyskac geny odpowiedzialne za smak pomidorow ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aras    640

Na śpiocha to w pupie bez gumy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomko    1897

Ja pier... Rzucili się na chłopa dystrybutorzy cudzych plemników. Weźcie się jak przyzwoitki nie zachowujcie. Niech se wali nawet w skórce po kaszance.

Śpiocha nigdy nie uprawiałem. Ja to jak zasnę to jak kamień - budzę się rano :) A rano to wiadomo - faja stoi, chce się ruchać to jazda na rozbudzenie :) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Komti    36

Hahaha, nie zauważyłem aby ktokolwiek tu próbował zarządzać zawartością jąder brata @ObiŁan ;)

Problemem było to, że nie wyjaśnił na wstępie istotnych technikaliów potencjalnie prokreacyjnych igraszek  z kobietą - '' seks przyjaciółką'', (a nie z kobietą co do której mniej lub bardziej  świadomie godził się, że ta zostanie matką jego potomstwa- ten detal stanowi tu kolosalną różnicę ;) ) . 

Bo taka seks-przyjaciółka może chcieć wprowadzić własne poprawki do waszego życiowego rozkładu jazdy (nawet gdy jest śpioszkiem), więc warto przemyśleć ew. konsekwencje takich sytuacji i właśnie tu knaga jest pogrzebana...  ;)

I nie chcę tu przymulać i psuć radosnego nastroju spontanicznego knagowania miłego nam  kobiecego  ciałka , bo życzę braciom I sobie ;) różnych smacznych igraszek z atrakcyjnymi Paniami, ale warto ruszyć nieco głową zanim zacznie się posuwać główką. Oczywiście i mi zdarzały się chwile spotanicznej namiętności, po których był pewien czas nerwowej rozkminy czy aby właśnie nie zostaję ojcem skoro okres u Pani się waha (wyciągnąłem z tych niewielu sytuacji odpowiednie wnioski).  Lepiej mieć taką ewentualność z góry świadomie przemyślaną tj. godzić się na ryzyko / odpowiednio zabezpieczać się /wybrać nieprokreacyjny otworek ;) Hough! 

Edytowane przez Komti
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tony Montana    35

Panowie, a jakich gumiaków używacie? Pytam o markę. :)

Nigdy nie próbowałem bez, bo paraliżuje mnie strach przed ciążą.

Nigdy też nie zalewałem kapturka w środku, tylko wiałem czym prędzej, kiedy czułem, że zaraz coś będzie.

A i tak później miałem lekką spinę.

Dziwne to, czy normalne?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2073    12
50 minut temu, Tony Montana napisał:

Panowie, a jakich gumiaków używacie? Pytam o markę. :)

Nigdy nie próbowałem bez, bo paraliżuje mnie strach przed ciążą.

Nigdy też nie zalewałem kapturka w środku, tylko wiałem czym prędzej, kiedy czułem, że zaraz coś będzie.

A i tak później miałem lekką spinę.

Dziwne to, czy normalne?

I dobrze robisz. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przemek1991    402
15 godzin temu, ReddAnthony napisał:

A tam od razu warna, tyle razy waliłembez gumy, że to cud iż jeszcze tatą nie jestem :D

O sobie mogę powiedzieć to samo :D Stare błędy, które mogły mieć opłakane skutki. Jednak siła wyższa jeszcze mnie lubi :ph34r:

Co do seksu "na śpiocha" , praktykowałem, lubię, popieram, polecam :D 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bojkot    164

"Na śpiocha" jak najbardziej. Z zaskoczenia, na ślinę. Bez budzenia obracam ją tyłkiem do siebie jednym ruchem i nim się zorientuje już jestem w niej. Lubi.

O czym to świadczy?  Nie każda się przyzna, ale w mojej opinii, lubią być brane, bez pytania, z zaskoczenia. Na pralce, gdy właśnie zaczęła wypakowywać pranie. w łazience, podczas uroczystości rodzinnej, gdy na chwilę wyszła żeby poprawić makijaż, na spacerze w parku późną nocą. Odmawia, buntuje się, uznałbym, że nie jest mną do końca zainteresowana, a jest ze mną z innego powodu.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReddAnthony    625
20 godzin temu, ObiŁan napisał:

Ni panowie ale nie otym mowa miało być o braniu na śmiocha, z liscia ktoś dostał?

Ja dostałem, ale nie z liścia tylko z łokcia. Bo brałem ją na boczku od tylca. Wszystko szło dobrze, do momentu kiedy nie wsadziłem jej w dupala z zaskoczenia...nie takiego kompletnego bo już wcześniej miałem tam palucha i było odpowiednio mokro, ale co kutas to kutas :D  

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta