Skocz do zawartości

Dziennik treningowy online


Quizas Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem już kilka razy prowadzić taki dziennik w formie bloga, zawsze kończyło się po kilku miesiącach, czyli ciągłymi upadkami. Podnoszę się kolejny raz, tym razem jednak ze świadomością, że za moimi plecami stoi wspierająca mnie dobrą myślą wataha  :) Wystartowałem 1 grudnia, jednak dopiero teraz ogarnąłem to technicznie, więc od dziś będzie szło na bieżąco. Oprócz rdzenia jakim ma być rozwój w znaczeniu sportowym ma mnie on także nakrecać do ulepszania samego siebie w ogólnym tego słowa znaczeniu, bynajmniej nie chodzi tutaj o dodanie kilku cm w bicepsie czy tam, gdzie ciągle widzę oferty pomniejszenia  :lol: Niestety nie zamieszczę tutaj odnośnika, z bardzo prostego względu - podobnie jak Rex Iudaeorum w innym wątku :ph34r: , oczywiście dla ciekawych i zaufanych link na PW jak ktoś jest chętny to pisać. Tutaj natomiast będę co miesiąc ogólnie spowiadał się, czy wykonuję zadania zgodnie z wytycznymi, co by zebrać słowa uznania albo opierdol  :D  Ogólnie wpisy tutaj będą nieco uzupełniały się z blogiem, bo oprócz main eventu podejmuję także walkę ze swoimi głównymi słabościami - NoFap Challenge oraz zerwanie z nałogiem jakim jest pewna gra moba. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, to możecie zadawać je tutaj, tam wyłączyłem komentarze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.