Skocz do zawartości

Podatek od bycia chłopem. Serio.


Rekomendowane odpowiedzi

h5!, Jak w temacie "w Australii już majo" takie wynalazki nowoczesnej demokracji.

 

Mianowicie podatek od zakupu(coś jak taki dodatkowy vat u nas) przy zakupie usług. Dotyczy on TYLKO mężczyzn, jest to forma spłaty/zadośćuczynienia za straty moralne tzw. "społeczeństwa patriarchalnego".

Puki co jest to eksperyment ale kto wie co przyniesie przyszłość.

 

tutaj link do omawianego tematu:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@isaac_auto_tune Taaak, już to kiedyś widziałem. Wg mnie trzeba być imbecylem, żeby wejść do tej kawiarni będąc mężczyzną. Świetna akcja promocyjna lokalu, genialna reklama. Ale dopóki w cenie kawy nie ma loda albo striptizu to bym nawet nie oglądnął się na ten lokal :D 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż prywatny biznes więc właściciel może sobie ustalać co chcę. Będąc facetem w życiu bym się tam nie udał aby nabijać kabzę. Ciekaw jestem jak długo knajpa pociągnie?. Chodź pewnie znajdzie się multum biało rycerstwa co za chwilę sławy na pejsie pstryknie sobie tam focie ze swoją białogłową. I jeszcze pstryknie fotkę rachunku. Ech niektórzy to uwielbiają sobie kopać głębokie groby. A na grabarzy to chętnych nie ma :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca1980 masz rację ale np konstytucja i prawo jest jedne na obszarze całego kraju. 

Poza tym to pokazuje tendencje jak faceci spsieli :/ 

 

Ten link, wrzuciła na fb moja koleżanka z pracy z ogromnym opisem sytuacji kobiet w Polsce. Wtedy jak akurat były te protesty kobiet w Wwa.

Jeden z jej znajomych (facet) napisał komentarz, że to niesprawiedliwe itp i co ciekawe wiele kobiet go zalajkowało :) ale ani jeden białorycerz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.