Skocz do zawartości

One Cię nie kochają, chcą tylko długoterminowych korzyści


Metody

Rekomendowane odpowiedzi

 Mnie się wydaje, że kobieta została tak zaprojektowana przez naturę, żeby całą swoją ,,miłość' przelać na potomstwo, żeby mogło przetrwać. 

 Pamiętam jak rozmawiałem z kuzynką mojego przyjaciela i mówie : Kto jest dla Ciebie najważniejszy, najbardziej kochasz ? Męża czy dziecko ?

- Oczywiście, że dziecko jest dla mnie najważniejsze, a temu jak się nie podoba to może wypier.... 

Ja wtedy byłem w lśniącej białej zbroi i usłszenie tego było po prostu szokie, niedowierzaniem.

 Teraz to rozumiem :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była miłość. On Cie nie kochał. Tak się pocieszają baby po rozstaniach. Wiecie dlaczego tak mówią? Bo one same tak myślą i czują. Nie kochają nas. My jesteśmy tylko reproduktorami i narzędziami do spełniania ich zachcianek. Koniec

 

Miłość? Pffff, dobre sobie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja serdeczna koleżanka z uczelni ma dwa małe bomble z moim kolegą.

Znamy się już o ho ho i jeszcze trochę.

 

Mi powiedzala, że w razie podbramkowej sytuacji, ma już co chciała czyt. dzieci.

 

I jak skoczy on w bok itd to niech spierdala, reasumując już go nie potrzebuje prócz tego ze pracuje i przynosi sos do domu. Ona też pracuje. Jest to świadomy konkubinat który działa, jednak pokazuje pewien schemat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.