Skocz do zawartości

Widzisz jak on mnie traktuje?


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, giorgio napisał:

- Kocham Cię

- Gdyby nie ty, to nie wiadomo co by było,mogli mnie nawet zgwałcić

- Martwiłam się

- Przepłakałam całą noc

I uwaga hit:

Nie zostawiaj mnie tak, miałeś mnie jutro zawieźć do Katowic.

Zaraz się porzygam... 

 

5 godzin temu, MG-42 napisał:

Za taki numer to wywiózł bym ją i w połowie drogi  zostawił

A jebał ją pies

I zostawił na stacji benzynowej jak pójdzie do ubikacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, giorgio napisał:

Jej ojciec jest naczelnikiem prewencji w policji.

   

   Najgorsze, że jak się nie ogarnie w życiu córunia. To ojciec załatwi jej robotę w Policji. 

Czaicie? Panna z borderką w Policji. Ja pierdolę!:mellow:

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adolf napisał:

  Czaicie? Panna z borderką w Policji. Ja pierdolę!:mellow:

Miałem jedną borderkę w Policji , laska męczyła pałę miesiącami, nagabywała mailami, fb, smsy a jak raz przez własną durnotę odpisałem na smsa to miałem wezwanie na komisariat z zarzutem o uporczywe nękanie. Na nic zdały się moje tłumaczenia, sprawa skończyła się w sądzie ale sędzia (facet) był kumaty i zaproponował wycofanie oskarżenia. 

Ale jest jeszcze ciekawsza strona tego wydarzenia, ta panna pracowała w dziale technicznym KW Policji i przez prawie rok dostawałem od niej głuche telefony kiedy wchodziłem do .... jakiegokolwiek centrum handlowego. Już się zastanawiałem czy oni mieli tam podgląd czy co że ledwo przekroczyłem próg większego centrum handlowego  to jeb głuchy telefon. Do dziś nie wiem czemu tak było bo zbieg okoliczności wykluczyłem po 10-15 razach. Inna sprawa że byłem z nową laską która znała sprawę ale to by jej przecież nie służyło.

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak jeszcze radia słuchałem 3-ki, to było w nocy jakaś audycja czy coś i zadzwonił facet jakąś historie opowiedział, był dość bogaty tak mówił i że jakąś tam sprawę wygrał z policją. To potem tak prześladowali jego i rodzinę, że po prostu wyprowadził się z tego miasteczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszej mojej styczności z typowymi dresami zacząłem ich szczerze nie lubić, chyba nie ma żadnej innej społeczności w której jest takie stężenie debili, pozerów, oszustów brak jakich kolwiek męskich cech.

6 godzin temu, giorgio napisał:

Nie zostawiaj mnie tak, miałeś mnie jutro zawieźć do Katowic.

Dobre :D . Lecz dostrzegam w tym zajebistą manipulację, zdała sobie sprawę że nie odpiszesz jej na wiadomości, zaatakowała twoją słowność bo przecież jej obiecałeś, Ty żeby jej pokazać że jesteś słowny wejdziesz z nią w rozmowę zaproponujesz jej odwiezienie, gdzie podczas spotkania ona już będzie mogła wytoczyć najgrubszą artylerię czyli kupczenie dupką :P sprytna bestia :D  a wy jak myślicie mylę się czy może coś w tym być ? :P

@giorgio dzięki za przestrogę i zdrowiej tam :)

 

Edytowane przez Czarls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, giorgio napisał:

Najśmieszniejszy jest sms, którego mi dzisiaj rano wysłała.

 

- Kocham Cię

- Gdyby nie ty, to nie wiadomo co by było,mogli mnie nawet zgwałcić

- Martwiłam się

- Przepłakałam całą noc

I uwaga hit:

Nie zostawiaj mnie tak, miałeś mnie jutro zawieźć do Katowic.

 

Ręce mi opadły...

Tu bym chyba z kontrował, że niech nie zgrywa niewiniątka bo specjalnie nasłała swoich kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarls dokładnie. Ile to razy panna jechała po moich rycerskich cechach typu : jak obiecałem to słowa dotrzymam , jeśli nie będę mógł to nie obiecam.  Takie zasady to mają sens w kontaktach z facetami. Ale też nie z wszystkimi tylko tymi którzy się wyzbyli babskich cech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, to tatuś w policji wcale nie musi być taki mocny - to już nie są te czasy, kiedy taki naczelnik mógł sporo załatwić. Są media, PIS u władzy pilnuje takich rzeczy mocno, wydział wewnętrzny tylko czeka na taką akcję, wszystko można nagłośnić w necie.

 

Ja bym się tego nie bał - tatusiek w policji raczej sam się powinien bać, że przez córkę straci robotę. Jakby gdzieś wyszło że córka np. grozi chłopakowi, że tata załatwi koksów do pobicia kogoś, to sam smród zmiecie go ze stanowiska. Teraz się nie pierdolą jak dawniej z takimi sprawami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tata może być od tych z pisu. A z panną klasyka. Powiedz ,że nie wiesz co czujesz, bardzo przeżywasz to całe zajście i chyba nie dasz rady prowadzić itp. Niech cię sama rzuci to będzie spokój. Za parę dni możesz napisać ,że zasługuje na kogoś lepszego i nie chcesz jej wpędzać w lata. Cokolwiek napiszesz to zrób tak by nie chciała wracać. 

 

 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jaro670 napisał:

Miałem jedną borderkę w Policji , laska męczyła pałę miesiącami, nagabywała mailami, fb, smsy a jak raz przez własną durnotę odpisałem na smsa to miałem wezwanie na komisariat z zarzutem o uporczywe nękanie. Na nic zdały się moje tłumaczenia, sprawa skończyła się w sądzie ale sędzia (facet) był kumaty i zaproponował wycofanie oskarżenia.

Trzeba się było z nią spotkać, zabrać na sytą kolację, rano w łóżku przelecieć ją w drugą dziurkę i co chwilę z tyłka do ust, z tyłka do ust. "Powiedziałbyś, że ty tylko tak lubisz i inaczej nie będzie". Myślę, że po trzecim razie smak gówna w ustach by wygrał i miałbyś z panią spokój. Wiem, jestem chory :D 

 @giorgio Mam nadzieję, że dbasz o to ucho, żebyś nie miał "ucha boksera". Właśnie od takich uderzeń to się bierze!

Edytowane przez Tomko
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko fajnie by było bo ciało miała takie jak lubię ale spieprzałem od niej w podskokach bo równo pod beretem to ona nie miała. Całą rodzinę zmanipulowała żeby mi dowalić bo jak to możliwe że się ktoś księżniczce jedynaczce postawił. Po tym jak jej raz odpisałem na 30 z rzędu smsa jej stary nawet do mnie dzwonił żebym jej dał spokój. Niezła w te manipulacje była, seks jak marzenie ale cena za niego niewspółmierna. I prawie rok tak męczyła dupę, nie przypuszczałem że tak długo potrafi babę trzymać wkurw na faceta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tomko napisał:

Mam nadzieję, że dbasz o to ucho, żebyś nie miał "ucha boksera". Właśnie od takich uderzeń to się bierze!

Nie każdy to ma (fizjologia) i jest to raczej domena zapaśników, gdy ucho jest przyciskane do maty. To są tzw. kalafiory. 

Od jednego razu raczej nic mu nie będzie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.