Skocz do zawartości

Czas na podsumowanie.


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia Assasyn.

 

Wątek opada ponieważ użytkownicy interesują się innymi tematami, normalna mechanika działania forum. Są tematy, które ludzi z forum wciągają, a inne są zlewane, ot urok internetu. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś odchodzi. Czas jest strażnikiem życia, zmian. Forum się zmienia, wszystko się zmienia. Czy lepsze czy gorsze nie mnie to oceniać. Sam po sobie widzę jak życie zmienia moją świadomość. Nie unikniemy procesu jakim są zmiany. Odkąd czytałem na forum kilka odejść, to jeszcze bardziej przemawia do mnie upływający czas.

 

Czołem bracie @Assasyn

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Powodzenia, bez względu na motywy.

 

Czy poziom spada? Wątpię. Jest po prostu wszystkiego więcej wraz z powiększającą się liczbą użytkowników. Normalne. Może procentowo jest mniej ambitnych treści niż na samym początku, ale ilościowo na pewno nie :)

 

Bywaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Assasyn napisał:

To niesamowite jak nagle pojawiło się mnóstwo postów które skutecznie zrzuciły mój temat z głównej :)

Nie do wiary...Był Assasyn, nie ma Assasyna...

 

 

@Stulejman Wspaniały

Proszę moderacje o przybicie szpilki tutaj jako ważny temat, niech będzie do jutra, jako stary użytkownik który nabił ponad 5500 postów mam prawo do życzenia.

Z góry dziękuje :)

 

Wiesz, trochę mnie zszokowałeś tym co napisałeś, bo nie wiem co mam zrobić teraz. Nigdy nikt z odchodzących mnie nie prosił o to, by przypinać ich pożegnanie. Kto chciał się pożegnać z chłopakami, to się wpisywał. Tak trochę byłoby to nie po męsku, tak na siłę trzymanie wątku żeby ludzie tu weszli... nie wiem kurde. Mam ludzi zmusić do pożegnania z Tobą? Mam ludzi zmusić żeby się nie wpisywali w inne wątki bo Twój opada? 

 

Postawiłeś mnie w trochę niezręcznej sytuacji... ale jak ludzie zechcą, to podwieszę wątek, ale nie będę ludzi zmuszał do pożegnań z Tobą, bo sam jak mam sprawę to też wszyscy się nie wpisują, tylko ten kto chce. Podwieszamy tylko ważne teksty z nauką dla ludzi.

 

Jak ktoś chce żebym podwiesił temat pożegnania Assasyna, to piszcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu ma być pożegnanie, czy temat typu co zmienić/ co mi się nie podoba? 

 

Taki temat jest na forum i tam omawiamy propozycje zmian. 

 

Jak rozumiem @Assasyn bawisz się w "wirtualnego  Siwca" i dokonujesz publicznego samospalenia na rzecz dobra forum, a podwieszenie tematu ma być ekwiwalentem Stadionu X lecia ;) (taki suchar). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały jakiś zakaz prawny jest w tym żeby nie prosić o takie rzeczy? chyba nie... poprosiłem, max jeden dzień, bo temat mi umykał a z szacunku do chłopaków chciałem aby każdy przeczytał co mam do powiedzenia, szczególnie jeli chodzi o uwagi cd.forum, odpowiedz  @Mosze Red była mało optymistyczna, więc nie było tematu, zamykamy sprawę :)

 

@Mosze Red nie mam aż tyle czasu co Ty siedząc cały dzień w internecie, wiec nie bawię się w takie wirtualne zabawy :P(Taki suchar)

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Nie ma żadnego zakazu, ale są obyczaje pewne. Nikt z odchodzących nigdy nas o to nie prosił, każdy z chłopaków miał swoją godność i nie chciał być kojarzony z wymuszaniem jakichś pożegnań. Przecież jak ktoś za Tobą zatęskni, wpisze Twój nick i wyskoczy ten temat jako ostatni - i ludzie tak robią, umieszczają pozdrowienia nawet po dłuższym czasie i jest ok.

 

Ale jak chcesz żebyśmy tak zrobili, to spoko, zrobię to dla Ciebie ale niech chociaż 15, 20 chłopaków o to poprosi. Bo jeśli ja zrobię dla Ciebie wyjątek, to będzie gadanie że dla "swoich" jest super feta na pożegnanie, a dla innych nie, i będzie znowu po mnie jechanka. Muszę mieć "papier" że ludzie tego chcą, wtedy nie będę miał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn. Było miło, szkoda! Masz do mnie numer, jak będziesz przejazdem w 3City, chętnie się spotkam,

możemy też pogadać telefonicznie. Powodzenia Assasynek, niech Cię Bóg prowadzi.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.