Skocz do zawartości

Feministki atakują Meninizm czyli ruch walczący o prawa mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Feministki atakują przez wyśmiewanie Meninizm dzięki obrazkom z fanpage "Mężczyzna spełniony". Od razu widać kto zakłada te fanpage skoro korzystają z nich feministki ;) 

http://codziennikfeministyczny.pl/meninizm-czyli-brzydkie-chlopy-krzycza-swoich-prawach-dzieciuchowicz/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku artykułu pada ordynarne zdanie:

 

Cytuj

Zapraszam do świata matriarchatu, gdzie brzydcy i wściekli meniniści próbują walczyć o jakieś wydumane prawa, a my kobiety musimy znosić ich fanaberie i brak dystansu.

 

Ale kiedy Sklepowicz kulturalnie i inteligentnie pyta o kobiety biorące udział w czarnym proteście "kto to rucha?", to jest dym i szkalowanie na podobnych stronach.

Podwójne standardy. :lol:

 

Przejrzałem treści na tej stronie i...a, szkoda strzępić ryja.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest IMO parodia i robienie jaj z feminizmu a laski są, pardon, tak bezdennie głupie, że nawet tego nie dostrzegają (ale czego oczekiwać po istotach, które włożą pocięte jeansy bo inne samiczki też noszą? Jak wylansuje się modę na chodzenie z wbitą siekierą w głowę to też).

Zaś faceci często zbyt podejrzliwi, żeby nie spojrzeć na to z należytym dystansem i refleksją. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropla drąży skałe, Panowie. Może jeszcze nie wszystko stracone.?

 

Tylko mam takie jedno przemyślenie/refleksje która mnie martwi. Mianowicie wszystkie ruchy feministyczne są przyspawane do lgbt, lewaków albo innych jakiś tam ruchów, które znacząco osłabiają role mężczyzn  w społeczeństwie. Stąd pytanie do jakiegoinnego ruchu przyspawać ruchy "pro-męskie"?  Oddzielna sprawa czy są wogóle takie ruchy. Ale pomyślcie np. Takie organizacje które walczą o równe prawa w sądach rodzinnych przy podziale opieki nad dzieciakami, albo kampanie obywatelskie dotyczące chorób typu rak prostaty itp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@isaac_auto_tune ja od dawna widzę tylko jedną drogę. Powrót na łono Kościoła i ODBUDOWA tegoż. Wrócić do nauki budowniczych tej naszej cywilizacji.

Tylko, że "żniwa wielkie, a robotników mało...". Sam nie wiele robię oprócz chłapania językiem czy palcami.

Tęsknię i marzę o odbudowie Kościoła Katolickiego, ale jestem słaby i bezradny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem! I oto chodzi. Nie chcę bronić księży, ale też nie wrzucaj ich do jednego worka. Wiele razy broniłem kościoła, ale to nie ma sensu, bo kto raz się splamił pedofilią itd. to potem już cała organizacja jest napiętnowania. Dlaczego bronić Kościół? Bo jest to antagonizm do bolszewii i marksizmu i całego lewicowego syfu. Tyle, że ten syf wdarł się we wrota tej niesamowitej organizacji. Bywa :( Ale z większych kryzysów wychodził kościół, więc trzymam kciuki. Myślę, że jebanie lewactwa po Kościele skończy się jak Europa będzie musiała zacząć pracować, a nie przejadać wyrobione dobra, wtedy katolicki etos pracy wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam do jednego wora wszystkich tylko pisze, że zarząd kk nie skuma ocb bo nie mają takich problemów jak reszta facetów. Ja sam bym wolał powrotu do normalności i społeczeństwa tradycyjnego ale nie wiem czy to jeszcze się da posklejać, chyba nie:/

Edytowane przez isaac_auto_tune
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc z 1 strony lewaków, a z 2 strony bogatych księży, którzy nie rozumieją  problemów przeciętnego faceta + marksizm we własnych szeregach uważam, że nastąpi upadek cywilizacji łacińskiej, a jej miejsce zajmie cywilizacja arabska. Muzułmanie będą czymś w rodzaju restartu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, upadek cywilizacji łacińskiej poprzez zmianę tradycyjnego typu rodziny oraz problemy finansowe rodzin - po prostu muszą pracować dwie osoby.

Dlatego Ja już wątpię w pomoc kk w sprawie odbudowy normalnego porządku...no chyba, że ktokolwiek z was planuje zmienić religie na islam to może zazna trochę władzy rodzicielskiej i szacunku ze strony kobiet.

Co ciekawe nawet samice lewaczki popierają księży, którzy gadają o "nieopuszczaniu aż do śmierci" itp.

 

IMO Globalnie to już mamy po zawodach, przecież oni wywalą z dnia na dzień połowy kadry w sądach rodzinnych i nie anulują prawa do stanu sprzed IIWŚ ?

Ewentualnie tuż po IIIWŚ ale obawiam się, że wówczas znowu będziemy włochatymi praojcami, cytując klasyka..ehh szkoda gadać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Znamy to z historii. Cywilizacja sumeryjska zginęła, wchłonięta przez prymitywnych semitów. Grecja antyczna została wchłonięta przez Rzym. Cesarstwo Rzymskie zostało rozbite przez burdel wewnętrzny i koczowników z północy. Tak Katolicy zbudowali naszą obecną cywilizację. Katolicyzm został rozwalany przez reformację, potem przez liberalizm i marksizm. Teraz kościół będzie zanikał na rzecz arabów.

 

Dlaczego się boję?

Bo Europę zalewa horda, która niczego sensownego nie zbuduje moim zdaniem. Pamiętajmy, że najeźdźcy na Starożytny zachodni Rzym poza Hunami może no i Wandalami, to były ludy kierowane przez niezwykle mądrych ludzi, którzy nie odrzucali tradycji Rzymskiej, a ją kultywowali. Przecież oni mieli niezwykły podziw dla osiągnięć, a Alaryk czy tam Teodoryk, wódz Ostrogocki najpierw wdarł się do Rzymu, a potem nastąpił gospodarczo - kulturowy bum. Facet wbił się z butami, ale docenił i zaczął budować.

 

Chlodwig wódz Franków? Dogaduje się, przyjmuje wiarę, powstają zakony, które budują gospodarkę, naukę i kulturę wczesnośredniowiecznej Francji! Zakonnicy i wcześni katolicy budowali cywilizację na chwałę pana, a nauka w średniowieczu rozwijała się za-je-biś-cie dynamicznie wbrew liberalnemu kłamstwu, które miało na celu pokazać epokę "Kościoła" jako ciemnotę i zabobon, a to wtedy powstawały uniwersytety, zakonnicy uczyli chłopów jak efektywniej pracować, zakładali młyny wodne, rozwinęli astronomię i filozofię. Mało kto zdaje sobie sprawę jak blisko poznania praw rządzących tą planetą byli zakonnicy! Obalano wiele mylnych praw Arystotelesa ze starożytności.

 

Co teraz się uczy w szkołach? Że średniowiecze to religijna ciemnota... A odrodzenie takie piękne. Mało kto zdaje sobie sprawę jaki zabobon wybuchł w XVI w.! Oprócz wybitnych jednostek na masę szerzyła się astrologia i alchemia, a sam Galileusz pisał horoskopy :) Poza tym mówią ludzie o prześladowaniu Galileusza, a nie mówią, kto pomagał temu człowiekowi. Nie stać go było na teleskop - dostał go od zakonnika naukowca.

 

Czy muzułmanie wniosą nową jakość? Nie sądzę, bo oni nic nie szanują, a są nastawieni na niszczenie dla niszczenia, tak po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypaczony obraz średniowiecza został on rozpowszechniony w XIX w . Mity takie jako że w średniowieczu ludzie wierzyli w płaską ziemię czy że np. był zakaz sekcji zwłok. Zostały już dawno obalone i wyśmiane. Obecnie uważa się że średniowiecze było fundamentem dla renesansu i oświecenia. W brew obiegowej opinii naukowcy w średniowieczu mieli duże poparcie ze strony kościoła szczególnie jeśli chodzi o nauki przyrodnicze. Maturę pisałem w 1999 r. i nie przypominam sobie aby na j. polskim czy historii krytykowano średniowiecze. pzdr.

Edytowane przez Baca1980
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie ten profil "Mężczyzna spełniony" i oczywiście lajkują go...same brzydkie laski.  Gorsze niż "One-Night-Stand". Pewnie przypadek.

Oczywiście oprócz typowych żartów (każdy ma prawo do humoru) jest też krypto beka z chorób typowo męskich typu rak prostaty itp.

I teraz pytanie: czy ktokolwiek z naszego forum/ruchu wyszydza np badania mammografii itp? No właśnie.

Poza tym ciekawi mnie co oni/one sądzą o swoich ojcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Baca1980 napisał:

 i nie przypominam sobie aby na j. polskim czy historii krytykowano średniowiecze. pzdr.

być może chodzi o tzw. wczesne średniowiecze tudzież "wieki ciemne".

W czasach około roku 599 chyba jednak nie było tak kolorowo jak w drugiej połowie epoki czy dalej.

 

Chciałbym jednak zobaczyć te mądrale feministyczne jakby same żyły w tamtych czasach. Tu, "colorized"

 

 

Edytowane przez KurtStudent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@zywot_biana: "To raczej symbolizuje jego walkę z rzeczywistością."

Myślę, że to oddaje jedną z najważniejszych (jak nie najważniejszą) cechę feminizmu.

 

One (czy a pewno one? Czy nie ich panowie/władcy marionetek?) chcą "zdemontować patriarchat", a de facto ro2piepr2yć społeczeństwo od środka. Nie jest to jakaś nowa idea ale ponieważ nie mogą zbrojnie przeciwko żadnemu państwu wystąpić to próbują (niestety skutecznie) sabotować od środka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.