Skocz do zawartości

Kołczowie Klasy B ?


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Idą za przykładem KołczaMajka. Jak on dal radę to czemu on nie da? Swoją drogą Lepper widząc w pałacu prezydenckim Wałęsę nabrał animuszu ("Polactwo" Ziemkiewicza, którego średnio trawię, ale ta książka mu się udała). Niech mu ziemia lekką będzie, chwała za odwagę mówienie prostym językiem prawdy kuluarowej, ale nie potrafił otoczyć się właściwymi ludźmi. Tak i oni widząc bogactwo i pieniądze Grzesiaków i podobnych kopiują ich ruchy, ale nie wiedzą, że ta nisza jest już pełna, kto miał się złapać na "jesteś swyciescą" się złapał i są przekonani już do pewnych guru. 

 

Mój coaching jest prosty: rób to co kochasz, rozwijaj to i nie spoczywaj na laurach. Cena: 0 zł. 

 

Żeby mieć trzeba chcieć. Te wszystkie coachingi są dla nowobogackich, którzy mają wszystko, ale się wypalili i potrzebują się wypłakać i dostać pocieszenie. Wolałbym, aby pojechali na ukraińskie wioski to by taniej wyszło i mocniej by w nich uderzyło. Przestaliby być nieszczęśliwi. ;) Mnie wkurwia, takie niedociumanie "ludzi sukcesu". Żyję za mniej kasy niż oni, a jakoś potrafię się rozkoszować prostym jajkiem sadzonym z własnej roboty keczupem. Ot się w dupach z dobrobytu przewraca. 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kołczingu do dopiero niedawno odkryłem jakie to jest stare :D 3/4 kołczów uczy i zachęca do spekulacji czyli jako takiego złodziejstwa. Prawie nikt nie uczy tego, czym każdy dziadek nas kołczował: pracuj ciężko, ale mądrze.

 

Swoją drogą kołczing św. Franciszka z Asyżu podziałał na mnie świetnie. Obejrzałem bajkę na TV Trwam i jakoś łyknąłem zajawkę Franciszka - pokory, ciężkiej pracy, szacunku i drogi przez życie z podniesioną głową na chwałę Boga. Piękne. Mamy tyle wzorów, a oglądamy KołczaMajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni Pan jest z mojej dzielnicy :D 

Najlepszy sposób na zarobienie miliona to uczyć innych jak zarobić milion :)

 Wiedza jest tania i każdy może mądrze mówić. Z wykorzystywaniem tego co się wie zawsze jest gorzej.

Mogę mówić, że strach to tylko iluzja i ma się jedno życie, a potem czy skocze na bungeee ? NIE ;D 

PO OWOCACH ICH POZNACIE.

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m Dla mnie wzorców nie ma. Mogę się posiłkować czyimś dorobkiem i postawą, ale nie bezkrytycznie. Jakoś często się okazało w moim życiu, że pięknie mówiący o patriotyzmie, polskości i wartościach okazywali się niezłymi szujami, którzy potrafili żerować na naiwności i dobroci młodych ludzi. TV Trwam tak jak liberalne media próbuje uskutecznić swój matrix (róbmy dziecka jak pigmeje hej!). Gadanie księży, że ludzie nie zakładają rodzin w Polsce z egoizmu mnie nieźle wpienia. Zależy im na tym, aby ludzie byli biedni, wyprani z radości życia ziemskiego i zafiksowani na punkcie schizofrenicznego podejścia do seksu (masturbacja grzech ciężki - ile to nerwic u młodych, gorliwych chłopaków wywołało). Bardzo bym uważał na ich przekaz. Dla mnie jak już to podzielam poglądy Fryderyka Nietzschego. Warto się zapoznać z jego dziełami osobiście, a nie polegać na opinii osób reprezentujących daną instytucje. "Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!" - to jego słowa. ;)

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jakby nagrać z naszych postów na forum pojedyncze odcinki to byśmy srali pieniędzmi teraz :) Czy to frajerstwo i altruizm z naszej strony? Chyba to jest ta DeMellowska bezzwrotna pomoc. Bo czymże jest tych ileś tam lajków do satysfakcji, że ktoś słucha naszych rad? Niczym :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki urok internetu. Nie rozumiem i nie widzę najmniejszego sensu oglądania Rafonixa i podobnych i płacenie im za to nawet 3 złotych. Mi to przypomina jaranie się kobiet programami pokroju rolnika szukającego żony. Jednak jeżeli ktoś to lubi i widzi sens w tym to nic mi do tego. Tak samo ludzi korzystającym z takich coachingów nie traktuje jako gorszych. Uważam tylko, że to ogólniki ubrane w silne emocje. Jak wiadomo sprzedaje się przez emocje, nie przez rozsądek w większości przypadków. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.