Skocz do zawartości

Politycy oraz elektorat PiS - agresja podczas dyskusji


PewnySiebie

Rekomendowane odpowiedzi

Taką mamy "inteligencję" ...

Pan profesor powinien wykazać trochę kultury, najpierw rzuca argumenty ad personam , a następnie próbuje argumentów siłowych.

Jakie macie zdanie na ten temat? Kto Wg Was nie zachował się kulturalnie?

 

 

Drugi przykład, to widownia podczas dyskusji (tutaj Macierewicz zachował się kulturalnie, ale Ci ludzie to po prostu brak słów... ).

Patrząc na naszą samozwańczą inteligencję to tylko ręce rozłożyć... (od połowy filmu akcja)

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem fragment akurat tego odcinka. Na początku jakiś gościu z partii chyba lewicowej (to nie istotne) zapytał się o jego zdanie, kto powinien rządzić armią, prezydent czy antoś, bo jego zdaniem jest konflikt. "Profesor" zaczął gościa jechać, że czyta njusy na pudelku i galopował...poziomem gimbusa moim zdaniem. Może jest link na yt, nie chce mi się szukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem wcześniej tego człowieka i widzę, że to żadna strata.

Manipulował i zachował się jak kompletny prymityw, chciał zastraszyć tego kuca fizycznie, bo wszedł mu w słowo? :D 

 

Po wpisaniu tego nazwiska w google pokazują się informacje, że dobrze odnajdywał się w PZPR, co nie jest szczególnie szokujące.

Z wikipedii:

Cytuj


Na początku lat 80. związany z grupą „Sigma”, działającą w ramach oficjalnego komunistycznego ruchu studenckiego[2]. W 1980 opracował wraz z Romanem Bäckerem tekst programowy pt. Ostatnia szansa PZPR w ramach Komisji Konsultacyjno-Porozumiewawczej Podstawowych Organizacji Partyjnych w Toruniu należącej do tzw. struktur poziomych PZPR[3].

 

 

Ma też wgranego jakiegoś mema anty-rosyjskiego...

 

Keltuz ładnie zaorał go w komentarzu pod tym fragmentem oraz "Młodzież kontra 613: Józef Cyran (KASE) vs prof. Andrzej Zybertowicz 14.10.2017" (nawet nie chcę linkować).

M.in. z takich powodów ograniczyłem oglądanie tv do minimum.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Profesor zdaje się nie widzi jednej rzeczy. To on legitymizuje układ, który zabiera ludziom owoce ich pracy pod przymusem (tak poborcy podatkowi istnieją w Polsce i chodzą uzbrojeni). Daje temu układowi splendor jak nie przymierzając artyści i profesorowie, którzy popierali najbardziej zbrodnicze systemy w historii. Powinien więc czuć się w obowiązku wyjaśnić dlaczego uważa, że należy zabierać pieniądze nędzarzom (niestety nadal w naszym kraju podatki płacą głównie biedni, bo opodatkowuje się pracę a nie kapitał).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest chamem i tyle.

- "Gotowość do poświęceń" padło z jego ust.

A głosował za odrzuceniem wniosku Kukuz15 za podniesieniem kwoty wolnej od podatku dla Polaków do poziomu parlamentarzysty.

- "Dzietność jest niższa, bo zmalała zdolność do poświęceń" Zwłaszcza posłów i senatorów.

Zlkwidować składkę na ZUS i zus i ludzie zaczną się płodzić, bez programów 500+.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.