Skocz do zawartości

NIE dla życia


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym aby zostały wdrożone w życie następujące postulaty:

- aborcja na życzenie do 4 mca ( bo i po co mają się rodzić niechciane dzieci? ) 

- możliwość humanitarnego i bezbolsnego "morderstwa" własnego dziecka na życzenie do 2 rż. jeśli zdiagnozowane zostanie u dziecka choroba, trwała, nieuleczalna i unieszczęśliwiająca go

- możliwość podwiązania sobie jajowodów/ nasieniowodów ( to pierwsze jest chyba nielegalne),

- obowiązkowa, narzucana przez sąd kastracja/sterylizacja gdy rodzice są nieudolni wychowawczo 

- możliwość wspomaganego humanitarnego samobójstwa na życzenie, po rozmowie z psychologami i psychiatrami z rocznym odroczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, deomi napisał:

aborcja na życzenie do 4 mca ( bo i po co mają się rodzić niechciane dzieci? )

Na jakie życzenie? Jak ktoś ma takie pragnienie, może wyjechać do kraju który to umożliwia i zapłacić

 

7 minut temu, deomi napisał:

możliwość humanitarnego i bezbolsnego "morderstwa" własnego dziecka na życzenie do 2 rż. jeśli zdiagnozowane zostanie u dziecka choroba, trwała, nieuleczalna i unieszczęśliwiająca go

Można dziecko oddać do adopcji, zrzec się praw rodzicielskich, odpowiedzialności itd nie będzie zmartwieniem

8 minut temu, deomi napisał:

możliwość podwiązania sobie jajowodów/ nasieniowodów ( to pierwsze jest chyba nielegalne)

Spiralka nie wystarczy? Możesz się świadomie zarazić jakąś chorobą seksualnie przenoszoną, która cię wysterylizuje

10 minut temu, deomi napisał:

obowiązkowa, narzucana przez sąd kastracja/sterylizacja gdy rodzice są nieudolni wychowawczo 

Odpada. Co jeśli za nieudolność wychowawczą uzna się brak religijności rodziców np? Albo brak poprawności politycznej? Za dużo władzy w ręce rządu.

11 minut temu, deomi napisał:

możliwość wspomaganego humanitarnego samobójstwa na życzenie, po rozmowie z psychologami i psychiatrami z rocznym odroczeniem

Eutanazja dla umierających, cierpiących w chorobie którzy o to proszą, a nie dla ludzi którzy sobie z życiem nie radzą, i nie potrafią sami zakończyć..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno lewicowe postulaty. Jak jesteś członkinią Czarnych Marszy to raczej źle trafiłaś. 

25 minut temu, deomi napisał:

- obowiązkowa, narzucana przez sąd kastracja/sterylizacja gdy rodzice są nieudolni wychowawczo 

Narzucanie komuś kastracji to istny nazizm. Zgłaszam twój post :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy przymusowa kastracja/sterylizacja ma uczynić kogoś szczęśliwym skoro jest przymusowa, a nie dobrowolna? Już nie wspominając o "zaspokajaniu potrzeb" przez przymusową sterylizację. 

Czy ty chciałabyś się poddać zabiegowi sterylizacji? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem apolityczny. Nurtuje mnie pytanie: czy ktoś chciałby mieć rodziców, którzy są upośledzeni? Albo być spierdolony, bo matka się wyżywa, bo obwinia Cie o zniszczenie jej życia, bo zaszła w ciążę? Chciałbym, aby wszystkie dzieci się rodziły zdrowe i różowiutkie, nie było aborcji itp. ale widzę też konsekwencje poddania się chrześcijańskiej moralności. W końcu i tak wychodzi, że ci co najgłośniej krzyczą o niej są winni jej psuciu. W moim mieście na "tu es petrus" w pierwszym rzędzie w kościele siedział ginekolog pseudonim "złota łyżka". Nie pochwalam aborcji czy przymusowej sterylizacji, ale jak wypada taka krytyka ex cathedra tych zjawisk w zderzeniu z rzeczywistością? Sam prawicowy filozof Sloterdijk stwierdził, że ludzie nie są istotami racjonalnymi, więc średnio wychodzi każdemu z nas trzymanie się zasad logiki matematycznej. Mam poważne wątpliwości co do odważnych sądów na te tematy. 

 

Ja mówię TAK dla życia, cieszyć się nim i podejmować takie decyzje, aby nie stać przed takimi moralnymi dylematami. Jednak jakbym miał wierzyć w boga to w Dionizosa. ;)

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym temacie nawet nie chodzi o moralność ale o tworzenie problemów "z dupy". Mieszkam w UK, tu aborcja jest legalna, każdy w Polsce ma rodzinę zagranicą, może sobie przylecieć i usunąć. W czym problem? Takie pragnienia żeby coś było "na życzenie" to tylko więcej podatków i więcej miejsc pracy dla jakiś feministek. Te sterylizacje już przerabiano przed wojną, eugenika była na topie w wielu nowoczesnych krajach. Cyganów sterylizowano masami. Polaków też chciano, dzieci zabierano z Zamoyszczyzny. A jeśli ktoś chce popełnić samobójstwo, to niech popełnia - czemu miałbym z podatków płacić za etaty psychologów, psychiatrów i lekarza którzy będą się tym zajmowali?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pingwing napisał:

Cyganów sterylizowano masami. Polaków też chciano, dzieci zabierano z Zamoyszczyzny.

Tylko czemu Hitler wprowadził nielimitowaną aborcję w krajach podbitych a czyste rasowo kobiety niemieckie za aborcję czekała kara śmierci? 

11 godzin temu, deomi napisał:

- aborcja na życzenie do 4 mca ( bo i po co mają się rodzić niechciane dzieci? ) 

 Nie udało się złapać na dziecko ani znaleść zastępstwa więc aborcja ma być za darmo? :) Twoje decyzje twoje konsekwencje

11 godzin temu, deomi napisał:

- możliwość humanitarnego i bezbolsnego "morderstwa" własnego dziecka na życzenie do 2 rż. jeśli zdiagnozowane zostanie u dziecka choroba, trwała, nieuleczalna i unieszczęśliwiająca go

Dzieci z downem i inne często są szczęśliwe i nieświadome "różnicy" wobec innych dzieci. Można zrzec się praw do opieki nad dzieckiem. 

 

11 godzin temu, deomi napisał:

- obowiązkowa, narzucana przez sąd kastracja/sterylizacja gdy rodzice są nieudolni wychowawczo 

Bycie nieudolnym wychowawczą to funkcja która zmienia się w czasie. Można wiele zmienić przy odrobinie chęci. Niektórzy mogą brać za nieudolność utratę pracy brak osobnego pokoju dla dziecka , brak opłacanych zajęć dodatkowych brak komórki czy cokolwiek innego. 

Kastracja sterylizacja podwiązanie czy co tam chcesz podejrzewam ,że dostępne jest za odpowiednią opłatą dla chętnych i moim zdaniem powinno tak pozostać. Popełnić samobójstwo można we własnym zakresie z wypożyczeniem groni i strzelenie sobie w łeb na strzelnicy włącznie. Osoby starsze z demencją potrafią zmieniać zdanie w tej kwesti (eutanazji) 2-3 dziennie :) 

Co więcej wprowadzenie takiego precedensu mogłoby sprawić by np. po 50 rż. refundowane byłoby tylko leczenie przez 2 specjalistów plus ratowanie życia coś ala (SOR). To co więcej masz opłacić z własnej kieszeni jeśli cię nie stać to giń. Im człowiek starszy tym więcej potrzebuje specjalistycznej opieki.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy krzykliwy temacik ukierunkowany na zdobycie atencji, ale tak naprawdę chodzi tutaj o coś zupełnie innego. Samice mają tendencję do wyolbrzymiania nawet błahych problemów i może z jakiś 1% potrafi docenić to, co dostaje od życia w różnych postaciach. Mając to na uwadze, jaki cel ma tak naprawdę postulat @deomi? Nie kryją się za tym żadne szlachetne pobudki a tak naprawdę czysty, nieskrępowany niczym kobiecy egoizm. Najzwyczajniej w świecie samica nie potrafi docenić niczego w swojej, według jej widzenia misia, marnej egzystencji, a już na pewno nie chce jej się wysilić, aby zmienić cokolwiek w tej kwestii. Ale wokół niej są osoby, które cieszą się życiem. Jak oni śmią to robić?! Trzeba im narzucić pewne rzeczy, żeby nie mieli lepiej ode mnie! Niech poczują jak to jest!

 

Kluczowym słowem w tym wszystkim jest "narzucić". Ona nie pyta, czy ktoś chce tego co ona wypisała. Nie. Ona chce tego i tyle i tak ma być, bo skoro ona czuje się mizernie, to każdego trzeba sprowadzić do tego poziomu. Dlatego też jej facet ma nieźle przejebane wysłuchując jej jojczenia na życie. To jest Panowie Bracia przykład kobiety toksycznej, od której należy się trzymać z daleka. Chęć "uratowania" takiej kobiety wyniszczy was do cna i nawet nie zorientujecie się, kiedy i wasze postrzeganie życia ulegnie zmianie. Nie będzie to miało miejsce natychmiast, o nie. Zamiast tego będzie się działo subtelnie, powolutku, aż w pewnym momencie spojrzycie w lustro i zobaczycie cień dawnego siebie. Zostaniecie wyssani z jakiejkolwiek energii, aż w końcu będziecie czuć się po prostu jak gówno, a wyjście z tego stanu nie będzie łatwe.

 

Samica zakłada tematy, jojczy i wygląda to tak, jak by chciała zwrócić na siebie uwagę jakiegoś jelenia, który postanowi zabawić się w ratującego ją Supermana i wyciągnąć ją z tego bagna w którym siedzi. Taki ktoś, kto jej nada "sens życia". Tylko ona popełnia błąd, który trawi białorycerstwo. Będąc rycerzami upatrywaliśmy szczęścia w kobietach... i panienka @deomi podświadomie robi to samo. Niby ma partnera, ale jego już przeżuła i nie wyciągnął jej z bajzlu. Nie wątpię, że próbował, ale z takimi samicami jest tak, że nieważne co zrobicie i ile energii poświęcicie, one i tak znajdą powód do narzekań, przez co będziecie odczuwać frustrację z powodu że wasze starania nic nie dają. Zapamiętajcie to sobie Borhany i nie wpakujcie się w taką relację, bo kiepsko się to skończy.

 

Więc jakie jest remedium na czerpanie radości z życia i kto może @deomi w tej kwestii pomóc? Tylko ona sama. Ale jej się nie chce i dlatego postanowiła "narzucić" innym swoją szaro burą wizję świata... bo hej, skoro ja się czuję jak gówno, to niech inni też tak mają. A wszystko w oczekiwaniu na kogoś, kto nada sens jej egzystencji. Wiesz co @deomi? To, że Ty uważasz życie za coś gównianego nie oznacza, że możesz narzucić to innym i wpakować ich w ten sam bajzel na zasadzie "bo ja chcę tego i tego". Skoro zamiast zmienić coś w swoim żywocie wolisz się taplać w cierpieniu i dostrzegać je w każdym aspekcie życia to rób to sama i nie wciągaj innych w ten bajzel na siłę. Tak się dziwnym trafem składa, że świat nie kończy się na czubku Twojego nosa i są ludzie, którzy wolą jednak czerpać radość z życia i być szczęśliwymi. Tyle.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 9
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, deomi napisał:

- aborcja na życzenie do 4 mca ( bo i po co mają się rodzić niechciane dzieci? ) 

Może od razu zabijajmy też te co mają 5mcy albo i 9, bo póki nie wyszedł z brzucha to przecież się nie liczy, lekarz coś tam zrobi, ja umywam ręce 

13 godzin temu, deomi napisał:

- możliwość humanitarnego i bezbolsnego "morderstwa" własnego dziecka na życzenie do 2 rż. jeśli zdiagnozowane zostanie u dziecka choroba, trwała, nieuleczalna i unieszczęśliwiająca go

Proponuję poduszkę, tanio i te wrażenia - bezcenne, wytrzeszczone oczka, coraz cięższy oddech i w końcu - cisza. Trzeba mieć tupet, aby pod przykrywką dobroci próbować czynić zło.

13 godzin temu, deomi napisał:

- możliwość podwiązania sobie jajowodów/ nasieniowodów ( to pierwsze jest chyba nielegalne),

Tu akurat jestem za, możesz zacząć od siebie :) 

13 godzin temu, deomi napisał:

- obowiązkowa, narzucana przez sąd kastracja/sterylizacja gdy rodzice są nieudolni wychowawczo

Jak wyżej, bo co jeśli deomi zostanie mamą a potem jej się odwidzi? Może będzie popularna jak pewna pani na imię K, co zasłynęła niechlubnym wyczynem.

13 godzin temu, deomi napisał:

- możliwość wspomaganego humanitarnego samobójstwa na życzenie, po rozmowie z psychologami i psychiatrami z rocznym odroczeniem

A miało być tak nowocześnie.. wszystko pod przykrywką dobroci, humanitaryzmu, na życzenie. Ach, jak to brzmi: bą tą sivuple i postępowo. Normalnie nic, tylko iść i popełnić samobójstwo. Stuhrowie nagrają film o tym "Samobójstwo na życzenie". Wszyscy będą płakać w kinach, jeść popcorn i jednocześnie umawiać się z lekarzami w celu ww.

No niestety, perełko, miało być postępowo i nowocześnie a okazało się, że to tylko tło dla chorej ingerencji w imię "bo ja chcę". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deomi napisał:

Jestem antynatalistką, liczę na wolność słowa. Chciałabym żeby każdy człowiek był szczęśliwy, a jego potrzeby zaspokojone.

Bo wiem że tu wróce i Wy też wrócicie, więc twórzcie takich ludzi i takie warunki w jakich sami chcielibyście się urodzić!

"Antynatalizm – stanowisko filozoficzne przypisujące negatywną wartość narodzinom. Antynataliści argumentują, że ludzie powinni zrezygnować z prokreacji, ponieważ jest ona niemoralna" - Wiki

 

Możesz napisać skąd u Ciebie takie poglądy się wykształciły ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, deomi napisał:

aborcja na życzenie do 4 mca ( bo i po co mają się rodzić niechciane dzieci? ) 

Jak ktoś się decyduje na współżycie, to powinien być świadomy do czego to może prowadzić. Nawet żadna guma i tabletka nie chroni w 100%, jak nie jesteś w stanie udźwignąć konsekwencji - nie uprawiaj seksu! I nie przekonują mnie żadne byłam pijana, zakochana czy coś tam... Dorosły człowiek płaci za swoje błędy. I wiem co mówię. Ok, chorego dziecka nigdy nie miałam, ale chyba ich rodzice nie pałają chęcią morderstwa, nie robiliby zbiórek i miliona akcji dla ich ratowania.

 

Bezsensowne postulaty, które nie mają racji bytu jeśli tylko ktoś ma odrobinę oleju w głowie, i jakąkolwiek moralność nawet niekoniecznie chrześcijańską... Najlepiej mieć możliwość żyć jak naćpany byk rozpłodowy, nie dbać o zdrowie i mieć wszystko w d..., usuwać ciąże i zabijać chore dzieci, a jak mi się znudzi to se popełnię samobójstwo, żeby nie ponosić żadnych konsekwencji... o matko kochana, ludzie naprawdę mają to w głowach?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet tu nie chodzi o zamęt. Kobietka chce być w centrum uwagi, a przy okazji wywołać gównoburzę, bo brakuje jej emocji i atencji. Misia nie może już tego drenować, bo go zaorała swoim jojczeniem o życiu, to obrała internetowe cele.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohaterka tematu prawdopodobnie nie spełniła biologicznego planu. Brak dzieci, domu, męża.

 

Ale tak już dobrze, jesteśmy z Tobą deomi, słuchamy Cię, tak tak

Wiesiu mocniej zawiąż ten kaftan

Proszę, co mówiłaś deomi ? zabić, zamordować? wykastrować ? tak tak , wykastrujemy wszystkich !!!

A teraz schyl głowę przy wsiadaniu, tak, pioruny, demony, tak zabijemy wszystkich

Wiesiu pal samochód, jedziemy do specjalnego ośrodka

pam param łubu du

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Przymusowa dla osób nieudolnych wychowawczo czyli wszystkie patologiczne jednostki posiadające juz jedno dziecko i nie potrafiące się nim należycie zająć, chodzi o skrajne przypadki, nie jakieś drobne "występki". Z kastracją przesadziłam chodzi mi o całkowite pozbawienie płodności takich osób, niekoniecznie pozbawiając ich przyjemności uprawiania seksu. Więzienie też jest przymusowe, nie dobrowolne, jednak istnieje ono w naszym społeczeństwie- unieszcześliwiając jedną jednostkę, uszczęsliwia ono większą część społeczeństwa dając mu (jakieś tam złudne) poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Trzeba zrobić krok dalej i nie dopuszczać sytuacji gdzie płodzą się w konkubinatach dzieci na potęge w zaniedbaniu, biedzie ekonomicznej, umysłowej i sytuacji gdzie rodzice się nad dziećmi znecają. Trzeba to po prostu ukrócić, pewne jednostki nie nadają sie na rodziców, i nigdy nadawać nie bedą.

 

Generalnie jestem za tym żeby doprowadzić do sytuacji (no moze nie uda się tego w stu procentach wyeliminować, ale w bardzo duzym stopniu zminimalizować) gdzie nowe dzieci, nie rodziłyby się w takich warunkach i o takim stanie zdrowia w jakich wy sami nie chcielibyście się urodzić. To BARDZO WAŻNE, bo jeśli zostawimy świat w którym jest przyzwolenie np. na ratowanie dzieci obłożnie chorych to potem sami możemy zająć ich miejsce.Tak samo osoby obciążone genetycznie. Wg mnie to okropne okrucieństwo. Nigdy przenigdy nie chciałabym się urodzić chora, upokarzana uporczywymi zabiegami medycznymi, zdana na łaskę i wieczną opiekę rodziców. 

 

Nie szukam atencji ( choć lubie kontrowersyjne tematy) po prostu chce rozpropagować mój sposób myślenia i idee antynatalizmu jako najbardziej logiczne stanowisko i dewizę życiową którą powinien przyjąć każdy człowiek. Podejrzewam, że całkowita eliminacja życia (ludzkiego) jest raczej niemożliwa, dlatego, żeby została ona przyjeta w nieco łagodniejszej formie- nie dopuszczenia do narodzin nowych osób, które z większym prawdopodobieństwem byłyby nieszczęśliwe przez większość życia.

 

Oczywiście być może się mylę i może to co wydaje mi się trwaniem w nieszczęściu wcale takie nie jest, dlatego chciałabym szerszych badań w tym kierunku, takich porządnych, ogólnoświatowych najlepiej ankiet, obejmujących wiele aspektów życia każdego człowieka i wyciągniecię odpowiednich wniosków a potem na ich podstawie podjęcia działań, być może morlanie drastycznych ale w dalszej perspektywie korzystnych. Sa zła i mniejsze zła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deomi napisał:

Nie szukam atencji ( choć lubie kontrowersyjne tematy) po prostu chce rozpropagować mój sposób myślenia i idee antynatalizmu jako najbardziej logiczne stanowisko i dewizę życiową którą powinien przyjąć każdy człowiek. Podejrzewam, że całkowita eliminacja życia (ludzkiego) jest raczej niemożliwa, dlatego, żeby została ona przyjeta w nieco łagodniejszej formie- nie dopuszczenia do narodzin nowych osób, które z większym prawdopodobieństwem byłyby nieszczęśliwe przez większość życia.

Czyżby kolejne wcielenie...?

 

_87974594_32be803c-efcf-47ef-9a17-197106074016.jpg     lub     adolf_hitler.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi kochanie.:)

 

   Skąd pomysł na Twój nick i awatar? Czyżby nick miał powiązanie z demonem,

a awatar miał związek z narzędziem zbrodni?:D

Sorki trochę śmieszkuję. :)

 

   Niunia, za Twoje poglądy w średniowieczu, spalili by Cię na stosie! I słusznie.

Bo takie osoby jak Ty krzewią nieład w społeczeństwie. Wiem, jestem szowinistyczna świnia,

pomimo to pozostaję przy własnym zdaniu. Miej swoje zdanie, ale opowiedz o tym swoim kotom.

Nie propaguj swej ideii, bo w Polsce jest mało popularna, polecam naukę angielskiego i go to home,

nie chcemy Cię tu, na Forum, w Polsce, spadaj niuńka.:)

 

 

   Zostaw świat takim jak go stworzył Bóg, nie kombinuj przy nim, to Cię przerasta. Zostaw ludziom swój wybór.

 

Nie próbuj być Bogiem, Wielkim Programatorem, On jest mądrzejszy od Ciebie.:)

 

 

Pozdrawiam. Liczę że się ogarniesz.:)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.