Skocz do zawartości

Czy dalibyście swojej kobiecie korzystać z portalu randkowego?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś chyba bym pozwolił założyć kobiecie takie konto i robiłbym jej jazdy. Stałbym nad nią i czytał jej korespondencję. Na jej reakcję oburzenia powiedziałbym: "kochanie, przecież jesteśmy ze sobą, ufamy sobie, masz przede mną jakieś tajemnice?". Po czym obserwujemy reakcję... Albo wychodzimy z domu z fochem trzaskając drzwiami :D Oczywiście na piwo z kumplami lub drinka z koleżanką ;) 

A tak na serio to chyba bym powiedział: "o zajebiście! Ja też zakładam bo kumpel mówił, że tam poznał fajne koleżanki i razem chodzą teraz na basen". :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Czytałeś o tym, że nie piszemy "locha" tylko Pani? A może Ciebie nie dotyczy to, co innych?

Czytałem, dotyczy mnie to. Ale nie żyjemy w pier..onej Korei z Kim Dzong jakimś tam i jest wolność słowa. Na ogół piszę ładnie - Pani, Kobieta itp. Natomiast w tej sytuacji użyłem słowa "locha" bo uznałem to za stosowne. Dla mnie kobieta, która nie szanuje swojego partnera to zwyczajna locha, prosie, kawał wieprza. 

Nawet DIV w ten sposób nie nazywam bo mam do nich więcej sympatii. Dla mnie diva to "terapeutka":D

 

Jak masz Marek problem z tym , że użyłem słowa zakazanego, to czyń swoje powinności.

< wypina dupsko do lania >

 

hahah:D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2017 o 20:22, ReddAnthony napisał:

Dla mnie kobieta, która nie szanuje swojego partnera to zwyczajna locha, prosie, kawał wieprza. 

Co racja to racja. 

@StonekZiemniaczany Ja myślę, że tutaj całkowitą rolę odgrywa granica moralności partnera. Bo to pani zakłada konto, nie partner ;) 

Patrzcie chłopy co znalazłem na naszym rodzimym portalu dla kobiet: 

http://polki.pl/zwiazki-i-seks/zwiazek,flirt-przez-internet-to-nie-zdrada,10077944,artykul.html

"Kobiety często nawiązują internetowe znajomości, by komuś się wyżalić, otrzymać wsparcie, dobre słowo, komplement. Mężczyźni szukają podniet, wrażeń seksualnych, a także ucieczki przed problemami małżeńskimi."

Macie tu wszystko wytłumaczone. Wasze partnerki tylko szukają wsparcia i dobrego słowa na portalach randkowych. Zaniedbujecie swoje partnerki i tacy z was mężczyźni. Ot kropka. 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 18/10/2017 at 5:48 AM, Samiec Alfa said:

Oczywiście, że tak!

 

I ja też założę swoje konto, powiem, że to sprawiedliwe posunięcie, potrzebujemy przerwy od siebie, bo tak naprawdę nie wiem co czuję, a ona nie potrafi się domyśleć. To dość skomplikowane i muszę odetchnąć głębszą piersią zanim zrobię krok dalej.

 

Potrzebuje poczuć wiatr we włosach i posmakować innych cipek, żeby wiedzieć że ona to ta jedyna.

 

A następnie przerabiać po kilka dziewczyn w weekend chwaląc się mojej księżniczce, że nareszcie czuję energię do życia i niedawno poznałem świetna dziewczynę Natashę, która ma świetne osobowości i czuję się przy niej bezpieczny.

@Samiec Alfa moim skromnym zdaniem podał JEDYNE skuteczne i słuszne  rozwiązanie . Ktoś kto tak zrobił/ robi bedzie wiedział o czym mówie. ?

A braciom którzy tak nie robią polecam  w ramach eksperymentu tak zrobić. 

Bez nerwów , z dystansem do siebie i sytuacji , bez wyzywania od loszek lub gożej ...... 

Parę uwag odemnie to że facet nie powinien być zbytnio zaangażowany emocjonalnie . Tak naprawde nie trzeba a nawet nie wolno mówić wprost że ma się coś na boku ?. Wystarczy inteligentnie to zasugerować , wyobraźnia kobiety sama sobie dołoży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że bym pozwolił !!! Każdego dnia bym nawet nalegał. Ale postawiłbym ultimatum. Mogła by szukać tylko i wyłącznie kobiet do stworzenia trójkąta, do podkręcenia, wyuzdania życia łóżkowego . Oczywiście z góry bym wyznaczył role partnerek, która będzie zajmować się wackiem a która będzie siedzieć mi na twarzy.

Czy by się zgodziła czy nie ? Dałbym jej prawo do wyboru. Uświadomiłbym również że każda decyzja byłaby słuszna

Działo by się

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.