Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Zapoznaj się - ułatwisz życie sobie i moderacji!

Mosze Red

Szanowni Bracia, krótkie info:

 

1. Zanim cokolwiek napiszesz na forum, zapoznaj się z Regulaminem i Zasadami, polecamy też poradniki, które opisują rozwiązanie najczęstszych problemów https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4841-regulamin-forum/

 

2. Nowi użytkownicy mają OBOWIĄZEK wstawić avatar, nim zamieszczą jakiekolwiek treści na forum, oraz zamieścić post powitalny w odpowiednim dziale w ciągu 24h od momentu rejestracji (również przed zamieszczeniem innych treści). Użytkownicy, którzy nie spełnią tych dwóch prostych wymogów, zostają zbanowani.

 

Panowie zamieszczają post w tym dziale: http://braciasamcy.pl/index.php?/forum/45-przedstaw-się/

 

Panie zamieszczają post w tym dziale: http://braciasamcy.pl/index.php?/forum/150-przedstaw-się/ 

 

3. Nie ma możliwości zmiany nicka, więc proszę przemyśleć go dobrze. Sugerujemy taki nick, który nie zostanie przez nikogo z waszych znajomych rozpoznany.

 

4. Wszystkie tematy powitalne będą regularnie zamykane (starsze niż 48h), żeby uniknąć śmietnika na forum, nabijania postów i floodowania.

 

5. Odwołania od przyznanych punktów ostrzeżeń oraz banów należy kierować na mail: [email protected]. W związku z nawałem prac, postaramy się odpowiedzieć w ciągu tygodnia.

 

6. Jeśli nie otrzymaliście maila aktywacyjnego należy:

 

- sprawdzić katalog spam na swojej poczcie

 

- jeśli w katalogu spam nie ma wiadomości z linkiem aktywacyjnym, należy wysłać wiadomość na [email protected]

 

7. Skrzynka moderatorska służy do kontaktu w sprawach nadanych ostrzeżeń/banów/błędów rejestracji na forum/wniosków o ban na życzenie.

 

8. Skrzynka moderatorska nie służy!!! prowadzeniu mniej lub bardziej osobistej konwersacji/wymiany poglądów na tematy wszelakie z moderatorami bądź Markiem - od tego są odpowiednie działy na forum.

 

9. Osoby, które nie wstawiły awatara/ nie przywitały się w wymaganym terminie co świadczy o braku znajomości panujących tutaj zasad, nie otrzymają odpowiedzi na maile typu czemu dostałem bana?/za co ten ban? - przyczynę można łatwo pojąć czytając regulamin/zasady/ogłoszenia

 

10. Aby otrzymać odpowiedź na zgłoszenie należy w nim zamieścić swój nick z forum oraz zgłoszenie ma być dokonane z adresu email zapisanego w profilu użytkownika lub poprzez formularz kontakt na forum. W przeciwnym przypadku nie odpowiadamy na zgłoszenie.

 

11. Nie kasujemy kont użytkowników ani postów (możliwa jest jedynie blokada konta na życzenie), więc prosimy przemyśleć to, co piszecie. Usuwamy na wyraźne życzenie użytkowników ich dane osobowe oraz wizerunek z profilu (jeśli takowe zamieścili), oraz dane osobowe i wizerunek z postów, jeśli takie posty wskażą.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.