Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Awanse Użytkowników forum!

This announcement is no longer active

Marek Kotoński

Szanowni Panowie Bracia Samcy i Panie Siostry Samice, 

 

Oznajmiam co następuje:

 

1. W związku z dużą ilością obowiązków i przez to że nie tak często jak bym chciał bywam na forum, sprawy banów ostatecznych i banów mniej ostatecznych przejmuje Mosze Red - jest to osoba prawa, sprawiedliwa, bardzo dobrze obeznana z forum i jego użytkownikami, znacznie lepiej ode mnie. Tak więc w sprawach banów proszę serdecznie aby do mnie nie pisać ani na meila, ani na YT ani nigdzie indziej. Niestety, ale obecnie nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich projektów którymi się zajmuję, więc zajmie się tym Mosze Red. Tak więc wszelkie reklamacje SERDECZNIE proszę wysyłać na adres [email protected] do Mosze Reda. 

 

2. W związku z intensywnym rozwojem forum, uprzejmie informuję że z inwencji dr Brzytwy został utworzony nowy dział "Klub Weterana". Będzie on widoczny dla wszystkich użytkowników, ale pisać w nim mogą tylko wyselekcjonowani, sprawdzeni userzy forum, którzy będą mogli spokojnie pisać bez narażenia na ataki trolli i hejterów. Jako władze forum, jesteśmy to winni osobom, które dużo wniosły na nasze forum i należy im się od nas spokojne, przyjemne, BEZPIECZNE miejsce do rozmów i miłego spędzania czasu.

 

W przyszłości do grupy zostaną dodani kolejni użytkownicy, ocenieni przez moderację według zaangażowania i zasług dla naszego forum.

 

Link do regulaminu działu i lista awansowanych użytkowników: 

 

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.