Jump to content

Aktywacja konta na forum

Mosze Red

Rejestracja na forum odbywa się poprzez wybór opcji "Zarejestruj się'" wypełnienie formularza rejestracyjnego i potwierdzenie adresu rejestracyjnego poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego wysłanego na ten adres. Podczas procesu rejestracji proszę zapoznać się ze zgodami, które użytkownik wyraża i potwierdzić je.  

 

Gdy rejestrujesz się na forum, otrzymujesz status "czytelnik", możesz czytać i przeglądać wybrane treści, ale nie możesz uczestniczyć w dyskusji, wysyłać wiadomości PW itp. Więcej o statusach użytkowników i dostępnych opcjach znajdziesz tutaj:  https://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/19-struktura-użytkowników-i-uprawnienia/

 

 

Jeśli zadowala Cię status "czytelnika" życzymy miłego korzystania z forum.

 

Jeśli w przyszłości to się zmieni i będziesz chciał zamieszczać na forum treści możesz złożyć jednorazową dotację w kwocie 25 PLN, która umożliwi przejście ze statusu czytelnik do statusu użytkownik (po zaksięgowaniu wpłaty). 

 

Wystarczy kliknąć ikonę aktywuj konto na górnej belce strony głównej forum (ikona widoczna jedynie dla osób ze statusem "czytelnik") i zostaniecie przeniesieni do panelu płatności.

 

aktywacja.thumb.jpg.8a88010d11e1129ebeed85bf1f22192b.jpg

 

 

 

O tym warto pamiętać:

 

1 Po aktywacji konta i uzyskaniu statusu "użytkownik" należy przywitać się w odpowiednim dziale i wstawić avatar w swoim profilu, te dwie opcje podyktowane są zasadą kultur oraz czytelności forum. 

 

Tu przywitanie zamieszczają Panowie: https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/45-przedstaw-się/

 

Tu przywitanie zamieszczają Panie: https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/150-przedstaw-się/

 

2 Forum Braciasamcy jest przeznaczone dla mężczyzn, kobiety mogą rejestrować się oraz pisać ale jedynie w wydzielonej dla nich części forum, którą jest rezerwat https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/121-rezerwat-dla-kobiet/ 

 

3 Kolor czerwony czcionki zarezerwowany jest dla moderacji, prosimy nie używać go w postach. 

 

Ważne linki:

 

FAQ -  https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/182-faq-poradniki-pytania-i-odpowiedzi/

 

REGULAMIN - https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4841-regulamin-forum/&tab=comments#comment-105296

 

ZASADY - https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/238-zasady/&tab=comments#comment-1857

 

SKARGI I ZAŻALENIA - https://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/14-skargi-i-zażalenia/

 

ZAPOZNAJ SIĘ UŁATWISZ ŻYCIE SOBIE I MODOM - https://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/16-zapoznaj-się-ułatwisz-życie-sobie-i-moderacji/ 

 

 

 

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.