Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
  • entries
    3
  • comments
    0
  • views
    346

About this blog

Tu będę opisywał zmagania z więziennymi strażnikami takimi jak m.in lenistwo, prokrastrynacja, niekonsekwencja w działaniu, bieda w portfelu, nieumiejętna organizacja dnia czy od czasu do czasu stojący mi na drodze brak pewności siebie.

 

Entries in this blog

 

Małe sukcesy

Drobna aktualizacja czyli co udało się do tej pory:   Moja prezentacja zaplanowana we wcześniejszych celach, na moim roku na studiach okazała się czymś innowacyjnym i odróżniającym się(jak na razie). Byłem już zwyczajny znudzony i wkurwiony tym, że każda wcześniejsza którą tam widziałem opierała się na czytaniu z kartki i patrzeniu na slajdy. Ja jednak przełamałem ten schemat i zamiast walnąć ścianę tekstu na slajd, załadowałem tylko tam zdjęcia dotyczące tematu i "jechałem z

Nonconformist

Nonconformist

 

Moje cele krótko i długoterminowe

Na najbliższe dni(do końca tego roku) :   1. Skończyć prezentację na studia   W 2019:   Powrócić do częstego odwiedzania biblioteki po zajęciach, gdzie wykonuję następujące rzeczy:   1. Skupiam się na tworzeniu kolejnej zadanej prezentacji 2. Nauka do sesji 3. Dobrowolna nauka i polepszanie języka angielskiego(wychodzenie z przeciętności) 4.Skończyć niedoczytane książki i przejść do nowych z listy w "Zbuduj się od nowa" (wychodzenie z przeci

Nonconformist

Nonconformist

 

Broń, którą nie pozwolę sobie odebrać.

Moją bronią w tej walce jest wewnętrzna wolność od wszelkiego rodzaju używek i uzależnień.   Pierwszego pornosa włączyłem sobie pod koniec podstawówki a ostatniego pół roku temu, czyli gdzieś po 11-12 latach z tym skończyłem. Jeśli spojrzę na swoje młode lata przez pryzmat tego, że wiecznie chodziłem zmulony, wycofany, czasami brakowało jaj, żeby się postawić i żeby własnymi siłami wlać komuś w pysk, po to, żeby się odpierdolił(zwłaszcza w liceum)-przyczyną było właśnie TO.   

Nonconformist

Nonconformist

Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.