Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Coś Więcej...

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    2
  • komentarze
    2
  • wyświetleń
    236

O blogu

Cześć! 

Wpisy w tym blogu

 

Dzień Jak Codzień!

Witajcie przedstawiam wam ,,Raport z Rejonu"       NoFapChallenge  Zaczniemy prosto z mostu bez żadnego owijania w bawełnę,rozpoczniemy od NoFapuChallenge obecnie mija  4-dniowy okres abstynencji  pozostało 6 dni do końca Challeng"u. Obstawiam że teraz zadajesz sobie pytanie co dalej jeśli okres 10-dniowy się wypełni? zostanie on przedłużony być może do 21 dni lub miesiąca  Ruszamy się z domu  Jutro zamierzam pojechać rowerem gdzieś daleko   Obliczyłem że w tym tygodniu na komputerze siedziałem 12 H z czego 5 było poświęcone na naukę reszta to słuchanie muzyki oraz piosenki która mocno mnie zmotywowała oczywiście pod koniec wam wkleję więc nie bójcie się. W pracy zacieśniam więzy z niektórymi pracownikami wychodzi to trochę lipnie bo siedzę z 3 obcymi ludźmi i nie jestem zbytnio rozgadany ponieważ rozmawiają przeważnie o pracy żadnych innych zainteresowań albo Dupoobrabiarnia. Chcę też nawiązać znajomości z kibicami lokalnego klubu do którego co jakiś czas chodzę   Matura  Czytam repetytoria oraz uczę się w szkolę, na dzień dobry szukam korepetytora/korepetytorki z matematyki  teoretycznie znalazłem ale muszę tam jeszcze zadzwonić za tydzień  gdyż za tydzień pracuje na drugą zmianę i będzie ciężko coś wykręcić  i jeszcze nie wiadomo czy udzieli mi korepytycji ponieważ słyszałem że jest strasznie zajęta ale liczę na to że się zgodzi     Zmiana Pracy  Do grudnia pracuje w obecnej pracy za ledwo minimalnej krajową lub nieco powyżej krajowej niezwykle mnie to motywuje aby zmienić pracę mało tego jestem na umowie zlecenie jak wszyscy więc muszę ją zmienić i szukam branży i zakładu w której się będę dobrze czuł  oraz w miarę godnie zarabiał (Przynajmniej 2000 zł netto) choć biorę na uwagę to że mogą mi wręczyć UoP oraz może zarobki będą sensowne ponieważ pracuję tam 2 miesiące ale nie pracowałem pełnych miesięcy więc daje czas sobie do grudnia   Jak się czuje?  Obecnie się czuje pewniejszy siebie naprawił się tzw ,,Social Skill"  ale nadal nie jest to czego potrzebuje i czego oczekuje. zauważyłem że mam zwiększony popęd do takiego stopnia. Ograniczam porno oraz fantazjowanie  o seksie NO WŁAŚNIE POWINIENEM A NIE ROBIĆ A NIE MYŚLEĆ   również udzieliło się na to że skupiam się lepiej oraz wiedza mi lepiej wchodzi. Jest Lepiej! ustało to że jestem zmienny co do kierunku w jakim chce iść. chce iść do lekarza i zrobić szereg badań oraz zostać HDK (Honorowy dawca krwi). Do Zobaczenia!   Obiecana piosenka   

Szaleniec

Szaleniec

 

START!

Cześć!  Właśnie doszedłem do wniosku że najwyższy czas zmienić swoje życie    Sprawdź mój temat o tym!     Zdradzę to że jest to jeden z początkowych etapów i za każdym razem będę podnosił  poprzeczkę bądź  dodawał nowe wyzwania! Czas Zacząć...  Co tydzień będę opisywał postępy... NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI!      

Szaleniec

Szaleniec

Zaloguj się, aby obserwować  
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.