Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
  • wpisów
    12
  • komentarzy
    31
  • wyświetleń
    1601

Trening cholera wie który już :)

Tomko

274 wyświetleń

Witam wszystkich!

Ooooch dawno mnie nie było tutaj na co złożyło się wiele elementów - tripy wyjazdowe, auto, adaptacja do diety keto, gdzie nawet mięsień powieki bolał i palił, ze dwa L4 po 10dni... To wszystko strasznie demotywuje i rozwala harmonogram, ale jestem, żyję, boksuję ;) 

Co to się ostatnio działo. Ano treningi idą już dużo lepiej, nogi pracują lepiej, pojawiają się coraz częściej jakieś wymiany ciosów, trening na workach o długości pełnej rundy. Kilka znajomych twarzy się ostało, to będzie już trzeci miesiąc. Stopień trudności treningów nie rośnie jednak w takim tempie jakim bym chciał. Za mało lania po mordzie, za dużo tych samych ćwiczeń sparingowych. I chociaż co jakiś czas mamy trening cios-za-cios w seriach po 1, 2, 3 a dodatkowo ręce za głową i bicie po brzuchu, to jednak spodziewałem się pierwszej krwi na treningu jak kolega @self-aware opowiadał ;) 

Co do samej kondycji przeszliśmy z kolegą @qbacki keto-adaptację (którą czasami troszkę oszukiwałem ;) ) stąd ciężko stwierdzić dopóki się nie unormuje jedno konkretne paliwo. Raz mam treningi super i powiedzmy, że siły może nie ma tyle ile bym chciał, ale nie ma zmęczenia przez cały trening a czasami to już przy rozgrzewce zdychałem. Na pewno jest lepiej i to widzę w lustrze - łapa trochę rośnie, cała góra powoli się zmienia w kształt pucharu. Poczekamy zobaczymy jak dalej będzie. 

Pozdrawiam wszystkich!

  • Like 2


2 komentarze


Rekomendowane komentarze

Gratulacje! :) Ciśniesz dalej!

 

Co do lania po mordzie, w poniedziałek dostałem dość mocno prosto w gębę, boli jak muszę się wysmarkać :D Na pocieszenie też trochę dołożyłem przeciwnikowi. Inna sprawa, że ja się nastawiam trochę na ciosy bo staram się uczyć uników, natomiast faktem jest, ze jak uderzam to często mi opada garda i potem tego żałuję.

 

Odnosnie diety keto, ile węgli na dobę bierzesz? Ja jestem na wysokotłuszczowej (ale nie keto) i jem dziennie z 50-80g węgli. Na keto to chyba z 20g przekroczyć nie można?

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Widzę, że dieta ketogeniczna jest coraz popularniejsza. Sam mam zamiar mocno ograniczyć węgle w jadłospisie. Konsultowałeś się wcześniej z lekarzem, robiłeś badania? Pozdrawiam i życzę wytrwałości! ;)

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×