Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Co się zobaczyło się.. #Jarek (Chłopaki do wzięcia)

Quo Vadis?

1469 views

Chciałbym tym tematem zacząć nową serię wpisów poświęconych ciekawym postaciom z internetu, gdzie postaram się ową postać przybliżyć, dać swój komentarz oraz ocenić skalę nieodzobaczenia (0-10).

Przejdźmy zatem może do meritum, żeby nie przedłużać zbytnio i tak oto po paru słowach wstępu wrzucam owy materiał niżej, zapraszam do oglądania.

 

 

 

W tym wypadku bohater dzisiejszego wpisu główną sławę zdobył dzięki programowi transmitowanemu na Polsat Play - "Chłopaki do wzięcia".

Program ten jest na pierwszy rzut oka zabawny, jednak po spojrzeniu głębiej widzimy coś, z czym boryka się wielu mężczyzn w Polsce i na świecie, ich nieporadność, zagubienie czy mylne wyobrażenia na temat relacji są ich betonowymi butami, przez które wciąż tkwią na dnie w kwestiach damsko - męskich. Na początku skupmy się na weselszej warstwie materiału, który tu widzimy.

 

No cóż, włączamy i widzimy typowego chłopaka, niezbyt zadbanego, który próbuje śpiewać oraz tańczyć niczym Chomik z Idola, jeśli nie wiecie kto to, wpiszcie tą frazę w YT.

Trochę to śmieszne, trochę komiczne, można się uśmiać, chociaż humor to niskich lotów. Jarek, jeśli prześledzić jego kanał wyróżnia się głównie ze swojej monobrwi, ciągłego zaczynania zdań od NOOO, TEGO, oraz mówienia sennym głosem, charakteryzuje go też uporczywe dążenie do szczęścia, którym w jego mniemaniu jest kobieta oraz trwały z nią związek.

 

Na filmach zajeżdża typowo "wiejskim" klimatem, nie obrażając przy tym naszych pracowitych rolników. Chłopak rozkręca swoją karierę na YT, zebrał 7,5k subów a jego pierwszy filmik został dodany ledwo tydzień temu.

Oglądając kolejne superprodukcje z ww. bohaterem odkrywamy, że:

- trudni się handlem,

- dziewczyny go obrażają i wyśmiewają,

- perfumy ma leganckie z wyższej i niższej półki,

- samotne matki wg niego to dobry materiał na związek,

 

Generalnie mocno matrixowe spojrzenie na świat. Typowe dla większości mężczyzn. I to właśnie drugie dno tego kanału, które sprawia, że świadome osoby, które oglądają widzą jak bardzo smutny jest to obrazek.

Wielokrotnie poruszany temat na forum aby nie stawiać kobiet na piedestale, nie wznosić ich do rangi bóstw czy sensu życia i istnienia jest ogromnie słuszny i znacząco zmienia poglądy na relacje.

Jest to chyba jeden z najważniejszych punktów, krok milowy do stania się świadomym facetem, który wie czego chce a jednocześnie nie ma złudzeń i nie szuka bajki w życiu codziennym.

 

W skali NIEODZOBACZENIA dam 5/10, nic specjalnego, trochę bawi, trochę smuci.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1


1 Comment


Recommended Comments

Często oglądałem ten "serial" zanim przełknąłem redpill i wyszedłem z Matrixa.
Rzeczywiście wtedy mnie bawił...teraz bardziej smuci i denerwuje.

Share this comment


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.