Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

O tym Klubie

Wszystko związane z IT

 1. Co nowego w tym klubie
 2. Witam

  Witajcie. Java, Spring, Hibernate trochę frontentd, kilka lat expa. Rozważam wyjazd do Londynu na kontrakt. Ktoś się orientuje ile można tam wyciągnąć na kontrakcie ? na reed.co.uk. stawki są w granichach 300-700gbp / za dzień. To realne ?
 3. Witam

  W związku z tym, że obsługa klubu jest trochę mało intuicyjna, to mało się dzieje, ale w kazdym razie fajnie, że ktoś się interesuje tym samym. Ja ostatnio zajmuję się Vmvare Sphere, oracle linuxem i instalacją certyfikatów ssl w glassfishu i tomcacie, ale też od czasu do czasu mam zlecenia na serwis komputerów i wymieniam zalisilacze, procki, radiatory, płyty główne i czytniki kart, miałem też w swoim życiu 2 małe roboty z instalatorki, czyli zarobienie 58 portów w patchpanelu, jak i w innym miejscu instalacja w patchpanelu 8 portów i przeciaganie tego do 4 gniazdek, montaż gniazdek i popodłączanie tego w szafie. A co Wy aktualnie robicie ?
 4. Witam

  Cześć aktualnie pracuję jako Full-Stack Developer w pewnym startupie (Java, Scala, FrontEnd), doświadczenia komercyjnego mam nie dużo ale się przebranżowiłem i bardzo szybko chłonę nową wiedzę
 5. Witam

  Witam, Ja może nie programuję, ale tworze coś tam w HTML, Java Script. Próbowałem pisać coś w C (w środowisku wizualnym Delphi) ale z racji braku czasu... niestety to porzuciłem. Staram się być na bieżąco w kwestiach IT i technologii.
 6. Witam

  Z programowaniem pożegnałem się 20 lat ego. (TC,C++,Basic). Obecnie śladowe C dla środowiska atmel AVR.
 7. Co aktualnie ? Xenserver

  Mam taki quest: Router UPC -> dhcp i sieć lokalna, a w niej Xenserver. A w nim vm Oracle Linux. Chodzi o to, żeby zrobić niewidoczną sieć dla vmek i żeby z xenservera był forwarding na tego Linuxa, przy użyciu vswitch. Jeszcze tego w życie nie wcieliłem bo mało czasu, jak i nie wiem do końca jak to zrobił, ktoś coś może ?
 8. Witam

  Witam. W zasadzie możemy witać się w jednym temacie, żeby było więcej miejsca na ważne tematy, a nie śmietbik z samych przywitań.
 9. Witajcie, Jestem byłym programistą Full-Stack Developer z dwunastoletnim doświadczeniem. Aktualnie pracuję jako międzynarodowy sprzedawca produktów firmy IT. Po dzień dzisiejszy, kodowaniem zajmuje się hobbystycznie.
 10.  
×