Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 20.09.2016 uwzględniając wszystkie działy

 1. 16 punktów
  Zakładam fabrykę potrzebna kasa LINK FILM 1) 2) 3) 4) Inne... 5) Jeżeli tylko koszulki to twen post można skasować 5) Projekt strategiczny 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) xD
 2. 7 punktów
  A to wszystko przez wtłukiwanie młodym chłopakom, że najważniejszy jest podryw i gadka. Faceci, zamiast dbać o rozwój wolą zaprzątać sobie głowę sztuką podrywu, w necie jest cała masa zapytań, artykułów i filmów traktujących o podrywaniu kobiet, co powoduje, że mężczyźni zamiast dbać o swoją atrakcyjność, wolą uganiać się za laskami. Skutkiem tego jest fakt, większość z nich za bardzo nie ma czym zatrzymać przy sobie samicy poza dobrocią, stąd jak taki się postawi, to usłyszy, że jest problematyczny, że nie wspiera dziewczyny i laska go zostawi, bo naokoło pełno mu podobnych, więc na jego miejsce szybko kogoś znajdzie. A jak chłop jest atrakcyjny to dziewczynom bardziej zależy na zatrzymaniu ich przy sobie, bo wybija się taki ponad resztę i ciężko im byłoby znaleźć równie atrakcyjnego następcę.
 3. 6 punktów
  Baba dość podobna do mojej Ex , tyle Ci powiem... Takie nigdy się nie zmieniają, nie łudź się! Byłoby tylko coraz gorzej z każdym rokiem. Zakończ z nią wszelkie kontakty, choć zdaję sobie sprawę ,jak kręcą NAS takie istoty... Też całe życie u mnie było mało seksu, od samego początku... I tak samo wymuszała na mnie określone zachowania, tak samo mnie poniżała , tak samo pogrywała itp. Całe życie z nią to była jedna wielka "jazda", gruba awantura minimum raz w miesiącu, nie licząc pomniejszych - potem kilka dni ekstazy, potem spokój, i potem znów jakaś "mega-jazda"... Standard. Ona związała się z Tobą TYLKO I WYŁĄCZNIE z WYRACHOWANIA - wygoda ,kasa ,być może twoja pozycja itp itd. To zazwyczaj wygląda jak "prawdziwe zakochanie", oczywiście że tak... ALE NIE POŻĄDA CIEBIE ! I NIGDY NIE POŻĄDAŁA , ANI NIE BĘDZIE ! -zrozum to... Absolutnie nigdy jej nie pociągałeś seksualnie, niestety taka jest BOLESNA prawda. Jeżeli kobietę facet kręci, to ona chce z nim kochać się CODZIENNIE...sama inicjuje zbliżenia, i NIGDY PRZENIGDY nie odmówi seksu! Nawet jak źle się czuje, jest zmęczona itp. - to swojemu wspaniałemu mężczyźnie zawsze zrobi choć lodzika... Przekonałem się o tym, szkoda że dopiero teraz. Te wszystkie problemy które opisujesz, mają tak naprawdę jedno proste źródło - nie jesteś dla niej Samcem Alfa. A tego już nie zmienisz, bo ona Cię doskonale ZNA... Jedynie u innej , nowej samiczki możesz zaprezentować się i funkcjonować jako ALFA. Tak jak zawsze to powtarzam , seks jest nieomylnym miernikiem jakości związku! P.S. 1. Kobiety wbrew temu co PIERDOLĄ oficjalnie , GARDZĄ facetami przy garach i z mopem w ręku! Owszem - uwielbiają , jak OD CZASU DO CZASU mężczyzna coś ugotuje, ale nie tak ,że napierdala śniadania, obiady i kolacje dzień w dzień... Potwierdzone w wielu rozmowach z samiczkami! 2. Chcesz być atrakcyjny dla swojej kobiety - to LEPIEJ raz na jakiś czas (ale nie co trzeci dzień) ODPICUJ SIĘ, i wyjdź z kumplami na drinka, nie dzwoń do niej, i wróć wesoły nad ranem. 3. Nie unikaj sytuacji, gdzie inne kobiety wyrażają zainteresowanie Tobą! 90 % mężczyzn robi ten błąd, bo "nie chce dymów"...Błąd! Trzeba POKAZYWAĆ swojej kobiecie , że jesteśmy ALFĄ i PODOBAMY się innym kobietom!
 4. 6 punktów
  Drzazgę w oku bliźniego widzą, ale budowlanej krokwi we własnej dupie już nie bardzo.
 5. 5 punktów
  Przykład z ich "logiki". Kiedyś ex ciągle mnie krytykowała za wszystko. Bo tata robi inaczej, bo coś tam, bo ktoś tam itp. itd. Mnie nie chciało się kłócić o byle pierdoły i wolałem mieć spokój. Na koniec stwierdziła, że ona jest idealna, bo jej nie poprawiałem, a ja mam pełno wad, bo ciągle musiała mi je wytykać. Wniosek z tego wyciągnąłem jeden - jak baba robi coś źle, nawet zwykłą pierdołę, to od razu trzeba ją za to zgnoić. Chyba tego oczekują...
 6. 5 punktów
  A mnie osobiście taki koleżka wcale nie przeszkadza. Zgadzam się też z tym, co mówi w drugim wrzuconym tu filmiku; co mnie obchodzi, że jakiś facet robi se makijaż? A niech se robi, co mi to przeszkadza? Ja nigdy bym sobie mejkapu nie zrobił i jakoś nieszczególnie pasuje mi on do faceta, ale jeśli ktoś ma na to ochotę, to czemu nie? On wcale nie mówi głupio - jak ludzie byliby z siebie w miarę zadowoleni, to po co by zwracali na niego uwagę i mu złorzeczyli? Gość rzeczywiście nie robi nikomu krzywdy, jak ktoś ma takie życzenie to go ogląda i ewentualnie stosuje się do jego porad. Jak mi nie odpowiada, to przechodzę obok niego obojętnie i tyle. Niech nadal robi z siebie pajaca. Coś Wam powiem: gdybym w jakiś sposób mu zazdrościł, to pewnie zacząłbym go atakować. Myślę, że inni działają podobnie. Możliwe jest też, że właśnie tacy chłopcy podobają się (niektórym) dziewczynom. Takie czasy. Może to z powodu pewnej odmienności? Nie byłbym szczególnie zaskoczony, gdyby kręcił się wokół niego wianuszek dziewcząt, choć nie wiem, czy chciałby z nimi nawiązać jakąś intymną relację. Możliwe, że to pedzio. Wiecie co? Jak dla mnie może być ich coraz więcej: więcej pedziów = więcej wolnych laseczek.
 7. 5 punktów
  " 4. Pojawiły się męskie odpowiedniki samic, tzw. „piękni” („beautiful ones”). Samce te nie wykazywały żadnego zainteresowania samicami, jak równiez nigdy nie brały udziału w jakichkolwiek konfliktach. Ich zachowanie sprowadzało się wyłącznie do picia, jedzenia, spania, jak również dbania o własny wygląd (np. czyszczenie futerka, czy nieangażowanie się w walki – brak blizn). "
 8. 4 punkty
  Wszystko to prawda co piszecie ,ale moim zdaniem PODSTAWOWY i najgorszy błąd jaki popełniają mężczyźni, to to , że WIERZĄ W TO, CO PIERDOLĄ IM SAMICZKI... A przecież DZIŚ jest już dla mnie JASNE , że ONE co INNEGO gadają ,a czego innego CHCĄ ! Czego chcą ? Oczywiście KAŻDA najbardziej chce KASY, POZYCJI i w miarę atrakcyjnego SAMCA - żeby koleżanki zazdrościły. To jest ponad wszelka wątpliwość, takie są babskie priorytety. Każda chce SAMCA ALFA, takiego, który zapewni jej POZYCJĘ w społeczeństwie, który robi to, na co ma ochotę, ma silny charakter, a jak trzeba , to pierdolnie nie tylko KOMUS, ale i jej (pierdolnie w sensie mentalnym raczej, choć jest całkiem wiele Pań, które podnieca zwierzęca brutalność i siła samca...) Każda chce być w gruncie rzeczy krótko trzymana, i wiedzieć JASNO, co jej wolno, a czego NIE - jak dziecko... Ale...żeby być ALFĄ i 'krótko trzymać babę", to trzeba mieć w sobie autentyczny POTENCJAŁ i moc...być tym ALFĄ naprawdę ! One doskonale wyczują, czy tylko chcemy UDAWAC ALFĘ, czy naprawdę nim jesteśmy. Żadnej Pani nie oszukamy, że niby jesteśmy Alfa , a zarabiamy średnią krajową i wyglądamy tylko nieco lepiej, niż Jaś Fasola... Zresztą nawet mając KASĘ I WYGLĄD, to do celu jeszcze nam DALEKO... Najwazniejsze sa nasze zachowania wobec kobiety - ulegamy jej ,czy nie ? Stąd te wszystkie shit-testy, gierki, fochy - to jest nieustanne BADANIE, czy mają do czynienia z Alfą , czy z Beta, a może nawet z Męską Cipą...
 9. 4 punkty
  To wszystko, to jest jakby umniejszanie roli mężczyzny. Mężczyzna ma się starać, on ma robić wszystko dla kobiet. Tak, jakby sam nie miał nic do zaoferowania. Wmawia się nam od dziecka, że to my musimy się starać o kobiety... Tylko w imię czego? Wtłacza się nam do głów, że powinniśmy się cieszyć, jeśli jakaś nas zechce, że zdobycie kobiety jest jakimś celem naszego życia. Prawda jest taka, że świat rozwija się tylko dzięki mężczyznom. Kobiety sporadycznie robią coś sensownego.
 10. 4 punkty
  Odetnij wrzód całkowicie. ŻADNEGO powtarzam ŻADNEGO kontaktu. Brak spotkań, wiadomości, dzwonienia. Ta osoba nie żyje dla Ciebie. Chcesz dojść do siebie? Wyobraź sobie ognisko: nie widzisz jej, nie masz kontaktu to płomień gaśnie, bo nie ma opału. Będzie się tlił długo, ale coraz słabiej. W końcu zgaśnie i jesteś wolny. Każdy kontakt to duża szczapa suchego drewna. Pojmujesz? Kobiety to gadzie mózgi, ona zawsze gra pod siebie. Zrozum to kolego.
 11. 4 punkty
  Nie odniosłem się do wszystkiego, bo to co ważniejsze zostało zawarte. Starsi użytkownicy ode mnie myślę, że nie byliby tak łagodni. Czytaj forum. Ze zrozumieniem! +audycje Radia Samiec, felietony, książki. Codzienna pielęgnacja naszymi stulejarskimi przekonaniami pozwoli Ci się wyprostować.
 12. 4 punkty
  Sam ćwiczę Krav Magę. Na sali masz i takich gości jak ja - po 185cm i 90+ kg wagi jak i takich po 170cm i około 65 kg. Przy prostej konfrontacji - wiadomo, kto ma większe szanse, przy użyciu technik KM (szczególnie dźwigni) uwierz mi, że mój instruktor będący o 1/4 lżejszy i mniejszy ode mnie rzuca mną po parkiecie jak chce. Dźwignie, dźwignie i jeszcze raz dźwignie + naciski na słabe punkty w ciele. I pozamiatane. Raz trafiła mi się w sparingu nieduża dziewczyna. Przyznam szczerze, że ją delikatnie zlekceważyłem. No i zaczęła od kopnięcia w krocze (spox, nosimy ochraniacze) i a potem walczyła ze mną jak równy z równym. Pokonać by mnie nie pokonała ale przyznaję uczciwie, że miałbym dość ciężki orzech do zgryzienia gdybyśmy walczyli tak na prawdę bo technicznie dziewczę było bardzo dobre. Z mojej strony polecam. Co prawda obrona przez nożem i pistoletem to takie trochę hokus-pokus (udaje się w 1/3, w 2/3 przypadków - dziękuję, nie żyjesz...). Za to techniki blokowania, dźwigni i ataku - bardzo ciekawe. Gdyby zaszła konieczność obrony - kiedyś próbowałbym uderzać pięścią, teraz zdecydowanie zaczynałbym od siarczystych niskich kopnięć (low kick). Dobrze wykonane i trafione potrafi obalić na ziemię chłopa wielkości tura Cokolwiek zaczniesz ćwiczyć - na dłuższą metę 'robi dobrze na głowę' i polepsza samopoczucie. Osobiście jestem zdania, że każdy mężczyzna powinien ćwiczyć wybraną sztukę walki bo to kształtuje charakter. S.
 13. 4 punkty
  Nagminne jest, że laski uważają się za tak wspaniałe i wyjątkowe, że argument, żeby trochę nad sobą popracowały, w ogóle do nich nie dociera. To świat ma się do nich dostosować, a nie one do świata. A potem żal, że nikt nie jest nią zainteresowany, że wszyscy faceci to świnie. Po czym wstępuje w szeregi wojujących o ch.j wie co, feministek.
 14. 4 punkty
  No cóż, wprawdzie pierwsze upojenie alkoholowe (winem) zaliczyłem już w wieku 14 lat (Andrzejki "87 hehehe) , to jednak dopiero z początkiem 1990 roku zaczęło się prawdziwe imprezowanie... Również w roku 1990 zaliczyłem swoje pierwsze "poważne" doświadczenia z dziewczynami - pocałunki i pettingi (kutas mało nie porozrywał mi gaci hehe ) ... Biwaki, ogniska ,imprezy na chacie, czy po prostu w dyskotece, gdzie pracowałem... Fantastyczny okres! Mnóstwo ciekawych ludzi z Polski, i ze świata też...Wszystko nowe, wszystko pierwsze... Niewiarygodne przygody - a to łódkę ktoś zajebał nam, gdy byliśmy na wyspie z laskami (na biwaku)... (popłynąłem potem wpław po drugą ,na ląd) A to koleś napił się tak, że tylko głowę miał w namiocie, i jak zaczął padać deszcz ,to darł się, żeby go wciągnąć do namiotu, bo on nie da rady... "Wciągnijcie mnie!" Jakieś ucieczki przez Policją po parku, bo we trójkę na motorowerze jechaliśmy, ech... To znowu moja ucieczka z domu, bo zburzyłem się , że nie będę chodził do kościoła...i awantura jak chuj, to ja w długą! Najpierw "mieszkałem" w dyskotece ,a potem w internacie...Za parę tygodni starzy przyjechali "dogadać się"... To samochód ojcu zajebałem podczas jego imienin, i zaliczyłem dachowanie (oczywiście całe auto kolesi i koleżanek) - cud, że nikomu nic się nie stało, oprócz potłuczeń... Było tego Teraz patrząc z perspektywy rodzica, to niezły "zawodnik" byłem...wkurwiający zapewne! Ojciec też wpierdol jeden raz ode mnie zaliczył, jak coś się zaczął sadzić do matki po alkoholu... Albo takie zdarzenie, 1990: laska była sporo starsza ode mnie, na 99% chciała się bzykać, a ja wtedy jeszcze taki szczyl, tylko alkohol mi w głowie był i muzyka... Siadła mi na kolana i zaczęła macać i całować ,a ja jak ta pizda nic prawie ... A chata była wolna, bo to w trakcie "domówki" u mnie... Nadrobiłem trochę później, w 1991 (latem) miałem swój pierwszy raz... Było oczywiście tak sobie, laskę znałem kilka dni, przyjechała na wakacje. Słuchaliśmy wtedy "Still Got The Blues" Garry Moora, heh... że człowiek pamięta takie rzeczy! Była nieco korpulentna, nie gruba broń Boże ,ale miała konkretny cyc i dupcię - tak mi zostało do dziś, uwielbiam kobiece kształty, i nienawidzę wieszaków ! Potem to już poszło z górki z tym bzykaniem, lawinowo wręcz - miałem wielkie powodzenie , nie chwaląc się W 1992 byłem już nieźle doświadczony, jak to stwierdziła pewna przeurocza 25-latka (ja 19 lat...)...moja wielka miłość... Jak ze mną zerwała (wracała na studia do innego miasta), najebałem się z przyjacielem tak ,że matka musiała mi otworzyć drzwi, a ja padłem na korytarzu... Ale matka płakała ze mną , tak ją lubiła...taka to była dziewczyna...klasa! Jedyna laska, która ze mną zerwała...tak to ja zawsze kończyłem, i zostało tak mi do dziś - to ja wystąpiłem o rozwód. Jeśli chodzi o komputery: ...w 1992 roku zakupiłem sobie pierwszy komputer, Commodore 64...z kartriżem Turbo, tak że gry wczytywały się tylko minutę (!) ,a nie jak w Atari, nawet pół godziny (World Karate ChampionShip)... A w 1993 spełniłem pierwsze duże marzenie - Amiga 600...! Desert Strike, SWIV, Cannon Fodder, Moonstone, Lotus II...wspaniałe gry!
 15. 3 punkty
  To mają być perfumy, nie broń biologiczna :>
 16. 3 punkty
  Np takiej, delikatna, spokojna i piekna
 17. 3 punkty
  Jaka Mamusia taka Córusia. Ty znasz tylko jej wersję, ojca pytałeś dlaczego zaczął chlać aż w końcu spierdolił? Pani pedagog. Ha ha ha. Jeden z najgorszych typów bab, wydaje jej się że wszystko wie i wszystkich poucza. Twoja panna to pasożyt, niech idzie swoją drogą ale bez Ciebie. Tak jak chłopaki doradzają, wypierdol ją ze swojego życia, życz jej szczęścia i zajmij się sobą. Ciesz się że jesteś wolny Człowieku.
 18. 3 punkty
  Każda muzyka działa na Ciebie - tak jak każda osoba z którą spędzasz czas, mieszkanie/dom w którym mieszkasz. WSZYSTKO MA WPŁYW NA CIEBIE. Jeśli chodzi o muzykę - słuchać jak najmniej, poza klasyczną. 90% tego ścierwa ma negatywny przekaz: -utrata miłości - większość muzyki pop -utrata przyjaźni - pop -mam chujowe życie - metal, rock -będziesz błagał o przebaczenie gnoju - hip hop i rap -to ja tutaj rządzę - większość rapu Jak chcesz być szczęśliwy skoro słuchasz tego kilka godzin dziennie? To wszystko ma ukryty przekaz. Nasłuchasz się o życiu które jest ciężkie ale koleś dał radę? - bedziesz mimowolnie wiódł ciężkie życie, MOŻE dasz kiedyś radę. Dlatego nie polecam nigdy słuchania tego typu klipów motywacyjnych - bo one z góry zakładają, że będzie ciężko - zanim wyjdziesz z domu. Że musisz coś poświęcić, że będziesz cierpieć itp A życie jest łatwe i świetne - jeśli dasz mu szansę Im mniej muzyki/TV/wiadomości - tym bardziej skupiasz się na życiu i jesteś szczęśliwszy
 19. 3 punkty
  No i te ciągłe teksty "co ona w tobie widzi", "powinieneś się cieszyć, że ona chciała za ciebie wyjść" itp. itd. Słyszał je chyba każdy, kto się ożenił. Po rozwodzie okazuje się, że mężczyzna w końcu zaczyna żyć, a baba szuka nowego faceta, bo źle jej jest samej Jak znajdzie kolejnego jelenia, to akcja zaczyna się od początku. One nigdy nie wyciągają wniosków i ciągle postępują według jednego schematu. Byle by "dociągnąć" do ślubu, a później "jakoś to będzie". Nie muszą już się starać, pokazują swoje prawdziwe oblicze. Mężczyzna ma robić wszystko, aby uszczęśliwić swoją wybrankę, ale ona nie musi nic.
 20. 3 punkty
  Tak trzymaj - rób kolejny biznes. Mieszkanie jak chcesz kupić to jak TY będziesz potrzebował, nie Twoja kobieta. Dbaj dalej o swoją materialność, dawaj jej ultimatum jak coś przeskrobie mocno, potem to egzekwuj. I powiedz coś na co większość nie ma odwagi - że w domu to Ty chcesz mieć spokój, żeby mieć siły na zdobywanie pieniędzy na zewnątrz. A jak Ci się nie podoba to ją rzuć, znajdź kogoś innego. Jednym słowem - rób co chcesz
 21. 3 punkty
  Skromnie Psychodelicznie , jak będzie czas coś lepszego
 22. 3 punkty
  To nawet nie jest zły dział. To nie to forum.
 23. 2 punkty
  Dziękuję życiu za moją wspaniałą córeczkę. Choć z jej matką się nie udało i nadal nie da się z nią dogadać w żadnej sprawie (adwokatka jej zabroniła), to jestem jej wdzięczny za to, że urodziła mi taki skarb. Fakt, gdyby nie było córki, rozwód z ex wyglądałby zupełnie inaczej (chociaż nie sądzę, aby wtedy dążyła do rozwodu), ale mimo wszystko, córeczka jest osobą, która nadaje sens życiu. Wiadomo, że każdy chwali swoje dziecko... i ja też, nie mogłoby być inaczej, bo Zuzia jest cudowna. To jest taki aniołek prosto z nieba, a nie dziecko. Grzeczna, wrażliwa, spokojna, opanowana, mądra, uczynna. Nie mam z nią absolutnie żadnych problemów. Nie muszę nawet podnosić na nią głosu. Po prostu wie, co można, a czego nie wolno. Wie, że jeśli tata coś powie, to tak ma być. Zawsze dbałem o to, aby mieć z nią jak najlepsze relacje. Dziecko to pamięta. Może nie wiedzieć, dlaczego z tatą jest fajnie, ale wie, że jest. Gdy mieszkaliśmy razem, to zawsze wolała czytać bajki ze mną. Z ex się nudziła. Dlaczego? - Bo tata opowiadał bajki, a nie czytał to, co było tam napisane. Córka miała zawsze wiele pytań - odpowiadałem na każde. Zawsze byłem przy niej, gdy tylko mnie zawołała. Już jako roczne czy dwuletnie dziecko wiedziała, że tata zawsze przyjdzie, gdy tylko go zawoła. Matka często ją ignorowała, bo serial był ważniejszy. Dla mnie najważniejsza jest córka i telewizor był wyłączany, gdy przychodziła do mnie. Takie rzeczy procentują i widzę, że wszystko, co robiłem dla córki wcześniej, gdy była malutka, teraz działa. Córeczka wie, że gdy potrzebuje pomocy, to wystarczy zawołać tatę. Jeśli tata mówi, że za chwilę wróci, to tak będzie. Ma do mnie duże zaufanie. W sklepach nie krzyczy "tato, kup mi to". Gdy wybiera słodycze, pyta: "tato, a to lubię?" Gdy odpowiem, że nie, to rezygnuje z zakupu. Nie pozwalam jej objadać się słodyczami i tłumaczę, dlaczego jest to niezdrowe. Zamiast tego często jemy różne owoce, warzywa albo orzechy. Rzadko spędzamy czas w domu. Zuzia uwielbia basen, więc jeździmy tam tak często, jak to możliwe. Ma do wyboru trzy miejsca. Jeśli chce jechać do Łodzi - nie ma problemu. Jeśli jest problem, to jej o tym mówię i sama zmienia plany Nie robię nic na siłę, po prostu uwielbiam spędzać z nią czas. Lubię jej towarzystwo. Im jest starsza, tym jest lepiej. Po prostu fajnie. Teraz możemy pożartować, pogadać. Pomimo tego, że ma tylko 5 latek, już potrafi rzucić dobrym żartem, który chyba tylko ja zrozumiem np. w odniesieniu do jakiejś bajki, którą niedawno oglądaliśmy. Ostatnio na jej urodziny kupiliśmy tort (jej matka nie pozwala dziecku spędzać urodzin z tatą) i spędziliśmy ten czas razem u mnie. Zuzia zaczęła gryźć tort. Zapytałem: Co robisz? Zaczekaj, pokroję i położę na talerzyki. Odpowiedziała: "Nie zjadam tortu". Skumałem, że chodzi film "Gorączka lodu" i scenę, w której Olaf zjadał tort dla Anny. Odpowiedziałem od razu: "To jest tort dla Zuzi" Niby drobiazg, ale fajnie było. Innym razem, gdy chciała jakąś lalkę, a ja byłem przed wypłatą i z kasą miałem trochę słabo, powiedziałem jej wprost: "Córuś, ale nie mam teraz pieniążków". Zuzia natychmiast odpowiedziała "Ale ja mam!". Pobiegła do mamy, wyjęła wszystko, co miała w skarbonce i mi dała. Normalnie myślałem, że się poryczę na ulicy Pomimo wszystkich problemów z ex i je całą rodziną, Zuzia jest takim aniołkiem, dzięki któremu wiem, że to wszystko miało sens. Staram się wychowywać ją jak najlepiej, ale jako typowy ojciec w Polsce - mam na to bardzo ograniczony wpływ. Niestety, tak jest w tym kraju, że ojciec ma być tylko bankomatem bez prawa do decydowania w sprawach dziecka. Trochę trudno jest być ojcem, kiedy o podstawowe prawa trzeba walczyć w sądzie i w prokuraturze. Widzę, że mojej córci jest źle z jej matką i resztą jej rodziny, ale na razie jest za mała, aby pewne rzeczy zrozumieć i nie zaprzątam jej tym głowy. To są sprawy dorosłych. Jestem przekonany, że przyjdzie taki czas, kiedy sama powie "dość" i wybierze rodzica, z którym chce mieszkać. Żeby nie było - nie rozpuszczam mojego dziecka, nie przekupuję prezentami. Rodzina ex to robi - ja nie muszę. Rzadko dostaje ode mnie prezenty. Jeśli już, to sama wybiera potrzebne rzeczy: kredki, farby, blok rysunkowy itp. Czasami kupujemy też ubrania, bo matka nie daje nam nic na zmianę. Zuzia już wie, że gdy istnieje szansa, że się pobrudzi, to musi przebrać się w ubrania od taty (ma cały komplet, bo ex nie daje nam nic na zmianę). "Bo mama krzyczy, jak się pobrudzę". Kiedy wraca do mamy, znów przebiera się w ubrania od niej "Bo mama będzie krzyczeć, jak przyjdę w ubraniach od Ciebie". Ex niestety nie rozumie, że dostaje alimenty w takiej wysokości, że to ona ma kupować ubrania dla dziecka. Często słyszę od niej teksty "Co z ciebie za ojciec, że nawet ubrań dziecku nie kupisz?". Super. Przyda się jako dowód do sądu. Jej gadaniem się nie przejmuję. Nie dała ubrań na zmianę - jedziemy do sklepu. Dobra. Trochę się rozpisałem. Chciałem się pochwalić moją córeczką
 24. 2 punkty
  Postanowiłem rozpocząć trening sportów walki. Pierwszym moim pomysłem był boks, odradzono mi to, ze względu na niską masę ciała i związany z tym problem z mięśniami karku. Zastanawiam się, co by było dobre, dopóki nie zrobię masy mięśniowej ( i tak w przyszłości celuję w boks). Myślałem nad jakąś sztuką walki, bądź czymś takim jak Combat Sambo, ewentualnie krav maga. Ważne dla mnie jest, żeby na początku nie dostawać zbyt wielu ciosów na głowę i żeby techniki były proste i skuteczne. Co polecacie?
 25. 2 punkty
  Wystawiasz się na cierpienie i walkę z wiatrakami. Dlaczego się wystawiasz? Bo ona ma 32 lata, niedługo cipka będzie wisieć jak rękaw magika, chce małżeństwa i będzie o to cisnąć z każdym miesiącem co raz bardziej. Dobra kurwa, jesteś samcem, ale pytanie brzmi kiedy zrozumiesz że zamiast poświęcać energię do kreowania nowego życia będziesz walczyć z matrixem który poniekąd sam stworzyłeś. Albo ślub + intercyza (ciśnięcie o potomostwo wciąż przed Tobą) Albo rozchodzisz się i wytyczasz własną ścieżkę.
 26. 2 punkty
  Perfumy mam nadzieję, że na bazie specjalnego ekstraktu przyciągającego tylko specyficzną grupe wiekową 17-23 @Voqlsky naprawdę jestem pod wrażeniem.
 27. 2 punkty
  Mój ostatni post w tym temacie. Obiecuję
 28. 2 punkty
  W Londynie był Morawiecki, na spotkaniu z polonią, by namawiać do powrotu do kraju i inwestowania w Polsce. Nie wiem, jak dużo ludzi zdecyduje się na powrót , gdy: Zus to opłata 250 Funtów na miesiąc w Polsce, w UK tyle jest opłaty za rok. Kwota wolna od podatku w Polsce to kilka tysięcy, w UK to będzie prawie 55 tysięcy, wiem, że posłowie mają podobną do tej angielskiej. Jak mawiał ŚP Kisielewski: To, że jesteśmy w dupie to już wiemy. Najgorsze, że zaczęliśmy się w niej urządzać…
 29. 2 punkty
  Osobiście uważam, że sama muzyka ma wpływ na obecny stan naszego samopoczucia, a nie na nasz charakter. Co innego teksty, których się słucha zwłaszcza w młodym wieku. Jeżeli od małego słucha się dzień w dzień teksty typu "jesteś zerem', "idź się powieś" itp. to będzie to miało w przyszłości wpływ na takiego człowieka. To tak jak toksyczni rodzice krytykujący ciągle swoje dziecko - "musk" rozjebany. Za gówniarza nigdy nie wsłuchiwałem się w teksty piosenek, po prostu słuchałem dobrej muzyki. Często słuchałem Metallica, piosenki "One", "Dyers eve", "The God That Failed". Teksty mocne, pełne cierpienia, ale i energetyczna muzyka. Muzyka i teksty w niej zawarte pomaga wyrzucić z siebie emocje, jak miałem wkurw na cały świat to często słuchałem sobie Godsmack - Sick of Life: https://www.youtube.com/watch?v=q3Vs6rRT-7U I nie ze względu na tekst, a samą agresję zawartą w tej piosence. Słuchawki na uszy i jazda na głośno. Ciśnienie schodziło z człowieka. Obecnie jak chcę wieczorem odpocząć to wrzucam: https://youtu.be/53c6o_cNPEo?t=58s https://www.youtube.com/watch?v=e9GtPX6c_kg https://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI Linki celowo wrzucam jako tekst, żeby nie robić posta na pół strony i nie dostać bonusa od "doktora"
 30. 2 punkty
  Przede wszystkim wybierz dobry klub, bo jak się okazuje wcale nie tak łatwo taki znaleźć. Wielu trenerów powiela mity i ma pojęcie o biomechanice ciała co za tym idzie nauczają szkodliwych dla zdrowia technik. Osobiscie na twoim miejscu spróbowałbym wszystkiego po trochę i zobaczył w czym najlepiej się czuje.
 31. 2 punkty
  Wypierdol ze swojego życia, jak najszybciej, i zero kontaktu. A żeby nie cierpieć po rozstaniu: -ostrzyżony, ogolony -dobrze ubrany -po drinku ( nie po ziółku) -na miasto do jakiegoś pubu, klubu -i zagadywać młode dziewczyny które widać że pchają się na fiuta, na parkiecie mozna się szybko zakręcić (widać która jest zainteresowana) -potem na chate do niej albo do ciebie -i dalej to już wiesz co robić Jeśli zostaniesz z aktualną nabawisz się problemów psychicznych i stracisz szacunek do siebie. Szczęścia tu nie zaznasz...
 32. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 400 napisanych postów, aby można było je przeglądać.
 33. 2 punkty
  Teraz już wiem, jak to wszystko działa Dlatego wszystkie są milutkie do dnia ślubu
 34. 2 punkty
  IMO zależy to od ogólnie pojętej atrakcyjności, tego ile masz siana i czy związek jest formalny czy nie. Jak jesteś atrakcyjny, masz hajs i jesteś bez ślubu to laski jakby mniej pyskate się robią, bo się boją, że się wkurwisz i ją na śmietnik wypierdolisz. A kobieta zrobi wszystko, by zatrzymać przy sobie dobrą partię, choćby miała mu usługiwać. Jak jesteś bidny, mało atrakcyjny albo masz z nią ślub, to masz przejebane.
 35. 2 punkty
  Jak chcesz iść w przyszłości na boks to wal już teraz. Co ma do tego niska masa? Ile wogóle ważysz? Ja jak zaczynałem ważyłem 68 kg przy 182 wzrostu i też byłem chuchrem. Wzmocnisz sie tam. A druga sprawa piszesz że masz słabe mięśnie karku...tam sobie je wzmocnisz szybko. Przecież nikt Cię nie będzie brał na ring narazie. Zaczniesz od treningów na workach,tarczach,z lustrem,zadaniówkach w parach itd. Moim zdaniem śmiało już teraz mozesz iść na boks. A nawet kiedy pojawią sie pierwsze sparingi,bedziesz dobierany z kimś o podobnej wadze do Twojej
 36. 2 punkty
  @Dobi to zależy od baby. Są takie, że jak je opierdolisz to zaraz się zaczną rzucać i pyszczeć jaki to Ty zły i niedobry i mizogin albo jeszcze coś innego. Krótko mówiąc nie dogodzisz, po prostu się nie da. Nic nie powiesz, to potem powie że ona idealna bo jej nie poprawiasz. Jak ją opierdolisz to jesteś gnój i w ogóle bo jak śmiesz ją poprawiać, przecież ona jest zajebista. Równie dobrze mógłbyś na rzęsach stanąć. Wyczyn niesamowity... no ale loszka by zauważyła, że stoisz na jednej rzęsie krzywo i już by zaczęła Ci dopierdzielać, że źle to zrobiłeś mimo że sama nie potrafi nawet 50% (optymistycznie) z tego
 37. 2 punkty
  Chyba: "Jeżeli nie jesteś w stanie znieść mnie kiedy jestem najgrubsza, to nie zasługujesz na mnie kiedy jestem w najlepszej formie"
 38. 2 punkty
  EuroCapo (bez skojarzeń - capo to po włosku głowa) zna eksperyment Calhouna i potrafi "łączyć kropki". Może dlatego wpuścili do zdegradowanej Kolonii "agresywne szczury"?
 39. 2 punkty
  Normalnie. To może dać pewne korzyści ekonomiczne. Może dać też straty. Chodzi o to, że raczej ciężko zaprzestać spożywania alkoholu i rząd to wie. A więc ludzie aż tak bardzo nie będą rezygnować. A jak nie będą rezygnować, to poniosą dodatkową opłatę, co da z kolei dodatkowe wpływy do budżetu. Rząd musi szukać dodatkowych źródeł dochodu ze względu na wydatki jakie ponosi (przede wszystkim 500 plus). Poszerza więc bazę podatkową oraz zwiększa stawki. Warto zauważyć, że w przypadku alkoholi prawdopodobny jest duży wzrost szarej strefy (bimber itp.), co może spowodować, że założone cele nie zostaną osiągnięte. Osobiście jestem bardzo ciekawy, jak rząd sfinansuje budżet w następnych latach - teraz było jeszcze trochę rezerw, całkowite zniszczenie OFE, środki ze sprzedaży częstotliwości LTE, bla bla bla i jakoś dali radę. Następne lata ciemno widzę. Coś czuję, że zadłużą oni Polskę bardziej niż to zrobiła Platforma.
 40. 2 punkty
  No to mamy juz stroje wyjsciowe na sadowa rozprawę
 41. 2 punkty
 42. 2 punkty
 43. 2 punkty
 44. 2 punkty
  Co za różnica czy panna 16 lat bierze po same kule kutasa kolegi z klasy czy gościa mającego 30 lat? W drugim przypadku mniejsze prawdopodobieństwo, że zajdzie w ciążę (większa dojrzałość i kontrola emocji u dojrzałego mężczyzny). Nie widzę w tym nic chorego, młode ciało z małym przebiegiem. Przecież nie spotykasz się z taką żeby porozmawiać to chyba oczywiste. A bić to sobie możecie co najwyżej głową w ścianę, aż zrozumiecie jak działa ten burdel.
 45. 1 punkt
  Ale nie będzie takiego szpanerskiego efektu. No i w końcu mamy prawdziwe MARKOWE perfumy - też zamawiam. Spryskam się, pojadę w sobotę na dyskotekę i wszystkie panny moje.
 46. 1 punkt
  Z Z Z Z - zwijaj się / zapij / zaruchaj (inne) / zapomnij To nie jest kobieta która nadaje się do jakiegokolwiek związku. Nikt nie jest w stanie jej okiełznać oprócz psychopaty. Byłem kiedyś w czymś podobnym i spierdoliłem z tego bagna jak najdalej bo wysysało ze mnie to tylko energię. Jeśli będziesz to ciągnął w nieskończoność skończysz u psychologa. A to jej ktoś taki jest potrzebny Zadaj sobie pytanie dlaczego tkwiłeś w takim związku i dlaczego wpadłeś w jej sidła. Odpowiedz sobie i nie popełniaj tego błędu nigdy więcej. Głowa do góry. Świat nie kończy się na zwichrowanej 31 latce. Od groma na tym świecie fajnych dużo młodszych samiczek ze zdrowszym mindsetem Powodzenia
 47. 1 punkt
  Niech jeszcze zabiorą nam paszporty jak za komuny, sprowadzą ukrainców i każą z nimi konkurować na stawce 5zł/h.... Do tego pobór i na front z Rosjanami... PO to było dno ale wybranie Pis to naprawdę jest dramat o którym nie zdajecie sobie sprawy...
 48. 1 punkt
  Jednej rzeczy mi tu brakuję-drążekbez tego raczej ciężko o rozbudowanie pleców i ogólnie dobrej sylwetki.Koszt zakupu max.50 zł(do 150 podwieszany do sufitu) ale warto je wydać.
 49. 1 punkt
  Dokładnie tak, poza tym, lesbijki często są bardzo ładne i pewnie chętnie na niego lecą.
 50. 1 punkt
  Ex już przed rozwodem mówiła, że chce, abym zniknął z życia córki. Chciała mieć ją tylko dla siebie. Obiecywała nawet, że zrzeknie się alimentów na dziecko, bylebym tylko zniknął z jego życia. Nawet prawo na to nie pozwala. Po tym, jak matka zaprowadziła ją do adwokatki, ex wysunęła naprawdę wysokie żądania dotyczące alimentów i twierdziła, że ojciec powinien spotykać się z dzieckiem przez 4 godziny w tygodniu w jej obecności. To jest chory człowiek. Widziała, jak córka reaguje na izolowanie jej ode mnie. Przez kilka tygodni przyjeżdżałem co drugi dzień. Zostawałem do momentu aż córka zasnęła... czasami się budziła z krzykiem "tata", "gdzie jest tata". Wtedy byłem blisko, przytuliłem się do niej, uścisnąłem dłoń i zasnęła. Ex ma to w dupie. Dla niej najważniejsze jest to, co mówi jej matka i adwokatka - dziecko ma nie mieć ojca! Z resztą ex mówiła o tym wprost: "Zuzia nie potrzebuje taty, bo ma babcię" - oczywiście chodzi o matkę ex. Takich akcji jest bez liku. Ten tępy mózg nie ogarnia, co się dzieje. Liczy się to, co mówi matka i adwokatka opłacona przez rodziców. Przez pewien czas miałem wątpliwości, czy uda mi się wyrwać córkę z macek ex i jej matki. Teraz nie mam żadnych. Wiem, że córka w pewnym momencie swojego życia sama powie wprost, że chce żyć z tatą. Tutaj jest traktowana poważnie. Wie, że może liczyć na pomoc taty w każdej chwili. Tata się o nią troszczy... Ex jeszcze o tym nie wie, ale niszcząc naszą rodzinę, tak naprawdę przesrała własne życie. Tutaj nie było syndromu małpy. Ona po prostu chciała żyć ze swoją matką, a że mąż jej nie akceptował i uważał, że matka wie najlepiej jak wychować dziecko, a nie babka - przestał się podobać "teściowej". Poza tym zięć nie jest frajerem, jak "teść". Ma własne zdanie. Wie, do czego dąży, jak ma wyglądać jego rodzina itp. Za jakiś czas napiszę na tym forum: "Moja córka mieszka ze mną!"
×