Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 19.12.2016 uwzględniając wszystkie działy

 1. 12 punktów
 2. 7 punktów
 3. 7 punktów
  Że z niejednego pieca chleb jadła
 4. 7 punktów
  Mi byla zona lizala rowka ciekawe co jej gach by na to powiedzial jakby sie dowiedzial :-)
 5. 6 punktów
  Witam panowie! Wstyd się przyznać ale mam burdel w praktycznie każdej dziedzinie mojego życia. Po książkach De Mello, Osho itd. niby jest świadomość, że są rzeczy ważne i ważniejsze, ale olewanie tego tutaj życia poszło jakby za daleko ;p Dlatego przysięgam przed Wami Braćmi, że się ogarnę! A więc przysięgam: - zacząć mała akcję no fap, bo wymknęło się to spod kontroli delikatnie; - przestać żreć słodycze, fast foody i inne tego typu gówna, dobrze by było odstawić pieczywo, ale z tym może być ciężko; - wytworzyć w sobie nawyk oszczędzania, - ogarnąć konkret samoocenę, bo pomimo wydaje mi się całkiem sporej świadomości, zawsze po 3-4 dniach wydarza się coś co mnie od pracy nad sobą odciąga; - wrócić do sportu, bo się trochę zapuściłem; - zrobić sobie totalnego offa od kobiet gdzieś tak co najmniej do wakacji; - ostatecznie przestać wierzyć, że istnieją gdzieś tam lepsze kobiety - przestać marnować czas na bzdury, a przeznaczać go na rozwój; - wytrwale walczyć o równouprawnienie naszych kochanych pokrzywdzonych i wszędzie dyskryminowanych pań ;> jak wojna to wojna - nigdy więcej nie dać się wtrącić w bycie orbiterem itd Dużo tego, pewnie większość to kwestia samooceny i rzeczy do przepracowania po prostu, ale samo spisanie tego dało mi większą motywację żeby ruszyć ;> Także, jeśli nie podołam to nie jestem godzien się nazwać prawdziwym stulejarzem Pozdrawiam!
 6. 6 punktów
  Niestety tego typu ludziom nic nie pomoże. Żadne argumenty na nich nie działają. Oni wiedzą swoje. Mają wpojoną przez media nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego. Nie jako polityka, ale personalnie, jako człowieka. Nienawidzą go, choć go nie znają. Według mnie to jest jakieś urojenie. Długo próbowałem tłumaczyć lemingom, że są głupi. Byli to głównie członkowie rodziny ex: - PO podniosła podatki. - To dobrze! Trzeba dbać o budżet! - Dzięki wspaniałym rządom PO dostałeś niższą podwyżkę emerytury niż jeszcze rok temu. - No i bardzo dobrze! Byle by ten Kaczyński nie rządził. - Dobra, przekonaj mnie, że PO to dobrze rządzi i powinienem ich popierać. - Bo Kaczyński.... - Nie mówi o Kaczyńskim! - Bo PiS.... - Nie mów o PiS ani Kaczyńskim. Powiedz, co PO robi dobrze. - Yyyy... Tak wygląda rozmowa z lemingami. Żadnych argumentów. Nawet nie wiedzą, co się dzieje na świecie i w Polsce, ale nienawidzą Kaczyńskiego i tyle. Teraz każdy kto może ciągnie kasę z programu 500+, a jak urodzi mu się dziecko, to leci po becikowe. Nie przeszkadza im, że wprowadził to PiS
 7. 5 punktów
  To nie jest do końca tak. Zapomniałeś dodać jedno słówko. Jest bardzo ważne i brzmi: dzisiaj. Kiedyś kobieta znała swoje miejsce. Od małego była uczona, że ma słuchać męża i zajmować się domem. Kurestwo było społecznie piętnowane, religia i generalnie cała kultura, czyli wszystko to co dzisiaj nazywamy matrixem, działało na korzyść rodziny i długotrwałego związku. Wtedy facet miał silniejszą pozycję i w naturalny sposób sam z siebie zachowywał się jak trzeba: miał bardziej wyjebane, nie dopuszczał baby do ważniejszych spraw, jak mu się coś nie podobało to robił awanturę, czasem przypierdolił (ostatniego nie pochwalam) - i tak zapewniał samiczce zdrową dawkę emocji. Hipergamia samic była w dużej mierze zaspokojona, bo kiedyś każdy facet miał więcej praw i był w oczach społeczeństwa kimś ważniejszym od samicy. Kobieta samotna nie znaczyła nic. Stara panna po 30 była w opinii ludzkiej takim przegrywem jak dzisiaj 40-letni prawiczek. To jeszcze po części działało w pokoleniu naszych rodziców. Dzisiaj wiadomo: mózg mamy rozjebany lewacką popkulturą, samice jeszcze bardziej, i zamiast z samą babską naturą musimy jeszcze się szarpać z chorymi wzorcami z mediów. Dlatego żeby stworzyć normalny związek trzeba kombinować, aktorzyć i się wysilać tak jak Bracia piszą. Zauważcie: żeby robić lasce ten cały roller coaster emocjonalny to facet musi być zmienny, wymyślać problemy z dupy, mnożyć sprzeczności i znaki zapytania, działać nielogicznie. Słowem: zachowywać się jak kobieta! To dla nas nienaturalne... Na dłuższą metę normalnemu chłopu siądzie psycha. Czy warto tak się poświęcać dla dobra swoich dzieci? Sami se odpowiedzcie. To pojebane czasy i tylko pojeby przetrwają.
 8. 5 punktów
  Moim zdaniem wszyscy ze sceny politycznej robią dokładnie to samo, strategia "dziel i rządź" jak widać ciągle się sprawdza. I z całym szacunkiem ale Marian Kowalski robi dokładnie to samo. Przykład w materiale @BigDaddy około 5.30 co to wogóle za pytania czy ktoś był na "pierwszym Jarocinie", co to ma do rzeczy? Wprowadzanie kolejnych podziałów, szufladkowanie ludzi ze względu na uczestnictwo w różnych wydarzeniach, zamiast tego jakim jest człowiekiem i co robił. Prawda jest taka że nie ma różnicy czy PIS czy PO, czy SLD, czy nowoczesna. PIS wprowadził 500+ czyli kupił obywateli za ich własne pieniądze. PO podniosło podatki. PIS też je podniesie tylko w formie której nie będzie widać na pierwszy rzut oka, nowa akcyza na samochody, abonament przy rachunku za prąd, zamrożenie pieniędzy stacji paliwowych - odbiją to sobie na klientach. A co będzie dalej? Poucinają wydatki na edukację, służbę zdrowia, służby mundurowe, cokolwiek, podniosą opłaty skarbowe, cokolwiek - ludzie łykną wszystko byle pensja im nie zmalała. Nie ma więc sensu zmieniać świń, tylko zabrać im koryto. Nie chcę wyjść na KUKIZ-owca ale moim zdaniem to była jedyna szansa na jakieś zmiany w tym chorym systemie, bo ich głównym postulatem była zmiana konstytucji i wprowadzenie JOW-ów. Dodatkowo wyniki referendów powinny być obligatoryjne dla rządzących, a obywatele powinni mieć możliwość odwołania posła z danego okręgu właśnie w drodze lokalnego referendum rozpisanego po zebraniu podpisów np. 20% wszystkich uprawnionych do głosowania w danym JOW-ie. Teraz obywatele nie mogą zrobić nic, mogą iść na manifestację przejętą zawsze przez jakąś opcję polityczną i podrzeć ryja. Może rzucić cegłą. A to powinno być proste: [dowolny polityk]- skłamałeś, nie głosujesz tak jak chcemy, robisz jakieś wałki, więc pokazujemy Ci faka i wylatujesz z sejmu i żaden Kaczyński Ci nie pomoże. Dodatkowo konstytucyjny zakaz zadłużania przyszłych pokoleń.
 9. 4 punkty
  Tak odnośnie poglądów politycznych i kobiet... Nigdy nie umowie się z kobietą, która popiera PO, partie z kropką, PSL czy SLD. Nie godzi nawet o poglądy polityczne, ale o prawdziwą głupotę takich ludzi. Ze zwolennikami PiS, Kukiza, Korwina czy Narodowców można porozmawiać. Oni potrafią uzasadnić, dlaczego popierają tę, a nie inną partię. Oczywiście nie wszyscy, ale myślący ludzie są w większości. W przypadku zwolenników pozostałych partii najczęściej powtarza się argument: "... bo Kaczyński". Nie mają żadnego argumentu na poparcie swoich wyborów. Wszystko opiera się na nienawiści do tego "średniego Kaczyńskiego". Zwolennicy SLD twierdzą, że ta partia dba o robotników i komuna była dobra. Ci, którzy popierają PSL najczęściej myślą, że ta partia działa w interesie rolników. Jak ktoś jeszcze chodzi na marsze KOD, feministek i innych oszołomów, to nawet nie chce mi się z nim rozmawiać, bo nie ma o czym.
 10. 4 punkty
  Tu też jest źle. Przynajmniej w stolicy, gdzie mieszkam. Niestety, ale tutaj rządzą korporacje i wychowanie pod nie (uniwerytety ekonomiczne), a tam swoje mądrości wszczepiają autorytety (szefowie, wykladowcy, politycy). Baaardzo duża większość korpoświata to rasowi KODziarze... Także młodzi. Ludzie po prostu przestają mysleć samodzielnie, a łykają jak pelikany to co dostają. Kwestia tylko w jakie środowisko trafią. Szczególnie narażeni są przyjezdni, którzy dostali pracę w korpo. To jakby samego Jezuska za bosą stópkę złapali. I naglę stają się nowocześni, proeuropejscy i lewacieją.
 11. 4 punkty
  ''Roztrząsając sprawy tego kraju na które i tak nie mam wpływu''
 12. 4 punkty
  @ajland zainteresuj się tematem epigenetyki. I mam dla Ciebie ciekawy cytat:
 13. 4 punkty
  @szuta możesz spokojnie założyć, że jak wskażesz na ulicy dowolną i w miarę atrakcyjną laskę, to robiła z facetami już wszystko.
 14. 4 punkty
 15. 3 punkty
  Żona przyjaciela wrzuciła na Pejsbooka fotki z udziału z ostatnich demonstracji KODu. Mało tego że tam była, to jeszcze zamieściła na FB pełno fotek, jak się obściskuje z Kijowskim, Nitrasem i innymi znanymi aferzystami i mendami z PO... Moim zdaniem to jest obciach i wstyd gorszy od wszystkiego... Nie mieści mi się to w pale, jak można być taką idiotką... Wolałbym kurwa z Rydzykiem fotkę, niż z kimś z tej bandy. Ja rozumiem, że komuś może się nie podobać PiS, obecny rząd itp. Spoko... Ale kurwa łazić na demonstracje KODu , tej Targowicy naszych czasów...? I jeszcze wrzucać to do sieci ? No i kusi mnie, żeby to skomentować na jej profilu...tylko, czy mi to coś da, oprócz zrobienia sobie śmiertelnego wroga ? Niby trzeba uświadamiać ludzi, że są zmanipulowani (u nich TNV24 od rana do nocy leci, non-stop! ) , ale czy cokolwiek trafi do takiej osoby ?
 16. 3 punkty
 17. 3 punkty
  Ale co? Odbija sie jej po wczesniejszym samcu? I to czujes? Czy ma jakies znamiona po nim w buzi? Nie czaje bazy.
 18. 3 punkty
  Daj jej wylizać swoje kakao i będziecie kwita Ps. Straszny zbok sie ze mnie zrobił... Edit: och! doczytałem, ze juz o lizaniu dziupli bylo... nieważne. I tak sie wypnij, niech liże.
 19. 3 punkty
 20. 3 punkty
 21. 3 punkty
 22. 2 punkty
  w razie problemów nie brać ze sobą kobiety, chyba, że jako towar wymienny
 23. 2 punkty
  Właśnie przyjechałem z Ostrawy ze świeżym kilogramem Vesuvitu, wychodzi taniej niż w Cieszynie bo nie całe 500kc czyli koło 80zł ( w Cieszynie 100). Teraz poluję na Remingtona , najlepiej jakby był z Uberti ale z Pietty w ostateczności też może być choć podobno jakość gorsza. Ciekawe jakby kupić kilka bębnów ,załadować prochem i ołowiem i zalać np. parafiną od góry żeby przechowywać przez dłuższy czas jako rezerwa bezpieczeństwa ?
 24. 2 punkty
  Z tego co się orientuję to masz za pewnie obsesję na punkcie czystości. To się leczy wiele lat u psychoterapeuty. Czeka się długa droga do wyleczenia. Jest to choroba psychiczna. Ale wiesz co pocieszę cię. Jeśli ona mówi prawdę nt. tych przygód z ex to wiedz, że ona robiła o wiele ciekawsze rzeczy niż połykanie spermy . Skoro typ był takim seksoholikiem to pewnie rimming, pissing oraz czekoladowy szejk był na porządku dziennym. Jeśli nie wiesz co to jest do sobie zobacz i potem się zastanów czego oczekujesz od siebie i od niej. Skoro tak się jej brzydzisz albo tego zbliżenia to przynajmniej tego nie okazuj bo możesz skrzywdzić niewinną dziewczynę co po prostu lubi się zabawić. Jeszcze w kompleksy ją wpędzisz i po co jej to. Moja rada to pogadają z nią otwarcie czy to lubi. Wyłóż karty na stół i tak nie widzę przyszłości waszej relacji skoro tak się brzydzisz połykania spermy. To chyba dobrze, że chce połykać. Po co ma się marnować.
 25. 2 punkty
  To jest dobre, poszukaj najbliższej przychodni, szpitala albo dowolnej placówki: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/PrzychodnieSpecjalistyczne Ja wpisałem ogólnie: Leczenie psychiatryczne, województwo mazowieckie, bez powiatu, trochę wyszło. Dobra ta wyszukiwarka jest. Gwarancji na to, że przestaniesz mysleć żaden specjalista psychol nie da. Gwarancję to możesz dostać na toster, ale zawsze można spróbować.
 26. 2 punkty
  @kootas czy to Ty na tym zdjęciu?
 27. 2 punkty
  @GluX pewnie, Poznań jak najbardziej bo blisko, można będzie pomyśleć nad jakimś mini zlotem ;>
 28. 2 punkty
  Oj tam inni mają gorzej
 29. 2 punkty
 30. 2 punkty
  W świecie gdzie nie ma normalnych kobiet! Nie będzie normalnych facetów! Suki niech zaczną od siebie!
 31. 2 punkty
  Tyle, że to nie jest takie proste. Wczoraj wywaliłem sporo znajomych z FB, którzy mnie zalewali informacjami politycznymi ( z obu stron). Dziś w pracy męczą mnie także... Nie jest łatwo utrzymać ten dystans, pracując i żyjąc między tymi "baranami". Póki co, założyłem słuchawki, oświadczyłem, że nie chcę w ogóle tego słuchać. Niestety ten kraj naprawdę podzielił się na dwa obozy. Niczym w tej piosence Lady Pank. Iście, prorocza piosenka!
 32. 2 punkty
  Też widziałem to w czwartek , 2d napisy oczywiscie .Tak na 4 oceniam . Ale fakt czas szybko zleciał . Wkurwiało mnie to , że po raz kolejny główny bohater to oczywiście laska w otoczeniu "ciapatych "(chyba jestem już skażony ). Efekty fajne , nawiązania do reszty trylogii wg. mnie w sam raz .Nie ma się co czepiać o scenariusz i logikę bo wiadomo to ma być ROZRYWKA. Ale w miarę to spójnie wszystko wyszło . Ciekawe jaka będzie następna historia . Może jak Han staje się posiadaczem Sokoła? He ciekawe. P.S. 90% widzów to kolesie ok 40 i po . Tak jak ja.
 33. 2 punkty
  @Przemek1991 dzisiaj zachowujemy się jak pizdy bo nie mamy luzu. Spinamy się o wszystko, bo propaganda tzw. równouprawnienia i feminizmu, cała kultura i prawo działa na niekorzyść białego heterosexualnego mężczyzny. Kurestwo i zdrada kiedyś było dla kobiety wstydem, dzisiaj są wilnością. Dzisiaj się facet boi "stracić" resztki tego co ma, a ma tylko łaskawy dostęp do cipy i więcej żadnych praw. Dlatego się boimy traktować kobiety z pozycji dominującej. I musimy się tego uczyć. To co dawniej było naturalne dzisiaj przychodzi nam z najwyższym trudem. Nie znamy już zasad gry. Nie mamy właściwej samooceny ani podejścia do kobiet, wszystko musimy świadomie poznać i w sobie wyrobić. @Brat JanTo znam z doświadczenia u siebie w rodzinie. Ojciec tak sobie radzi z matką i rzeczywiście wkurwiało mnie to nieraz kiedy byłem młodym, białym i zielonym w sprawach damsko-męskich rycerzem. Czasami nawet ojciec tłumaczył że tak trzeba, bo kobiety lubią się kłócić dla sportu. Ja wtedy nie rozumiałem i mu nie wierzyłem. Dopiero jak zacząłem czytać o uwo, a dużo później posłuchałem Marka i trafiłem na forum, to zacząłem jarzyć. Myślałem że jest dziwny, a jest po prostu mądry. Nie mówię tu oczywiście o awanturach w stylu darcie ryja, bluzganie, bicie i rzucanie meblami. Żadnej patologii i przemocy. Wszystko wśród kulturalnych, wykształconych ludzi. A co właściwie? Ot - droczenie się, przedrzeźnianie, celne riposty w stylu "sąsiad ma ładny samochód? - to idź do sąsiada" , dziecinne zaczepki jak w podstawówce, czasem jakieś fochy z jego strony, "obrażanie się" z byle powodu. W cięższych przypadkach wyjście bez słowa na cały dzień (hobby). Oto arsenał środków, z którego można korzystać. Oczywiście dzieciom to trochę mąci w głowie, ale jak widać rodzina istnieje, jest po swojemu szczęśliwa na ile to możliwe, nikt nie ma z nikim kosy, wszyscy jesteśmy normalni. Na pewno lepsze to niż rozwód, zdrada albo alkoholizm. No ale rzecz dotyczy pokolenia rodziców, i ja nie gearantuje że takie niewinne sposoby dadzą dzisiaj efekt. Na pewno nie na zjebane księżniczki i nie na laski o smv większym lyb równym naszemu
 34. 2 punkty
  Zacne postanowienia, rozbij to wszystko na części pierwsze i co ważne, nie skupiaj się na raz na wszystkich celach. W tego typu postanowieniach fundamentem jest konsekwentne działanie i wytrwałość.
 35. 2 punkty
 36. 2 punkty
  @Dobi Zgoda. Moja przy pierwszym boyfriendzie robiła wszystko by on zastąpił mnie. To był 'nowy tatuś' pełną gębą. Brał je za ręcę, odbierał z basenu, zawoził do szkoły. Gość duży, ale bez jaj. Szybko to się skończyło, bo 1) zamieszkał u niej 2) jeździł jej samochodem, 3) zarabiał kilka razy mniej niż ona, a był totalnie bez jaj, więc... Nowego boyfrienda nie znam. Ale zgodzę się też ż @Normalny że branie laski, która ma 3 dzieci (nie kurwa 1-dno, nie kurwa 1-dno 17 letnie), ale troje małych <10 lat, to SAMOBÓJSTWO. Ona myśli, że on będzie płacił na te dzieci? Wyobraźcie sobie, ona + 3 dzieci, on + 1 jego - to od razu trzeba duże mieszkanie kupić, duży samochód... GÓWNO a NIEREALNE. I tę kasę on będzie musiał wydać - więc albo chłop tego jeszcze nie wie, albo uważa że ona za to zapłaci. A JA NIE WIDZĘ by kobieta 40 letnia z 3-jką dzieci, płaciła cokolwiek za NOWEGO BOYFRIENDA... więc zakładam, że się zjebie za 2-3 miesiące jak gość przekona się w jakie gówno wdepną. Cuż teraz bzyka, i teraz 'motylki'.. No chyba że zawsze 'marzył by mieć dużą rodzinę', ale to do czasu aż będzie musiał płacić - taki romantyczny tekst, który kurwa nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością. Albo bogaty z domu - to tym bardziej, wziąłby młodszą bez zobowiązań. Jak dla mnie, to w tym wieku 38+ kobiety wybierają gości, omamiają.. zwykle takich którzy nie potrafią sobie innych panien przygruchać, i którzy są wyposzczeni... a one jak te modliszki.. powoli, powoli... i jeśli gość jest głupi, to się żeni.. a potem... wiemy co jest z forum ;)) :)) szkoda tych co się nie uczą :)) :)) @Normalny a jak myślisz. Dziecko by faceta związać. Tylko, bo inaczej w każdej chwili może odejść. Jak wiemy dziecko też nie stanowi problemu, ale zawsze trudniej. A jak jest prawdziwy ojciec dzieci, który chce być z nimi, to ten nowy boyfriend ma na prawdę trudno. CHoć to zależy od dzieci. Ja mam taki obraz gościa, co to dziećmi nowej panny się zajmuje.. tylko kurwa co to za gość. Gdzie jego jaja. Nie dość że zrezygnował z własnego rozwoju i spokoju, to zajmuje się panną, to bawi jej dzieci... no typowy szybki kurs na pantoflarza.. a jak ona zobaczy że on poświęca czas po pracy na jej dzieci, to już 0 emocji, to już przestanie ją rajcować... miałem taki case w rodzinie, wiem jak to wygląda.. to taki nowy boyfriend, a bardziej opiekunka. A z opiekunkami się nie bzykamy... (znaczy one Scalone. Nie wal posta pod postem Rx
 37. 2 punkty
  Jest ciekawa strona w polskich internetach: http://boungler.pl/ Warto poczytać, szczególnie forum. @Chrumkacz Pozwolenie na broń dobra rzecz, ale w razie jakichkolwiek większych rozrób w kraju przyjdzie wojsko/milicja/policja i Ci ją zabierze do depozytu/skonfiskuje, albo sam będziesz musiał w te pędy popindalać z Glockiem czy innym AKMS do najbliższego posterunku policji. W stanie wojennym tak było, więc czemu w przyszłości mieliby tego nie powtórzyć? Władzuchna wie, że masz i władzuchna jednym zarządzeniem może kazać zdać broń w ciągu 24h do depozytu. Czarnoprochowce to inna rzecz. Legalne, trochę więcej zabawy z ładowaniem, ale w razie potrzeby również mocno skuteczne. Kiedyś się tym przecież zabijali. Największym plusem tej broni jest brak jakichkolwiek pozwoleń. Idziesz do sklepu i kupujesz. Jak nie chcesz na siebie (wypisują fakturę imienną), to przecież można to załatwić w inny sposób. Koszty wcale nie są takie duże. Za rewolwer ok 1400zł + akcesoria i masz wszystko, czego potrzebujesz. Koszty amunicji nawet mniejsze niż w najpopularniejszym Glocku 9x19. Nie potrzebujesz szafy, badań, wizyt dzielnicowego, możesz strzelać na prawie każdej strzelnicy otwartej. Strzelcy czarnoprochowi są trochę inaczej traktowani - zarządca strzelnicy wcale nie pyta czy masz kurs prowadzącego strzelanie, patent czy jakieś inne papiery. Wpłać kasę za pobyt na strzelnicy, wpisz się do książki i możesz strzelać. Nawet samemu
 38. 2 punkty
  Pełna zgoda. Poznałem ostatnio w klubie dwie urocze kobiety. Obie inteligentne, jedna pracująca na uczelni, z rozbrajającym uśmiechem. 30 lat. Cud, miód. Gadaliśmy ze 2h. W pewnym czasie pytają się mnie czy byłem mężem, czy mam dzieci. Po czym jak zobaczyły że jestem znowu singlem, to było ok. Choć jedna stwierdziła, że nie rozumie facetów, bo była w 'długim związku' 4 lata, i facet ją zostawił rok temu, i ten facet za tydzień się żeni. Choć jak był z nią to nie chciał ślubu.. i dla niej to załamka. Bo całe 4 lata zainwestowała, liczyła na więcej, a tu... proszę taki klops. I teraz znowu musi szukać, i.. co ciekawe wie, że już ma 30 lat, a nie 26 jak wcześniej, więc już trudniej. A wymagania rosną.. no i świadomość że może zostać zawsze zostawiona... to było widać na jej twarzy. Ona najchętniej od razu by wyszła za mąż, jej czas testowania nowego faceta się bardzo skrócił. I tu wracam do moje ex, bo na podstawie tego doświadczenia z tymi 30-tkami, patrzę na moją ex która ma 40-lat, i w okresie niecałego roku, przerzuciła już dwóch nowych boyfriendów. I etap sprowadzania nowego do domu do dzieci, to już teraz kwestia 1-2 miesięcy od poznania gościa. A robi to po to by zobaczyć, czy nowy boyfriend zakumpluje się z naszymi dziećmi, no bo bez tego.. byłoby jej ciężko. A w zasadzie 'test dzieci' to taki test ostateczny. Jak jest na tak, tzn. gość nie odrzuca dzieci (naszych / jej) to może z nim iść na całość. Dla mnie to za szybko. Kurde, jestem facetem i wiem co umiem nakłamać, nagadać kobiecie by się z nią bzykać. Widzę jak one nielogiczne są.. a jak pobzykałbym tak 3-4 miesiące, to zaczynam widzieć inne rzeczy i wtedy dopiero oceniam czy to ma sens na dłużęj, czy nie.. stąd test ex w postacie 1-2 miesięcy to nadal 'motylki u niej' a u faceta 'fajna nowa cipka' i tylko tyle. Mam więc jej za złe, że tak szybko sprowadza gości do domu, bo robi wodę z mózgu dzieciom, pokazuje złe wzorce, itp. Przynajmniej według moich wartości. Znam wiele dojrzałych kobiet, które nowego boya pokazują dzieciom po 6-12 miesiącach znajomości, gdy się na prawdę przekonały.. nie wcześniej.. widać moja ex to jakiś ciekawszy model..
 39. 2 punkty
 40. 2 punkty
 41. 2 punkty
 42. 2 punkty
  Stąpasz bo bardzo kruchym lodzie, to doświadczona rozwódka i do tego starsza od ciebie, lepiej uważaj. Możesz sobie jej tłumaczyć do woli, ona i tak tego nie przyjmuje do wiadomości, ma zupełnie inny plan w stosunku do ciebie. To ty jesteś dla niej "królikiem" do ustrzelenia, dlatego uważaj. Oby nie skończyło się na oskarżeniu o gwałt, jak wszelkie inne środki zawiodą. Tak więc siedzisz Przemko na beczce prochu. Jeśli 1991 z twojego nick'u to twój rok urodzenia, to zapewniam cię, że jesteś dla niej (w jej opinii) durnym młokosem nic nie więdzącym o życiu. Dlatego ma plan rozgrywania cię na drobne, ostrzegam.
 43. 2 punkty
  Trochę odświeżę temat. Długo się zastanawiałem, dlaczego polki są tak popierdolone. Szukałem informacji, analizowałem ich postępowanie, obserwowałem rodzinę i znajomych... W różnych analizach bardzo często pojawia się temat wojny. W tym czasie bardzo wielu mężczyzn zginęło i to kobiety musiały przejąć ich rolę w społeczeństwie. Wiele dzieci było wychowywanych bez ojca i nie poznały żadnego męskiego wzorca. Następnie zakładając własne rodziny, powielają schemat rodziców, a raczej matki. Takie rzeczy potrafią się ciągnąć przez wiele pokoleń. To nie jest tak, że jeśli babcia nie szanowała dziadka, to wnuczka z pewnością będzie inna, bo to było dawno i są inne czasy. Postępowanie tej babci obserwowała matka, która powielała je. Następnie swoją matkę obserwowała ta wnuczka. Kiedyś sądziłem, że skoro kobieta była wychowywana bez ojca, to sama będzie dbać o swojego męża i nie dopuści do tego, aby dzieci przeżywały to samo, co ona. Wydawałoby się, że to logiczne. Otóż nie! Kobieta wychowywana bez ojca wie, że matka sama potrafiła zadbać o rodzinę, a skoro ona sobie poradziła, to najwyraźniej ojciec nie był w ogóle potrzebny. Ona idzie tą samą drogą. Nie szanuje w ogóle swojego męża (jeśli go ma), nie docenia, bo dla niej mężczyzna nie istnieje. Nie ma żadnych skrupułów, aby w przypadku rozstania pozbawić dzieci z dnia na dzień ich taty. W końcu mężczyzna jest niepotrzebny, prawda? Kobiety z jej rodziny udowodniły całemu światu, że doskonale radzą sobie bez niego, więc po co dzieciom tata? - One też go nie potrzebują! Analizując ten temat można dojść do wniosku, że rola mężczyzny była marginalizowana przynajmniej od zakończenia wojny. W roku 1964 wprowadzono KRiO, który przypieczętował ten fakt. Według różnych źródeł (niestety nie udało mi się odnaleźć oficjalnych danych, ale nie mam powodu, aby sądzić, że te informacje są nieprawdziwe) i informacji uzyskanych od ludzi starszego pokolenia wiadomo, że do momentu wprowadzenia KRiO dzieci praktycznie zawsze były wychowywane przez ojców. To ojciec zapewniał źródło utrzymania rodzinie i logicznym było, że on jest w stanie utrzymywać dalej dzieci. Oczywiście skala rozwodów była nieporównywalnie mniejsza niż obecnie. Rozwód, to było coś złego. Człowiek po rozwodzie był traktowany przez rodzinę i swoje otoczenie jak ktoś gorszego sortu. To był wstyd nie tylko na osoby, która się rozwodzi, ale przede wszystkim dla najbliższej rodziny. Po wprowadzeniu KRiO rola kobiety urosła do niewyobrażalnych rozmiarów. Dzieci praktycznie zawsze trafiają pod opiekę kobiety, a ojca skazuje się na płacenie alimentów, właściwie uniemożliwiając mu realny wpływ na wychowywanie dzieci. Brak ojca w życiu dziecka jest dla niego katastrofalny w skutkach. Pewne rzeczy są widoczne natychmiast, inne ujawniają się w dorosłym życiu: problem w relacjach międzyludzkich, wycofanie, trudność w nawiązywaniu trwałych relacji, brak wiary w siebie, brak szacunku do innych. Kobiety wychowywane bez udziału ojca mają wtłaczane do głów od małego, że wszystko im się należy, że wystarczy być ładną i znaleźć bogatego mężczyznę, aby ułożyć sobie życie... tak, jak zrobiła to mamusia. Z własnego doświadczenia wiem, że najbardziej popierdolone są te kobiety, które były wychowywane bez ojca lub jego rola w życiu rodziny była przez matkę marginalizowana. Jeśli ktoś w ogóle myśli o jakiejś poważnej relacji z kobietą, to szczerze radzę - przyjrzyjcie się jej rodzicom. Ważny jest sposób, w jaki rodzice odnoszą się do siebie, czy matka liczy się ze zdaniem swojego męża, czy dba o niego, czy go szanuje. Wiele rodzin potrafi dobrze grać, o czym pisałem w jednym z tematów, dlatego trzeba być szczególnie uważnym. Dalej powinno się analizować, jaki mają stosunek do dziadków. Jeśli kobieta nie szanuje swojego męża, to automatycznie wpaja swoim dzieciom nienawiść do jego rodziców. Zatem jeżeli kobieta nie lubi dziadków od strony swojego ojca, to coś jest na rzeczy. Dalej należy sprawdzić, czy rodzice wybranki mają znajomych, z kim się spotykają/przyjaźnią. Jakie mają relacje z rodzeństwem i resztą rodziny. Czy jeżdżą na obiadki tylko do rodziców matki wybranki, czy do rodziców ojca, a może rozkładają to po równo? Dobrze jest wiedzieć, jaki jest majątek rodziny. Nie chodzi o ewentualne korzyści z tego płynące, ale dobrze jest wiedzieć dzięki komu rodzina zawdzięcza to, co ma. Jeżeli okaże się, że na wszystko zapracował ojciec wybranki, to należy pamiętać, że ona będzie oczekiwać tego samego. To tylko kilka przykładów. Wyszedł tego dość długi post. To chyba nadaje się na osobny temat, wymaga jednak dopracowania i uporządkowania. Mam nadzieję, że trochę zaciekawiłem Was tym tematem
 44. 2 punkty
  Panowie, Nigdy nie zapomnijcie o jednej rzeczy. Istotnej. Po okresie zalofciania i motylków - kobieta w związku z Wami jest jak krzywe zwierciadło, które doskonale odbija obraz nas samych. Pewnie zastanawiacie się, czemu krzywe? Prosta sprawa, odbija ono nierównomiernie. Wasze zalety i umiejętność życia z kobietą - odbija w normalnej proporcji 1 do 1. Wasze wady oraz nieumiejętność postępowania z kobietą - odbija powielone razy 2 czy nawet razy 3. Chcesz wiedzieć jak potrafisz żyć z kobietą i czy dobrze z nią postępujesz? A przejrzysz się w niej jak w lustrze ! Przy czym największym zmitologizowaniem XX i XXI wieku jest bajka, że związek miłosny z kobietą jest jak obsługa automatu vendingowego - wrzucasz miłość, zaangażowanie, poświęcenie, bycie pomocnym 24/h na dobę, poczucie bezpieczeństwa - a owa 'maszyna' w zamian daje z siebie miłość, zaangażowanie, bliskość i seks. Tak! To nie pierwsza, druga czy trzecia babka, z którą byliśmy była powalona - tylko my schrzaniliśmy robotę. Bo albo daliśmy ciała i związaliśmy się z babką, która od początku nie rokowała (furiatka, borderka, depresyjna 'ratuj mnie permanentnie, rycerzu! Bo się potnę!') czyli należy nam się czerwona kartka - albo nieumiejętnie kontrolując, zakreślając granice i wymagając - nie potrafiliśmy utrzymać w ryzach jej 'kobiecości' - hipergamii, dziecinnych zagrywek, niestabilności, rozkapryszenia, shit testów i pozwalania sobie na coraz więcej. Czyli, no powiedzmy to sobie szczerze, kolejna czerwona kartka dla nas. Jeśli pozwala na to nastolatek czy chłopak 20+ to jeszcze ok, rozumiem, on się uczy. Ale doświadczony 30+ czy znający zasady gry i obcykany życiowo 40+ - ooooo, to już jest słabo. Lustro, Panowie Bracia. Po prostu krzywe lustro. S.
 45. 1 punkt
  Lekkie obtoczenie/skrawanie wylotu lufy od środka dla poprawienia celności.
 46. 1 punkt
  Zabawę sobie robią - a głupole sędzią przed tv i się podniecają. Teraz twierdzą, że i w Święta będą protestować. Ech ...
 47. 1 punkt
  Zasmucę Cię Bracie, tu nawet nie chodzi o Twoją pannę, a ogólnie o kobiety. Będzie Ci bardzo ciężko znaleźć niewiastę, która nie trzymała w ustach dużych obiektów Tak to już jest, gdy dwoje ludzi uprawia seks. Nie wiem, dlaczego dla Ciebie to jest takie nienaturalne ? Ty nigdy nie dotykałeś części intymnych innych kobiet ? Nie lizałeś rozkosznych zakamarków ? Nie wkładałeś paluszków między kobiece nogi ? Nie rób z siebie cipeusza, tylko zaakceptuj fakt, że taka jest nasza ludzka seksualność.
 48. 1 punkt
  Mężczyźni mają kłopoty z kobietami, bo interesują się one zbyt wieloma rzeczami, zamiast myśleć tylko o domu. Jeśli potrafi się je wychować tak, by siedziały w domu, nie będzie z nimi kłopotów. Al Capone
 49. 1 punkt
  @Subiektywny słusznie prawi, a ja to widzę tak: kobieta JEST bezwolnym zwierzątkiem sterowanym przez nasze zachowania. Ale kiedy nasze zachowania są niewłaściwe, to sterować zaczyna teściowa, koleżanki, telewizor, a na końcu - gach To zależy od tego jakie masz wymagania. Jeżeli właściwie trzymasz ster, to samica będzie je spełniać. Jeśli wymagasz od niej tylko sexu, to będziesz go miał. Pamiętaj tylko, że w pakiecie może być trochę więcej, np. gotowanie, dbanie o dom, zajmowanie się dziećmi, zmywanie naczyń, a w niektórych przypadkach nawet... przekonujące udawanie inteligentnej i ciekawej rozmowy Zależy czego wymagasz.
 50. 1 punkt
×