Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/28/20 in all areas

 1. 14 points
 2. 11 points
  Stawiasz kobietę na piedestale, więc konsekwentnie lądujesz w kanale. Gdy okazujesz żeś pełen zazdrości, dla niej oznaką to jest Twej słabości. Jak Twoja myszka ze swym eksem majluje, jest to oznaką, że Cię nie szanuje. W życiu miłosnym tak już to bywa, zależy Ci bardziej, więc ona wygrywa. To co mówiła, to nie bierz do siebie, każda z nich gada to samo, w potrzebie, żeś nie dojrzały, nie mądry ananas, by tylko winę zwalić gdzieś na nas. Niech ta przygoda będzie nauczką, jeszcze nie jedną zadziwią Cię sztuczką. Dziś mówi, że kocha, jutro odchodzi, pojutrze z badbojem swe dziecię płodzi, za tydzień wraca, i prosi o szansę, ze swoim w brzuchu małym szympansem. Podstawa, to do nich się nie przywiązywać, jak są krzywe akcje, to zaraz spływać, postawić żagiel, dać ponieść się fali, i swojej myszce pomachać z oddali. Usiąść wygodnie, przy sterze, okrakiem, pomachać z oddali, tak zwanym 'fakiem'.
 3. 10 points
 4. 10 points
  A tobie się znowu leki skończyły? Idź spać a nie na forach shitpostujesz ty rekinie filozofii.
 5. 9 points
  Lepsze jak za gnoja odwozisz koleżankę a ona pyta czy wpadniesz do niej na kawę a Ty odpowiadasz, że nie pijesz kawy. Także tego no.
 6. 9 points
 7. 9 points
  ----------------- Dodatkowo: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/01/WU7XsSdbRY9X4HvekiAJS7BqupsfjdSi.mp4
 8. 8 points
 9. 7 points
  Dokładnie. Moja druga żona jako zagorzała lewaczka i feministka w momencie gdy jej wybił zegar poznała mnie i imponowałem jej swoimi poglądami i konserwatywna postawą. Bo tylko z takim samcem można mieć dziecko. A potem poszło w krzaki. Ze wspomnianą w wątku dziewczyną po próbie jej powrotu i ognistym weekendzie zrobiłem jej dzisiaj shit-test. Powiedziałem że jestem już zarejestrowany na wazektomie i że tak ustalaliśmy wcześniej że nie chce dzieci. Efekt : pokłóciła się o byle pierdołę i zablokowała mnie w 5 min. A wczoraj jeszcze tak bardzo mnie kochała
 10. 6 points
 11. 6 points
 12. 6 points
  Pojęcie samca alfa staje się tak oklepane i nic nie warte na tym forum jak "borderline". Z wielu opowieści zamieszczanych przez użytkowników wynika, że jak już ich partnerka rozedrze gębę, bo skarpetki facet zostawił na kanapie to już jest borderka i "bracia co z nią zrobić?" Podobnie z samcem alfa, niektórym za mocno wjechało to określenie i myślą że jak mają bluzę dresową z pitbulem, przeklinają, nie płacą za pannę w kinie albo mają kawałek firmy, pasek z klamrą Armani i sekretarkę na zawołanie to już są alfami. Ludzie! Nie dopasowujcie na siłę wiedzy i doświadczeń z forum do swojego życia!
 13. 6 points
  Nie do końca. Za szkodę wyrządzoną przez pracownika w sposób umyślny pracownik odpowiada w pełnej wysokości (ogranicza się to do rzeczywistej straty i utraconych korzyści).
 14. 6 points
  Fajne pieniądze rzadko zarabia się niewielkim kosztem. Szczególnie w początkowych latach
 15. 6 points
 16. 6 points
  Chyba sobie przypomniała, że ma męża.
 17. 5 points
  Sex na zawołanie i za darmo i narzeka. To znajdź chada jakiegoś.
 18. 5 points
  Tutaj prawie każdy świerzak to ALFA dziwne bo panny robią z wami co chcą. 😂😂 Czyli co? Samcu alfa, trzymaj się. xD P.S. Powiedz ile oszczędziłeś czasu skracając słowo, które pogrubiłem?😂
 19. 5 points
  Ostatnie zdjęcie Kobe tuż przed katastrofą.
 20. 4 points
  Przypomniało mi się jak za dawnych czasów "w trakcie rozstania" rzuciłem pannie "a wszystkie orgazmy udawałem". Hehe nie uwierzyła, cwana.
 21. 4 points
  No mi się kiedyś zdarzyło... Mecz miał być za chwilę i trzeba było się sprężać.
 22. 4 points
  Zdarzyło mi się kiedyś udawać przy stosunku, w którym był wzwód, ale nie mogłem dojść. Była nic nie zauważyła. Wyrzuciłem szybko pustą gumkę i po problemie. Ja rozpoznaję np. po jękach, już na początku penetracji, gdy kobieta jest jeszcze nie rozgrzana. Bawi mnie to, ale nie mój problem, nie będę np. dziwce dogadzał.
 23. 4 points
 24. 4 points
  Autorko kochana twój problem z orgazmem leży w głowie. To co chcesz osiągnąć zaczyna się właśnie tam. Gdy byłam młoda miałam 16lat podobał mi się starszy chłopak miał lat 25. Czułam, że nie mam u niego żadnej szansy itd. Często o nim myślałam i o tym co bym chciała z nim robić. Mimo, że byłam dziewicą poznawałam swoje ciało. Patrzyłam co mi sprawia przyjemność. Uczyłam się tego. Dziś z zamkniętymi oczami potrafię doprowadzić się do orgazmu w pół minuty lub mieć wieloktotny orgazm. Są pewne czynniki, które mnie stymulują. Facet o którym myśle to raz. Dwa to, że założe coś w czym czuje się seksownie. Staje przed lustrem i widzę siebię w szpilkach i w pończochach. Akceptuje siebie w pełni. Wiem, że facet chciał by mnie właśnie w tym wydaniu. Jeśli chodzi o to, czy zawsze musimy osiągać orgazm? To nie! Czasem samą przyjemnoscią jest seks. Sam czysty akt. Widok faceta, który Cię pragnie. Udawanie orgazmu to najgorsza głupota świata. Jak wiadomo kłamstwo ma krótkie nogi.
 25. 4 points
 26. 4 points
  Wiemy to co nam media sprzedadzą... Czyli to co MAMY wiedzieć... Tak było z bronią jądrową Saddama, atakiem chemicznym w Syrii i wieloma innymi wydarzeniami... Czasami informacje wymykają się spod kontroli jak w przypadku "Talibów w Klewkach". Z Leppera zrobiono wariata a po kilku latach okazało się, że w Szymanach lądowały amerykańskie samoloty z więźniami z Guantanamo... Polecam film: "Fakty i akty" (org. "Wag the dog"), który doskonale pokazuje jak można manipulować ludźmi za pomocą mediów.
 27. 4 points
  Ja pierdolę, nie wierzę w to co czytam. Dywagacje na 5 stron, czy ona ma pochwice, kurwice, jest aseksualna czy analna. Panie, słuchaj no Pan. Nie Ty jesteś od zbawiania jej świata. Ona ma problem, a Ty jeździsz z nią na terapię. Jeszcze powiedz, że ją sponsorujesz? ! Halo tu ziemia! Prawda jest taka, że nie masz jaj, żeby jej powiedzieć to koniec. Miłość platoniczna? Zaraz się rozpłaczę. Obudź się chłopie, bo od kilku lat robisz za koleżankę z penisem. Biedna, aseksualna myszka, która brzydzi się penisów i Ty rycerz, który ją uratuje, naprawi, a w nagrodę dostanie pełno seksu, wdzięczność i wieczne szczęście. Będziesz płakać, jak się okaże, że Twoje starania nic nie dały. Pani poszła w pizdu do innego, przy którym pochwica i martwica się skończyły i teraz daje mu dupy jak rasowa zdzira w pornolu.
 28. 4 points
  Oszustwa, wyłudzenia, drobne prace remontowe. Wychodzę na tym na tyle dobrze, że mogłem porzucić kradzieże edka. Znaczy papier toaletowy, mydło w płynie, sztućce itd. nadal kradnę, ale jedzenia już nie.
 29. 4 points
  Tobie się tylko wydawało że jesteś Alfą. Według mnie oscylujesz wokół literki K jak kappa. :).
 30. 4 points
  Pracownik odpowiada do wysokości 3 pensji bodajże o ile się nie mylę.
 31. 4 points
  Do czego ten świat zmierza..to straszne, że doszło do tego, żeby przytulić się do drugiego człowieka, trzeba za to płacić:(( Ze wszystkiego teraz można zrobić towar, bo ludzie zapominają o prawdziwych wartościach ehh
 32. 4 points
 33. 3 points
  Witajcie forumowicze Mam pytanie i prośbę do was, czy znacie jakieś fajne funpage, strony internetowe, gdzie można znaleźć za niewielką cenę przelot w 1 i 2 stronę samolotem ? Chciałbym sobie od czasu do czasu zrobić takiego tripa, wycieczkę, np na 3 - 5 dni. Np do Aten, Madrytu, Rzymu, Belgradu, Skopje tylko jak patrze na ceny biletów, nieraz oscylują w granicach nawet 800 do 1500 złotych w 1 i 2 stronę, dla mnie to są duże ceny, a chciałbym zmieścić się w budżecie 1000 złotych. Co polecacie, macie, znacie jakieś strony, gdzie można odkupić bilet np. Albo gdzie szukać tanich lotów ? A jeśli chodzi o wynajem, zawsze szukam Hotelu, motelu na booking.com. Wiem, ze można znaleźć fajne loty, za niska cenę. Proszę o pomoc i podesłanie jakiś linków, funpage- y na facebooku Pozdrawiam
 34. 3 points
  Ja to zrobiłem mając 30 lat. Dwukrotnie! I to nie był namiot ,ale jej mieszkanie ,a za drugim razem hotel z inną. Poszła się kąpać i powiedziała mi że nie zamyka drzwi od łazienki. A ja czekałem grzecznie. A potem płakała przez pół nocy a ja nie rozumiałem dlaczego. Wiem co mnie będzie prześladowało na łożu śmierci.
 35. 3 points
  Virgin beta cuck poeta próbuje pocałować poetkę: hurr durr sexismus. Chad badboy całuje: och jaki on męski i romantyczny. Skąd to wiem? Z samej paszczy lwa. Znałem kiedyś poetkę-feministkę. Ciekawe rzeczy mówiła.
 36. 3 points
  Powiedzmy sobie szczerze, sędziowie są tak samo "w błędzie" jak (obecnie) rządzący. To jest kasta, towarzystwo wzajemnej adoracji, które jest nietykalne i kiedy PiS by skutecznie rządzić próbuje z tym coś zrobić to się larum podnosi, ajawaj na cały świat i pół Ameryki. Orban zrobił porządek z sędziami i teraz nie tylko rządzi ale jeszcze ma poparcie społeczeństwa. Kaczor ma poparcie społeczeństwa tylko dlatego że sprzedaje kiełbasę jarosławską ale to się już kończy bo idziemy ścieżką Wenezueli. Sędziów należałoby wybierać w wyborach i byłby spokój, Na pewno tacy jak ten który obciążył Piekarę (żeby zapłacił Wellman za domniemane szkody) i tego typu paździerze by się nie ostały. I z czego by żyli? Albo by zaczęli sądzić jak na sędziów przystało albo won. Krótko i zwięźle. I byłaby demokracja.
 37. 3 points
 38. 3 points
 39. 3 points
  @bernevek Generalnie w godzinach 6-9 chodzą mniej więcej te same osoby. Więc siłą rzeczy po jakimś czasie będą to dla Ciebie znajome twarze. Poza tym nie ma generalnie wymogu latać do każdego z wyciągniętą ręką i witać się z każdym z osobna. Wystarczy wejść na salkę, rzucić "siema koksy" i brać się za rozgrzewkę. A po jakimś czasie po prostu z takimi ludźmi z którymi spędzasz trochę chwil, small talki będą naturlane. Tyle.
 40. 3 points
  Streetworkout I po problemie, ja też tego nie lubię, więc mam wieczorny rytuał wypadu na samotną kalistenikę, polecam.
 41. 3 points
  Bogactwo jest dla słabych. Liczy się survival 😆
 42. 3 points
  Toć Ci tłumaczyłem. Jedna opcja jest taka, że po prostu nie wie, o co chodzi i uświadomi sobie to dopiero wtedy, jak jakiś bolec się nią zainteresuje, który utrafi w jej typ. Drugie, ona takie myśli przez wychowanie może tamować, częsta dość rzecz. Nie tylko faceci są szkoleni na białych rycerzy, niektóre kobiety też jadą na pewnych wzorcach. Bo młody jesteś. W najbardziej zwyczajowym scenariuszu Pani tę potrzebę zaspokoi gdzie indziej, albo będzie nieszczęśliwa, bo będzie bała się przerwać ten impas. Przecież nie jest powiedziane, że każda kobieta, nawet młoda i niedoświadczona dziewczyna to chodzący kalkulujący potwór.
 43. 3 points
  Nie przesadzałbym. Jak najbardziej takie istnieją. Nie tylko z przymusu bezpłodności. Są i takie małżeństwa. Albo oboje dużo pracują i nie mają czasu i ochoty na poświęcanie czasu potomstwu, albo już zdyskontowali swój sukces i np. jeżdżą sobie po świecie razem. To typ ludzi, którym ciężko w pewnym wieku już przebudować plan dnia. Albo typowe DINKS-y (double income, no kids). Też się tacy znajdą.
 44. 3 points
  Kiedyś pisałem na forum, że każda kobieta chce mieć dziecko i tylko nie mają te które nie mogą. To dostałem komentarze w stylu - bzdura, jest pełno kobiet, które nie chcą mieć dzieci. Jasne...
 45. 3 points
  One sa nieszczesliwe od urodzenia czy to beda z tym czy tamtym nie ma znaczenia .Wiekszosc tych xsiezniczek odkochuje sie w facecie gdy haj minie i szybko zakochuje w nastepnym .Tutaj nie ma co leczyc to nieuleczalna choroba nieszczescnica-maciczna .Takie plytkie pojmowanie zwiazkow gonienie od jednego zachlysciecia do drugiego prowadzi do stanow depresyjnych .Mnostwo wokol kobiet zupelnie nienadajacych sie na jakiekolwiek dluzsze relacje uczuciowe.Obecnie czasy to raj dla ruchaczy , na tinderach wysyp niezadowolonych z zycia koorewien szukajacych szybkich emocji ktorych nie moze juz zapewnic obecny jelen .
 46. 3 points
  Panowie, dajcie spokój @deomi. Wiemy jaka jest, kontrowersyjna i to bardzo. Ale wytrzymała długo tu. Sporo hejtu zebrała i sporo jej się należało. Zaraz będzie starszym chorążym sztabowym, a dopierdalają jej koty. Trochę szacunku. Często mówi dziwnie, ale jak moderacja jej nie wykluczyła, to niech śmiga dalej.
 47. 3 points
  Bo pani pewnie ma obsesję na punkcie ruchania, wypartą tak strasznie, że publicznie musi ją projektować na panów. Mój wniosek: fani krykieta są więc mniejszością i należy z całą stanowczością WALCZYĆ O ICH RÓWNE PRAWO DO ROZMÓW O KRYKIECIE I DEMONSTROWANIA SWOICH PREFERENCJI DO KRYKIETA ZAWSZE I WSZĘDZIE! Ta pani nie walczy o ich prawa jest mizokrykietynką i dyskryminanatorką mniejszości, powinna ponieść stosowną karę i skorygować swoje zachowanie. Feministka musi być w centrum uwagi ze względu na swój narcyzm. Zrobi i powie byle kretyństwo byle atencja się zgadzała. Kurła skojarzyło mi się Jest idiotyczny, a pani sama przeczy zasadom DIVERSITY, które są specjalnie układane m.in. pod feminstki. A więc kretyńsko przeczy własnym zasadom.
 48. 3 points
  Myślę, że właśnie chłopaki z beta-mindsetem dokonują samogwałtu w naiwnym oszukiwaniu się, wywalając hajs na różnych loszkologów w poszukiwaniu rozwiązania problemu braku seksu w małżeństwie. Tymczasem jaki seks? Skoro jeden z drugim dobry chłopak wylądowali na plantacji? Halo, czy na plantacji w Luizjanie niewolnik miał seks??
 49. 3 points
  Stary... trzy czerwone flagi w jednym zdaniu. Nie wiem, ile masz lat. Zgaduję, że koło 30. Po co Ci baba, której termin przydatności w zasadzie już minął, a ona jeszcze chce się chwycić ostatniej szansy na poskakanie po młodej kutandze, nim "zbabieje"? Trójka dzieci? I co, chciałbyś wychowywać cudze jako wujek? czy może robić tej niemłodej chyba już pani kolejne? No i oczywiście mężatka. Oczywiście teksty o złym mężu (które znasz tylko z jej strony), bajki jak to się rozwiedzie, "już papiery gotowe"... sranie w banie. Spójrz na to w ten sposób: Żona i matka trójki dzieci prze na to, by dać d00py 10 lat młodszemu gachowi poznanemu w pracy. Teraz postaw się w roli jej męża i masz odpowiedź na pytanie, ile Pani jest warta.
 50. 3 points
  Problem w tym że taki cytat może sobie przytaczać każdy kiedy mu wygodnie ;). Widziałem nieraz taki komentarz pod np. wykładami Korwina, jak i skrajnych lewicowców. Myślę że Hitler też dostawał takie "autopocieszenia" od swoich początkowych ulubieńców. Koniec końców o niczym to nie świadczy. Proszę o źródło takiej informacji. Znam osobiście kilkunastu lekarzy i każdy na takie teksty reaguje śmiechem. Dla mnie osobiście nie ma tu nic do śmiechu, bo antyszczepionkowcy naprawdę są coraz liczniejsi i stanowią zagrożenie dla siebie i swoich dzieci. Ciekawe czy gdy wirus zacznie *odpukać* zbierać żniwo w Europie też będą się tak bronić przed leczeniem i szczepieniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.