Jump to content

Artur

Administrator
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  27.00 PLN 

Community Reputation

2 Neutralna

About Artur

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mogę wysłać wiadomości prywatnej, wyskakuje info 'Możesz wysłać tylko 0 wiadomości dziennie. Proszę spróbować ponownie później'.

   

  Nie mogę też wypowiadać się na czacie.

 2. Nie mogę osunąć załącznika z mojego konta który zajmuje całą pamięć. Proszę o ręczne usuniecie załącznika.

 3. Dnia 3.01.2016 at 16:08, VascoDaGama napisał:

  Przypuszczalnie, prywatne wiadomości pokazują się jako aktualizacje statusu. Jeśli tak jest, to proponowałbym wstrzymać się od wysyłania takowych do czasu naprawy awarii. ;)

  Nie udało mi się powtórzyć tego błędu. Podeślij mi proszę jakieś screeny potwierdzające taki problem.

  Zobacz na stronie głównej pole "Najnowsze aktualizacje statusu" po prawej stronie. Według mnie ostatnie zmiany statusów są wiadomościami PW. Może dotyczy to tylko niektórych użytkowników.

 4. Poniżej masz rozwiązanie: Nie udało mi się powtórzyć tego błędu. Podeślij mi proszę jakieś screeny potwierdzające taki problem. Poprawione Cały czas jest mobilna wersja. Na samym dole masz link styl i tam wybierasz szablon który Ci odpowiada. Sprawa przekazana do IPB.
 5. Jako że dzisiaj support IPB jak i autor szablonu świętują nowy rok, tak i ja nie będę w tym czasie wprowadzał zmian. Gdy tylko będę miał niezbędne informacje od IPB i autora templatki tak zacznę wprowadzać te zmiany powyżej. Dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość. Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam, Artur
 6. Powiadomienia pozwolą pokazać, że coś ważnego pojawiło się na forum nawet jeśli okno forum nie jest aktywne. Aby zablokować te powiadomienia wystarczy, że rozwiniesz listę i wybierzesz odpowiednią opcję.
 7. Krótki komentarz ode mnie: Aktualizacja silnika forum z 3x do 4x to nie jest zwykła podmianka szablonu. To co widzicie to kompletnie przebudowany silnik forum oraz od strony serwera - sposób kodowania bazy sql. Nie ma możliwości działania równoległe dwóch wersji (3x i 4x na tej samej bazie) W związku z powyższym i dla Waszej wygody zmieniłem domyślny szablon na defaultowy. Ja w tym czasie będą wprowadzał poprawki do naszej templatki. Z tego miejsca wielkie podziękowania dla Was za wypisanie błędów, które dostrzegliście i bardzo proszę o wypisanie w tym wątku kolejnych.
 8. Są dwie przyczyny dla których każda osoba mogła stracić posty i lajki: Przeliczono liczbę postów użytkowników - Przeliczana jest liczba postów każdego użytkownika w oparciu o aktualną zawartość bazy danych. Efektem zastosowania jest zmniejszenie liczby postów użytkowników, ponieważ łączone posty liczone są jako jeden, a usunięte nie są brane pod uwagę.Przeliczono lajki użytkowników - Przeliczana jest liczba lajków użytkowników bazując na AKTUALNYCH postach w bazie danych. Na przykład, jeśli użytkownik otrzymał lajk za post, który został usunięty, straci on lajka za ten post. W większości przyp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.