Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ghjuyh34

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About ghjuyh34

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oszczędności w gotówce polskich rodzin Jak wypadamy na tle Niemców jeśli chodzi o oszczędności w gotówce ? (wliczając papiery wartościowe, lokaty bankowe, konta oszczędnościowe itp.) Wygląda to fatalnie. Oszczędności przeciętnej polskiej rodziny to zaledwie 8,6 tys. złotych i suma ta jest zawstydzająca na tle innych państw UE. W strefie euro przeciętne oszczędności to 11,4 tys. euro czyli około 48,3 tyś. zł ! Zadłużenie polskich gospodarstw domowych też nie wygląda najlepiej. Co trzecie gospodarstwo domowe ma jakiś kredyt, 12 proc. społeczeństwa ma hipotekę. Ponad połowa rodzin ma zobowiązania mniejsze niż 10 tys. złotych. Zobacz jak wypadasz na tle innych rodzin w Polsce. Najbiedniejsze kontra najbogatsze rodziny w Polsce Nie od dziś wiadomo, że rozwarstwienie majątku jest w Polsce ogromne. Badanie NBP tylko to potwierdziło. 10 procent najzamożniejszych polskich rodzin dysponuje 37 proc. całego polskiego majątku. By zaliczyć się do grona najbogatszych, trzeba mieć aktywa o wartości 879 tys. złotych. 10 proc. najbiedniejszych rodzin ma głównie długi. Po zsumowaniu majątków najbogatszych i najbiedniejszych okazuje się, że ich majątki są ujemne… dług wynosi aż 3,6 mld złotych ! W pl mamy o ten problem że mieszkanie w namiocie odpada od października do maja...
 2. Kupuj spełniaj marzenia.
 3. Może ktoś opisać jego psychikę? Osobowość?
 4. Mata tu prawnika na forum to niech się wypowie.
 5. Zauważcie że wszyscy mają smutne miny. To podświadomie przekazuje aby takim być.
 6. Jeszcze tylko Maruś zobaczy zainteresowanie i już nagra nam nową serie!
 7. Jak będzie kilku to za psa przekopią do zmasakrowania, aby potem na dzielni przy piwku wspominać.
 8. Gdzie dotykać itp przed seksem? Jak seks uprawiać? Czy na ostro czy jak? Dajcie rady.
 9. Dużo ludzi mu zazdrości że kasę dostanie. Bycie pedofilem w więzieniu nawet na ochronkach nie pomaga. Jesteś gównem do dymana i poniżania.
 10. Tylko lampa pomaga. Będąc w Szwecji dużo ludzi to ma w tym i ja miałem. https://www.darewit.pl/sklep/p475,kompletny-zestaw-lampa-zarowka-uvb-i-oprawa-witamina-d3-slonce-w-domu.html https://www.sfd.pl/sklep/Now_Adam_Multiple_witaminy_dla_mężczyzn-opis26777.html#opinie To jest top. Czemu nie pójdziesz na wlewy witaminowo-mineralne?
 11. Bez przepracowania na szybko to jedynie poznanie piękniejszej laski ci pomoże zapomnieć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.