Jump to content

PyrMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

198 Świetna

About PyrMen

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday March 1

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

580 profile views
 1. Szczególnie w łóżku.. Teraz jednak nie mogę narzekać.. 😁
 2. @Sagittarius A Wstępna weryfikacja przeszła pozytywnie. Mogę się z Tobą umówić. (żart!).
 3. Ale jak nasienie Chada w cipce fajnie chlupocze to jest git!
 4. Kościół i jego ideologia to zło. Nie ma kur. nieba ani piekła. Jakim trzeba być idiotą żeby w to wierzyć?
 5. @mroczny.rycerz Zapominasz że kobiałki, to mimo wszystko czlowieki.. Trudno o dwa identyczne egzeplarze. A z życia.. nie w środku? Na ciałko! Nie zabezpieczem się, dałam z emocji.
 6. Wielki szacun. Stary, to niemal kompedium wiedzy o małżeństwie i szambu które doświadczamy dzięki niemu..problemach i zmarnowanym życiu. Oczywiście, są jednostki które widzą to inaczej.. ale nie wiem co dobrego w chorym układzie w którym w razie co, facet wychodzi zdewastowany przez system. To również o wspaniala historia o świadomym siebie facetowi. Ja tej świadomości oraz słów nie mam. Przechodzę przez rozwód mocno poobijany a jeszcze nie wiem czy go dostanę... magiczne dobro dzieci.. A samo życie w małżeństwie widzę
 7. Chętni na to mięsko byli i będą. Trzeba jednak rozróżnić dwie postawy: 1 Zaliczam, dupczę szmatę na ile pozwoli, wymyślam bajkę by było jej lżej, po odejściu.. znikam. 2 Białorycerz.. Jaka ona pokrzywdzona? Jak on jej mógł to zrobić? Będę z nią, nie szczędząc czasu ani środków.
 8. Cóż.. Madka Polka to madka Polka, im się wszystko wybacza.. Gratuluję kuzyna.. wspaniały, nowoczesny człowiek..znajdzie jeszcze wielu naśladowców. Przecież to nie wina madek, dającym bez gumy nieodpowiednim facetą. A Ty jedź z tym uwnem. Jest nadzieja w takich ludziach jak Ty wytykających hipokryzję. @mac.. Szacun za całokształt.
 9. Dziękuję stary. Bardzo dziękuję. Przyda mi się ta wiedza, bo najróżniejszych jazd mi nie brakuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.