Jump to content

PyrMen

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,465
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  130.00 PLN 

PyrMen last won the day on May 26

PyrMen had the most liked content!

1 Follower

About PyrMen

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,519 profile views

PyrMen's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2k

Reputation

 1. Wiesz że jest/była divą i to jest problem. Ilu facetów wiąże się z takimi kobietami które przechodzą na "eme" bo po prostu o tym nie wiedziało ? Tu wiesz przynajmniej co i jak było. Wszystkie mają tą wadę że przebiegu nie wyczytasz z oczu. Jeśli to fajne dziewczę, a Ty (nie masz innych opcji) będziesz kontrolował sytuację i swoje zachowanie to spotykaj się dalej. Wszystkiego dobrego stary.
 2. @Kiroviets, stary porządny 1.8 chodzi na gazie aż miło. I tu ciekawostka..znam osobiście gościa który na gazie zrobił 400 000 laguną ll i ciągle licznik rośnie. Auta nie sprzeda bo dostanie na zestaw two for you a auto od lat spisuje się wyjebiś..e.
 3. Niestety, renówki mają złą januszową prasę..a pod wieloma względami zjadają grupę wieś-wagena. A jeśli wziąć pod uwagę zabezpieczenie antykorozyjne to nawet Japonię.
 4. @meghan, rozwala mnie Twoja wiedza. Dla mnie to jak lot w kosmos 😉 Szacun! Żeby każdy był taki dobry i skrupulatny na swoim życiowym rewirze..
 5. Ja pierdole ale bzdura. Chociaż specjalistki od Harleqinów, horoskopów nie śpią i dumają nad sucharami..
 6. Zresztą @xander99, wyjaśnił i zamknął temat...Jako ikona i przewodnik w sprawach D-M jest niekwestionowanym autorytetem.
 7. Jeśli jest obu stronne zainteresowanie to tematy są a rozmowa się klei..nie potrzeba do tego żadnej strategii czy gry.
 8. Co ta za bzdury? Ile ty masz lat że wierzysz w jakiś bzdury pt.miłość?
 9. @Peter Quinn... Bosze...jak żyjesz w tym kraju i nie wiesz co to PiSiorskie intelektualne wieprze odpierd.od lat to nic dziwnego że w sumie masz to gdzieś. Tak samo jak miliony innych ślepych Polaczków.
 10. Państwo totalitarne w wykonaniu PiSdzielców. To już nawet nie jest straszne. Przebijają dno szamba. Jednym zdaniem, bo nie mam dziś weny na wylewanie pomyj na tych kato-talibańskich oszołomów; PiS to najgorsze gówno jakie mogło się przydażyć.
 11. USS Gerald .. to najdobitniejszy przykład różnic między tymi zapijanoczymi-pralko złodziejami ... pożal się Boże 2 armią świata, a USA. Ruskie onuce i ich kuzniecow... 🤣
 12. @Imiennik - ale żeś dowalił stary 🤣🤣🤣
 13. @Obliteraror, dokup szanownej małżonce jakiegoś kociambra. Ale najlepiej mieć schron a który zawsze będzie na czasie ... doskonały również przeciw natrętnym babom, które w 99% nie rozumieją że facet potrzebuje "przestrzeni"a nie pierdolenia o uczuciach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.