Jump to content

PyrMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,086
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  50.00 PLN 

PyrMen last won the day on March 29

PyrMen had the most liked content!

Community Reputation

1,285 Świetna

About PyrMen

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday March 1

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,229 profile views
 1. Chwilę po 40 czuję się zajebiscie, czuję że nic nie muszę, czuję się dobrze. Żaden z podzespołów nie wskazuje na zużycie. W wieku 20 lat, za przeproszeniem, to jest mleko pod nosem a nie wyglad, doświadczenie czy "ogarnięcie".
 2. Opowieści z krypty.. Fuj. Ile to jeszcze podobnych historii by nam ginekolodzy by opowiedzieli.. Ps. Całe szczęście że polki takie religijne i nie pruły/prują się jak stary sweter. Baby mają wszystkie jeden mindset, jeden syf w głowie i między udami. Zaglądać nie trzeba, o przebieg nigdy nie pytać
 3. Zero podwyżek. A nie jestem łatwo zastępowanym pracownikiem. Zresztą w tych czasach kogo łatwo zastąpić? Znajdź k.. ludzi.
 4. Ja płacę alimenty jak drugi przelew za dom. Zero emocji. Dzieci nie widzę 2.5 roku. Wszystkim teoretykom z góry dziękuję za świetne rady. To nie kraj na walkę z madkami/psychopatkami. Pokopiecie się trochę z koniem i zrozumiecie że to nie ma sensu. Wszystko odnośnie przypadku który mnie spotkał.. ja zrozumiałem. @DOHC, Polska nie jest tu wyjątkowa..
 5. @smerf, a no widzisz, nie wiele jest w Europie takich krajów w którym nie pojeździłem. Nie turystycznie. Taka praca. To nie wina Tuska? ***** ***
 6. @smerf... od 10 lat jeżdżę po Szwajcarii. Życzę sobie takiej drożyzny w odniesieniu do wypłat. Tej szambopolshy nie można w niczym porównać. W niczym. Zresztą mega offtop. Z mojej strony wszystko.
 7. Nigdzie nie napisałem że to kraj bez policji. Są kiedy są potrzebni i zawsze uprzejmi. Zolle/nasza SG, policja, u nich, a u nas to przepaść. Chyba że odjebiesz numer, to wtedy przejebane. Ale tam zwykli ludzie są uprzejmiejsi to co dopiero policja. Nie chowaja się po krzakach z suszarkami. Jakieś mobilne nieoznakowane vany i mobilne foto radary.
 8. Dokładnie tak jest. Co tydzień jestem w CH i to zajebisty i bogaty kraj. Tylko tam jest taka kultura i poszanowanie prawa że widzę nawet w małych miejscowościach jak kilkuletnie bombelki wracają same do domu. Ani one się nie boją ani opiekunowie. A Polizai to ciężko gdzieś dostrzec. No ale jak polusy dopiero się wyrwali z biedy i traktorów to nawet bat nie pomaga. Psychyki wschodu się nie od programuje. @DOHC, ja też święty nie jestem. Motocyklem też jeździłem, kabanem też łamie przepisy. Tylko mam świadomość że kiedyś za to zapła
 9. W łazience zamiast dywanika pod umywalką zostaw wagę.
 10. Namiętność przemija resztę psuje proza życia. Jednak gdy się kogoś pozna wystarczająco późno, można dokulać się wspólnie do późnego wieku.
 11. Brzydka kobieta. Zresztą nie rozumiem po co bzykac dłużej.
 12. @jankowalski1727, delikatna manipulacja... 😏 Jeśli mamy wartość to tylko wspomnienie o takiej znajomej spowoduje natychmiastowe spalenie styków. Ps. Jestem tak zjebany tym dniem że mogę nie czytać i pisać ze zrozumieniem. Pzdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.