Jump to content

PyrMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  592
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

499 Świetna

About PyrMen

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday March 1

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,032 profile views
 1. To był twój pierwszy kontakt z kobietą że na przykładzie czegoś takiego, wysnuwasz takie wnioski? Jako rozwodnik mógłbym ciebie dopiero uświadomić do czego "one" są zdolne, obawiam się jednak że mógłbyś nie znieść takiej wiedzy i moich przeżyć.
 2. W życiu chodzi o nabijanie liczników naiwnym niewiastą i zejściu z tego świata w glorii chwały.
 3. Przypomina się chińskie przekleństwo, "abyś żył w ciekawych czasach".
 4. Wkrótce umrzesz, taka nuda zabije każdego.. 😂
 5. Naród przegrywów celebrujacy swoje liczne porażki, za każdym razem tłumacząc je swoją pozycją geopolityczną, złymi silnymi wrogami, nigdy nie widząc niczego złego w swoim postępowaniu.
 6. @Król, wszystko poszło.. Cześć!
 7. @Exar, daruj sobie te osobiste wycieczki bo nie wiesz co mnie tu pokierowało. A takiemu człowiekowi jak @maggienovak, nie mam za co dziękować. Mogę współczuć jej i meżowi.
 8. Tak, w sumie się zgadzam. Przykład autorki tego wątku to ekstremum.
 9. @maggienovak, super podsumowanie 5 letniego związku. 99% podsumowania to płacz..o sianko. Mężuś nie taki, za biedny. Ja też biedna.. ale mi wolno.. inne ładne, wyrwały bogatszych. Szczęściary. Ogólnie zdrowi jesteśmy, ale wszyscy tacy bogaci my tacy biedni.. hlip, hlip.. Twoje wcześniejsze posty to też dupo-ścisk nad "biedą". Wiadomym jest że jesteście materialistkami, ale u ciebie to jakiś hardcore.
 10. Pięknie się dobraliście..? Polska B? Podkarpacie? Strach się bać co tam razem zmajstrujecie.
 11. Dokładnie o tym samym pomyślałem. Tak wogóle ten mąż, to też wynik : a co "kuleżanki" powiedzą gdybym nie miała mężusia wcale? Ta rozbrajającą szczerość spowodowała że uderzyłem o ścianę. @maggienovak, współczuję Twojemu mężusiowi tego że jest wyborem z rozsądku, narastającą w tobie flustracja, (że np. nie jest typem złotej rączki) spowoduje że kiedyś się o tym dowie. Zdrowia życzę.
 12. Bierzesz się z desperacji za zdesperowaną mamcie podobno trzymająca poziom... Yyy.. To czemu się dziwisz?
 13. PyrMen

  Pierwsze auto

  Peugeot 106, Cytryna Saxo + benzynka. Proste i jeśli nietrafione, nie rdzewiejące konstukcje. Pojeździsz jeszcze trochę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.