Jump to content

PyrMen

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  10.00 PLN 

Community Reputation

13 Dobra

About PyrMen

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z babami trzeba być zawsze ostrzorznym. ZAWSZE. Mówię to ja. Facet przed 40. Czytajcie forum. Czytajcie!
 2. Myślałem że tutaj będę bezpieczny.. Ale nie!!! Sekta katolicka dopadnie mnie wszędzie.
 3. Cześć. Kolejna odważna 👍
 4. Daj mu już spokój. Zjebał w chu.. Kto jednak nie popełnia błędów?
 5. Tak. Tylko to nie jest życie. To zrezygnowanie ze wszystkiego. Ze szczęścia i z życia. To czekanie na śmierć. Bo człowiek może do takiego syfu przywyknąć, jak i do każdego innego. Tyle daje małżeństwo i bombelek. Na Twój plus, że dostrzegasz problem.. Widzisz ten gówniany "remis". Idź krok dalej. Rozwód. Masz jeszcze czas. Nie będzie lekko czy kolorowo. Więcej możesz jednak na tym ugrać, niż tkwić w tym "remisie" rok.. kolejny rok i kolejny..itd.
 6. Ja przez kilka lat byłem odstawiony od łóżka.. byłem (jak teraz wiem, manipulowany na różne inne sposoby), poniżany itd. Odkryłem to forum za późno. Powinienem uciec szybciej.. ale pierdolenie w głowie.. dzieci + ona się zmieni. Gówno się zmieniła. A szambo z niej wybiło dopiero jak dostała pozew. Mogłem ocalić kilka lat. Nie ocaliłem. Walić to. Ocalę resztę życia.
 7. Tak. Przebieg się liczy. Jednak nie ma co brać go na poważnie, bo prawdy możemy nie usłyszeć. A tak po za tym... Mnóstwo tutaj nienawidzących kobiet facetów, próbujących na siłę przekonać innych że kobiety są puszczalskie i w wieku dwudziestu lat mają przebiegi z dwójką z przodu. Są puszczalskie i są "normalne", dla których seks, to nie czynność jak mycie zębów.
 8. Doczytałem tylko do momentu że ta nowa jest starsza.. Nie do przyjęcia!
 9. Nic dodać nic ująć. Dzieci, ślub to droga albo w stronę szczęścia (bardzo żadko) albo w stronę rozwodu. Ja po kilkunastu latach dawania z siebie 200% nie będę miał ani żony (ulga) ani dzieci.. są alienowanie przez chorą kobietę która robi wszystko by dzieciaki mnie znienawidziły. Masz jeszcze wybór. Poczytaj forum. Ja to zrobiłem zbyt późno.
 10. Nie usiądę i nie zacznę płakać. Sytuacja jest trudna i nie do pozazdroszczenia, jednak rozwiodę się z tym diabłem tak czy owak. Nie będę myślał co może się wydarzyć.. wydarzyć może się wszystko. Na tą chwilę nie mam żadnych spraw, więc nie mam przed czym się bronić. Wiem o tym że prawo, państwo jest po stronie madek, zwłaszcza tak przebiegłych i zdeterminowanych. Na tą chwilę, jedyne co mogę zrobić, to nie dawać jej paliwa i trzymać się z daleka.
 11. Dzięki za ten zacny wpis. Trochę trwogi i trochę śmiechu (dekoder) . Jestem jednak optymistą. Muszę nim być, czas pokaże jak się to poukłada. Mam termin do OZSSu.. może tutaj pójdzie po mojej myśli. Dzieci szmacie nie odpuszczę, nie są jej własnością. Ps. Ktoś mi zasugerował że zawszę mogę zacząć robić tam imprezy.. albo wynająć pokój np. Ukraińcą..
 12. Majątek zabezpieczyłem mnóstwo lat temu, podpisując rozdzielność majątkową. Znacznie wcześniej przed kupnem domu.
 13. Przegraliśmy przez wrodzoną polską biało-rycerskość. Daliśmy się kolejny raz przerżnąć, zniszczyć, zdewastować. Kolejny raz, "wspaniała", zacofana technologicznie, armia polska dała tyłka, wystawiając ludność cywilną na ogrom cierpienia i zniszczenie. Współczesność. Jedyny plus rządów PiSuarów to tzw. Fort Trump. Czyli zapłacenie za zwiększoną obecność armii amerykańskiej na naszym terytorium.. Jak wiadomo, jeden amerykański, świetnie wyszkolony, zawodowy trep, jest więcej wart od 10 000 polskich zapatrzonych na niską emerytórkę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.