Jump to content

PyrMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,328
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  115.00 PLN 

PyrMen last won the day on March 29 2022

PyrMen had the most liked content!

Community Reputation

1,730 Świetna

About PyrMen

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday March 1

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,281 profile views
 1. Co Ty ciągle o tych Polakach? Już ci się p0lki odwidziały do dosrywania? A Ty Jarku 😁 skąd? Obywatel świata czy inna bzdura?
 2. Córcia nie musi mieć ZERA za ojca, żeby zrobili z faceta podnóżek dla świni. Poczytaj o NK, przecież ona powinna mieć tam już z dziesięć tomów. Nagrywaj wszystko jak leci. Najlepiej z obrazem. Jakby się nie skończyło i tak w każdym rozrachunku i każdej opcji masz przejebane, co najmniej do 18 rż.bombelka. Nie ty pierwszy padniesz ofiarą systemu.
 3. @SamiecGamma znalazł się wzór i "intelygent" nie popełniający błędów, albo taki który woli nie robić nic i walić do Pornhuba. Tu koleś przynajmniej może sądzić że poznał realny przebieg ale jeśli Ty wolisz bajki o dwóch i bierzesz to za dobrą monetę to Twoja sprawa. Jeszcze się taka nie urodziła z prawdziwym przebiegiem na czole. Więc lepiej nie pytać.
 4. Wiadomym jest że szuka już gałęzi na stałe. A tak poza tym: Znajdzie się inny któremu przebieg nie będzie przeszkadzał, taki który już jest jakoś ogarnięty i nie będzie pytał byleby tylko w coś w końcu zalewać. Zresztą jak zawsze, pierwsze strony odpowiedzi są coś warte, a następne to już zwieracze puszczają i zaczynają się heheszki itp. Ogaranij głowę bo z mniejszym przebiegiem nie znajdziesz. Chyba że jesteś jak Polus kupujący auto z zachodu. JAk wiesz że ma 400 000 to nie kupisz, ale jak handlarzyna "naprawi" licznik gdzi
 5. Jak sobie przypomnę swój rozwód i teraźniejszą sprawę to jako OJCIEC i facet odnosiłem (odnoszę) wrażenie że co bym nie zrobił, nie zaryzykował, byłoby źle, albo mogłoby to być odwrócone i skierowane przeciwko mnie. Dosłownie wszystko. Total syf i szajs. Lepiej głowy nie wychylać, bo ta kula już leci wycelowana w czoło. Zresztą Ci którzy nie wychylają też mają przewalone. Podwyżki alimentów, mimo że sami biorą papugi, są jakby z automatu. Zupełnie jakby ojcowie, faceci to jakiś podgatunek wiecznej szczęśliwości których nie dotykają kryzysy, ut
 6. Mój wróg wybrał tą a nie inną bo do obiadu postawiła pół litra. Mamy Happy end - są dawno po rozwodzie.
 7. Co kogo obchodzi kogo ktoś sobie na tą chwilę wybrał? Może tym co sami mają deficyty i jadą na ręcznym?
 8. @Waco , ta skrzynia to żadna nowość. Dla mnie automat/półautomat w motocyklu to jakiś chory pomysł. Nygus jesteś i jeździsz po bułki - kup sobie skuter.
 9. Ona też może mieć czerwoną flagę dzięki Tobie. Spójrz na to z drugiej strony. Najpierw dupczysz, a później rozkminiasz że jednak charakter nie odpowiada. Potem dziwoty i zdziwienie że laski mają przebieg jak Polonez po taryfie. Zezwierzęcenie już od dawna jest okrutne. Wracamy na drzewa.
 10. @Wolumen, a ciebie tak naprawdę to obchodzi? Skup się na obserwacji swojego trawnika.
 11. Kutwa, zaraz wam policzę moje 15 LTR (małżeństwo) z rozwodem i prawnikami. 🤣
 12. Mając 41 lat, masę związków i jedno poj.małż. za sobą nie wierzę w żadne durne miłości do grobowej deski i inne dyrdymałki dla dzieci Jezusa. Licz i polegaj wyłącznie na sobie. Ufaj TYLKO sobie.
 13. Może nie być łatwo. Musiałbyś wymyśleć coś równie absurdalnego.
 14. Po pracy, nie wykąpana itd. Akurat w tej sytuacji, to zalecał bym odrobinę empatii. Zresztą temat z tych mało przydatnych. Nie daje Tobie będzie dawać innemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.