Jump to content

PyrMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

347 Świetna

About PyrMen

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

807 profile views
 1. Ej, ale tak trochę wywrotowo.. "kobieta nie jest Twoja, to tylko Twoja kolej". Idąc tym tropem, nie mal każda z 99,99% miała iluś przed Wami, i jeśli podczas związku /małżeństwa nie dojdzie do zdrady, czy tam z miliona innych powodów z jakiego ludzie się rozstają, to taki cuckold "tylko" patrzy na kolejnego dymacza pani z dziestków którzy byli przed lub po nim. Kur.. a ale to zawiłe 😁 Ps. @Analconda Ty się lepiej odczep od zadbanych i pachnących kobiecych stóp 😂
 2. Przestać bronić bandy nieudaczników. Od właściwie 30 lat przegrywy. Naród jako całość jeszcze gorszy bo przegrywa od 300 lat.
 3. Do tego służy motocykl żeby w korku nie stać. Sam tylko jakoś znoszę latem jedno z większych polskich miast, bo korki załatwiam środkowym pasem. A i ludzie coraz częściej rozumieja i robią ekstra miejsce.
 4. @Analconda, Jest jeszcze nadzieja. Jest z Tobą coraz gorzej, radykalizujesz się, chcesz odciąć się od społeczeństwa.. Zacznij od terapii, a i my tutaj pomożemy, tylko zacznij kuźwa słuchać.. Życie nie jest zero jedynkowe.
 5. Zakochanie ma różne formy.. Czasami myślimy że kochamy, a poprostu brakowało nam cipki. A dalej to już leci..
 6. Trener to sobie może ustawienia zmienić. Ducha, umiejętności im nie zaszczepi. Bez sensu te zmiany trenejrra.
 7. Nie jestem kobietą. Nie będę ciebie ograniczał. Bierz dwie. Ogarniesz 🙂
 8. Na LTR zdecydowanie panna nr. 2.. Najpierw jednak poszarpał bym mięsko pani nr. 1. I co? Prawda między oczy: nie widzę cech, itp. itd.
 9. Stary, oczywiście że nie warto. Nie którym jednak nie przemówisz nigdy, garstka się zorientuje lub zostanie tak wydymana, że oczka będą musiały się otworzyć. Ja to przeżyłem i ja to wiem.
 10. Cnotę? Kobiety 30/40 nie znają takiego słowa. Samotne madki na "polowaniu" tym bardziej.
 11. Polką się po prostu wszystko należy. Tak, tą traktowane przez społeczeństwo i system. Nie dziwota że tak traktują już swoje dzieci.. nikomu nigdy, nie przyjdzie do głowy żeby im zwrócić uwagę bądź próbować im je odebrać. Mogą wszystko. Zawsze znajdzie się też jakiś nowy jeleń żeby taką przytulić.
 12. Cześć. Ja jestem przed. Półtorej roku już to trwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.