Jump to content

Jednorożec

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

12 Dobra

About Jednorożec

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

286 profile views
 1. Nie ma co się dziwić. Jakie społeczeństwo, takie programy w mainstreamie.
 2. Jest jak jest, wirus hula jak szalony, wszystko pozamykane, jednym słowem żyć się nie da. Jako że ciepłe dni nadchodzą, jestem ciekawy, gdzie w tych chorych czasach można poznać jakieś dziewczyny. Ktoś ma już jakieś tegoroczne doświadczenia lub plany na nadchodzące miesiące?
 3. Bezprawnych mandatów się nie płaci. Przez takie właśnie podejście mamy spierdolone społeczeństwo bez kręgosłupa moralnego i jakichkolwiek zasad. Jak w '39 też by tak podchodzili do sprawy, to dzisiaj mówiłbyś po rusku bracie.
 4. Ja pierdole.... Zaczynam zupełnie tracić wiarę w dzisiejszą młodzież.
 5. Są jeszcze normalne kobiety na tym świecie (szczerze w to wierzę). Może po prostu trafiłeś na taką i tyle.
 6. Jeśli po świecie ma chodzić mały człowiek który przez matkę debilkę wyrośnie na jakiegoś patusa to już nie jest ok. To jest kontynuacja karuzeli spierdolenia do której któryś z braci przykłada rękę. Tak więc never ever.
 7. Święta prawda bracie. Jak kobieta raz próbowała zrobić cię w balona, to i kolejny raz spróbuje. Ku przestrodze młodzieży.
 8. @fikakowo, z doświadczenia wiem, że w pracy najpierw ludzie chcą cię poznać (czytaj: dowiedzieć się o tobie jak najwięcej), a potem bardzo często chcą ci na podstawie tych informacji dowalić. To norma, niestety. Nie chcę generalizować, ale większość tych osób to ekstrawertycy, którzy takim zachowaniem i lizusostwem chcą sobie poprawić samopoczucie jak i pozycje społeczną (no bo wiadomo, że jak się zgnoi nowego, to będzie wiadomo kto tu ma wiedzę/pozycję/etc.). Oczywiście nie zawsze tak jest i nie wszyscy tacy są. A jeśli chodzi o kumpli, to tak jak wielu braci wcze
 9. Dokładnie A jeśli tak jak mówisz, szukają kogoś pod koc, to czemu nie Ty?
 10. @bassfreak , jak idzie polowanie? Zgodnie z planem? Zastosowałeś się do którychś z porad braci?
 11. Jak już @Pozytywniak wspomniał, im się przede wszystkim WYDAJE, że są atrakcyjne. A większość mężczyzn niestety w to wierzy. Nałożą tonę makijażu na twarz i wierzą, że na prawdę tak wyglądają. No ale jak wiadomo, kobiety są mistrzyniami w samooszukiwaniu. Spytaj którąś z tych piękności, jak już się z Tobą umówi, czy jest gotowa przyjść na spotkanie bez makijażu. Jeśli nawet któraś się zgodzi (o ile któraś w ogóle się zgodzi) to na pewno żadna nie przyjdzie, jak ją Pan Bóg stworzył. No i oczywiście sam wygląd o atrakcyjności nie świadczy, jest co najwyżej jakąś jego części
 12. Trochę smutna historia, ale w sumie w ogóle mnie nie dziwi. Po prostu pokazuje prawdę o kobietach. Przecież to oczywiste. Nie ważne kto zaczął i co się stało, i tak zawsze winny jest mężczyzna. Taki mamy klimat... A jeśli chodzi o moje wyjście z matrixa, to pewnie były to zaprzeczenia jakiejś panienki, że wcale tak nie jest i w ogóle to jest zupełnie przeciwnie niż ci źli mężczyźni mówią. A potem działanie wbrew własnym słowom i zgodnie z opinią tych złych mężczyzn.... Typowy kobiecy mindfuck.
 13. Witajcie bracia, Przeglądam forum już od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem do Was dołączyć, aby czerpać z niego jeszcze więcej, oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.