Jump to content

deleteduser111

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

11 Dobra

1 Follower

About deleteduser111

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

822 profile views
 1. Sky is the llimit. Niestety nie. Dziękuję wszystkim za aktywność. W razie pytań odsyłam do wgooglowania nt. INTJ - jeśli to niewystarczajace, to trudno. Co do bardziej prywatnych informacji - udzielę na priv, jeśli będzie to miało sens. Niestety jak ktoś mądrze zauważył, preferuję wiadomości prywatne, gdyż czasowo nie mogę sobie pozwolić na aktywność na tym forum. Take care wariaty. 🤣🤣🤣🤣
 2. Zapraszam mężczyzn ENTJ do kontaktu ze mną. INTJ-otka.
 3. Cześć, zapraszam ENTJ-otów do kontaktu
 4. Moim zdaniem J są megapotrzebni, żeby dowozić tego typu pomysły.
 5. Nah, myślałam, że bardziej radykalnie podejdziesz do tematu, że J dowożą tematy, więc jak P mogą być bardziej potrzebni, come on. Chciałam Ci zostawić pole do bardziej mocnej reakcji. Co do wyluzowania - ja jeszcze się tego nie nauczyłam. True. Kiedyś wyczytałam, że kobiety powinny chcieć się oddać w opiekę i przywodztwo mężczyzny, jak to ładnie określiłeś. Przyznałam, że ma to sens i jestem za. Ale kurwa...nie da się, jak mężczyźni, których spotykam nie mają jaj, charyzmy i nie są decyzyjni. Być może dlatego nigdy nie byłam zakochana
 6. @partner zostawię Tobie odpowiedz, nie odbiorę CI tej sastysfakcji
 7. ENTJ, jak Wy żyjecie w trakcie pandemii? Chciałam zawsze poszerzyć swoje grono znajomych o ten typ, ale brzmi to obecnie niemożliwie. ENTJ raczej siedzą po nocach w pracy, ewentualnie chodzą po pracy do baru czy na siłownię, a teraz wszystko pozamykane. Jak żyć, panie premierze?
 8. Wiem. Generalnie sensorzy (poza właśnie różnymi sportowymi rzeczami) odpowiadają za całość bardziej ,,praktycznych zawodów", którzy robią manualne rzeczy.
 9. True. W całości, większość ludzi to właśnie niestety sensorzy. Ale ktoś jednak musi robić ich robotę
 10. True z opowiadaniem. Ja się spotkałam z innymi typami, że mówili, jaki mają, więc już bez przesady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.